Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

III Międzynarodowy Festiwal Bilardowy - Kielce 2018

Dodano: 2018-05-22
Zmodyfikowano: 2018-05-22

Trwa rejestracja zawodników. W Kielcach rozegrane zostaną 4 turnieje.

W dniach 8-10 czerwca odbędzie się 3 edycja International Billiard Festival. Dwa lata temu mieliśmy 232 uczestników. W 2017 roku do gry przystąpiło 400 bilardzistów. W tym roku spodziewamy się ok. 300 graczy z 12-15 państw.

W Kielcach zagramy turniej dla: juniorów - EEBC Junior Cup, kobiet - Puchar Polski Kobiet, otwarty Polish 9-Ball - Dynamic Best of the East oraz Mistrzostwa Europy zachodniej w Piramidę (drużynowe i indywidualne).


Pojedynki rozgrywane będą w hali sportowej MOSiR, Kieleckim Centrum Bilardowym oraz sali UKS Kostomłoty. Szczegóły na www.ebc-billiard.com i www.makmarketing.pl. Zapisy e-mailem na mak@makmarketing.pl (do Besta of East, Pucharu Kobiet i Piramidy) lub automatycznie na stronie EEBC. Zapisy na EEBC Junior Cup na e-mail: kobo131@wp.pl. W turnieju dla juniorów jest ograniczona liczba miejsc. Listy startowe będą uzupełnianie na stronie Junior Tour 2018.

Strategicznym partnerem Festiwalu jest Miasto Kielce. Wspierają go m.in: Urząd Marszałkowski, Międzynarodowa Konfederacja Piramidy, Dynamic (Niemcy), Iwan Simonis i Aramith (Belgia) i Gazprom (Rosja). Głównym organizatorem jest Mak Marketing.


Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System