Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Turnieje dla Seniorów 2020

Dodano: 2020-02-04
Zmodyfikowano: 2020-02-04

Łódź i Warszawa rządziły w Mistrzostwach Polski w parach

Trzy razy NAJ! Tak brzmiała by recenzja dwudniowego zlotu Starszaków gdybym musiał zawrzeć ją w trzech słowach. Najwyższa frekwencja, bo zagrały rekordowe 34 pary. Najlepsze warunki sportowe, bo zagraliśmy na niemal identycznych 26 stołach, świeżo przygotowanych przez Michała Lichodziejewskiego, i najwyższe - nagrody, bo zwycięska para Śpiewak / Olbromski wzbogaciła się o 2000 zł. Dla Mnie i Malinki przypadł okrągły 1000, a po 500 przytulili Maciek Trudnowski / Krystian Wyszczelski oraz Tomasz Młodziński i Kamil Kapołka. Ośmio i dziewięcio drużynowe grupy spowodowały, że walki tego dnia było naprawdę dużo a
sobotni wieczór zakończył festiwal pizzy przygotowanych przez DOORSO.


Niedziela jak zwykle rozpoczęła się lekkim zmęczeniem i sennością. Najlepiej i najskuteczniej wybudzili się Artur Zasztowt i Romek Wasilewski zdobywając tytuł Mistrzów Polski, pokonując w finale Grzegorza Modrzejewskiego i Tomka Bitnera 6:3. Na trzecim miejscu na podium znaleźli się Przemek Śpiewak / Rafał Olbromski oraz Piotr Garus i Filip Kraupe.


Odhaczając w kalendarzu bilardowym pierwszy w tym sezonie rozegrany turniej Old Boy, serdecznie zapraszam już za miesiąc do udziału w kolejnych turniejach, tym razem z podziałem na kategorie wiekowe.

Wyniki:

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Gardjas

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System