Strona główna » Drużynowe Mistrzostwa Europy 2010 » Aktualności
Video i wyniki na żywo

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Pool Bilard - Kielce 2010 - drugi dzień zmagań zakończony
2010-06-16

Drugie zwycięstwo naszych pań. Dzisiaj kolejne pojedynki naszych ekip.

Drugie zwycięstwo zapisał na swym koncie nasz kobiecy zespół. Tym razem w wczorajszym wieczornym pojedynku nasze panie pokonały duet Portugalii. Wynik otworzyła Karolina Stawarz. Zawodniczka Ósemki Rzeszów okazała się zdecydowanie lepsza od Mariany Marinho z którą zwyciężyła 2-0 w dwóch setach 3-0 i 3-2. Również 2-0 Katarzyna Wesołowska z Nosanu Kielce pokonała Sarę Rocha. W obu setach wynik brzmiał 4-1 dla naszej reprezentantki. Zwycięstwo to pozwoliło naszemu zespołowi zachować szanse na medal w tych zawodach.
Przed naszymi paniami dwa najtrudniejsze spotkania. Dzisiaj o godz. 19.00 pojedynek z zespołem Szwecji. Natomiast jutro o godz.11 ostatni mecz grupowy z broniącym tytułu zespołem Rosji.
O godzinie 11.00 do walki przystąpi nasz drugi męski zespół Polski. Przeciwnikiem będzie drużyna Czech.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z drugiego dnia zawodów:GALERIA 2 dzień
Informacje o turnieju, wyniki na żywo, relacja video na oficjalnej stronie:EPBF-EC