Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Esktraklasa PZBil 2019 - Takiego modelu jeszcze nie było !!

Dodano: 2019-03-05
Zmodyfikowano: 2019-03-05

Najnowszy model stołu bilardowego LISSY PRO nagrodą rzeczową dla Drużynowego Mistrza Polski w Bilard !

 

Dzisiaj prezentujemy oficjalny stół Bilardowej Ekstraklasy 2019. To zaprojektowany i wykonany właśnie na potrzeby Ekstraklasy zupełnie nowy model „LISSY PRO”. Tworzyła go grupa fachowców z firmy Lissy, która jest nowym Partnerem rozgrywek. To będzie absolutny debiut tego bardzo nowoczesnego modelu profesjonalnego stołu bilardowego. Wykonany z najlepszych materiałów wg norm jakie obowiązują na najważniejszych imprezach na świecie. Stylizacja utrzymana w trzech kolorach połączona z nowoczesnym wyglądem daje naprawdę świetny efekt i jak podkreśla szef firmy Janusz Lissy ma nadzieję, że przypadnie do gustu bardzo wymagającym zawodnikom z Polski.

My wiemy jedno nam on się bardzo podoba i będzie pasował idealnie do całkowicie nowej zabudowy, która również jest przygotowywana na potrzeby rozgrywek.

Co bardzo ważne, zgodnie z ustaleniami pomiędzy PZBil i firmą Lissy, ten właśnie stół, będzie główną nagrodą rzeczową w tegorocznych rozgrywkach. Trafi on do drużyny, która wywalczy tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019.

 

     
     
     

 

 

Miejscem tegorocznych gier będzie Galeria Handlowa Echo w Kielcach oraz jedna z Galerii w Gdańsku. Na starcie zobaczymy najlepszych dziewięć zespołów, w składach których są mistrzowie Polski, Europy i świata. Mecze rozgrywane będą tak jak w poprzednim sezonie w trzech zjazdach zasadniczych systemem każdy z każdym. Najlepsze cztery zespoły spotkają się natomiast w wielkim finale. Trzeci z czwarty zagrają o brązowe medale, natomiast pierwszy z drugim  zmierzą się w walce o złoto.  W przypadku remisu w dwumeczu o miejscach decydują  karne. Czekają na zatem wielkie emocje.  Rozgrywki będą transmitowane na żywo przez TVsportspl natomiast wszystkie spotkani pokaże również ogólnopolska stacja Sportklub Polska. Zawody w na żywo galeriach oraz podczas transmisji live i retransmisji zobaczy ponad 100 tysięcy osób na całym świecie.

 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System