Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2010 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
K. Piekarski 
- 
    33
 
 
    97   89
PD. Gołębiowski3
J. Stasio1
- 
D. Gołębiowski 
K. Piekarski4
M. Bartelmus0
    81
      2
 
 
M. Bartelmus3
D. Gołębiowski0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Wesołowski2
M. Wójcik3
D. Gołębiowski1
J. Wesołowski3
  34
K. Piekarski4
M. Król0
    3
 
 
M. Pasek2
P. Sajór3
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Wójcik
 
OM. Pasek2
J. Wesołowski3
M. Pasek3
M. Ebert0
P. Sajór2
M. Król4
 
Awans
K. Piekarski
 
      4
 
M. Król3
M. Ebert0
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
F. Mazur 
- 
    35
 
 
    98   90
NW. Kosmowski2
M. Wróbel3
- 
W. Kosmowski 
F. Mazur3
D. Ryś4
    82
      6
 
 
W. Kosmowski2
D. Ryś3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SF. Pira3
M. Ząbecki0
M. Wróbel1
F. Pira3
  36
D. Ryś4
W. Zieliński1
    7
 
 
R. Ablewski 3
A. Heród1
    Przegrany na R
 
 
Awans
F. Pira
 
MA. Heród0
F. Pira3
A. Heród 
- 
R. Ablewski 2
W. Zieliński4
 
Awans
D. Ryś
 
      8
 
- 
W. Zieliński 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Ćwikła 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Siciński1
A. Czapliński3
- 
D. Siciński 
K. Ćwikła1
K. Juszczyszyn4
    83
      10
 
 
K. Juszczyszyn3
D. Siciński0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Czapliński3
W. Zieliński1
A. Czapliński3
K. Suszczyński2
  38
K. Juszczyszyn4
M. Ząbecki0
    11
 
 
P. Soczówka2
P. Krajewski3
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Czapliński
 
KP. Soczówka2
K. Suszczyński3
P. Soczówka3
K. Wiatrak1
P. Krajewski0
M. Ząbecki4
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
      12
 
K. Wiatrak0
M. Ząbecki3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Wójcik3
S. Cichoń2
    39
 
 
    100   92
JS. Cichoń1
K. Zbień3
S. Cichoń3
P. Banasiak0
M. Wójcik4
J. Hernet1
    84
      14
 
 
P. Banasiak1
J. Hernet3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Zbień1
M. Król3
K. Zbień3
G. Lasota1
  40
M. Wójcik2
M. Wach4
    15
 
 
B. Świder3
A. Słoka1
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Król
 
IA. Słoka0
G. Lasota3
A. Słoka 
- 
B. Świder1
M. Wach4
 
Awans
M. Wach
 
      16
 
- 
M. Wach 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
G. Lasota 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Robiński2
B. Świder3
- 
M. Robiński 
G. Lasota3
R. Bąbol4
    85
      18
 
 
R. Bąbol3
M. Robiński0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Hernet2
D. Ziółkowski3
B. Świder1
J. Hernet3
  42
R. Bąbol3
A. Chlebowski4
    19
 
 
A. Chlebowski3
K. Tuszyński1
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Ziółkowski
 
GK. Mazurek0
J. Hernet3
K. Tuszyński2
K. Mazurek3
A. Chlebowski4
K. Zbień3
 
Awans
A. Chlebowski
 
      20
 
K. Mazurek0
K. Zbień3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Suszczyński 
- 
    43
 
 
    102   94
FB. Kiliszewski0
P. Krajewski3
- 
B. Kiliszewski 
K. Suszczyński0
S. Tabor4
    86
      22
 
 
S. Tabor3
B. Kiliszewski0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Ćwikła2
J. Pociask3
P. Krajewski1
K. Ćwikła3
  44
S. Tabor2
W. Janosz4
    23
 
 
A. Czapliński3
K. Niebieszczański2
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Pociask
 
EK. Niebieszczański0
K. Ćwikła3
K. Niebieszczański 
- 
A. Czapliński0
W. Janosz4
 
Awans
W. Janosz
 
      24
 
- 
W. Janosz 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
O. Karpiński 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Batorski3
R. Ablewski 0
- 
M. Batorski 
O. Karpiński4
F. Pira1
    87
      26
 
 
M. Batorski2
F. Pira3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VF. Mazur3
S. Tabor0
M. Batorski1
F. Mazur3
  46
O. Karpiński4
J. Pociask1
    27
 
 
K. Wędzina2
M. Wróbel3
    Przegrany na W
 
 
Awans
F. Mazur
 
CK. Wędzina0
F. Mazur3
K. Wędzina 
- 
M. Wróbel0
J. Pociask4
 
Awans
O. Karpiński
 
      28
 
- 
J. Pociask 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Ziółkowski3
K. Sobieraj0
    47
 
 
    104   96
BK. Sząszor3
P. Sajór2
K. Sobieraj1
K. Sząszor3
D. Ziółkowski4
J. Wesołowski2
    88
      30
 
 
K. Sząszor2
J. Wesołowski3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Bartelmus3
R. Bąbol0
K. Sząszor2
M. Bartelmus3
  48
D. Ziółkowski0
A. Borowiec4
    31
 
 
J. Stasio 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Bartelmus
 
A- 
M. Bartelmus 
- 
- 
J. Stasio0
A. Borowiec4
 
Awans
A. Borowiec
 
      32
 
- 
A. Borowiec 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System