Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2010 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
M. Auguścik 
- 
    33
 
 
    97   89
PW. Moręgiel0
M. Borek3
- 
W. Moręgiel 
M. Auguścik4
D. Macioł3
    81
      2
 
 
D. Macioł3
W. Moręgiel1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Borek3
P. Grygierczyk1
M. Borek3
P. Hurnik0
  34
M. Auguścik3
P. Kaczmarek4
    3
 
 
R. Malinowski3
K. Hadrych0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Borek
 
OP. Hurnik3
K. Szymanowski1
K. Hadrych0
P. Hurnik3
R. Malinowski0
P. Kaczmarek4
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      4
 
P. Hurnik0
P. Kaczmarek3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Witkowski 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Stojałowski 
- 
- 
M. Witkowski4
B. Hernet0
    82
      6
 
 
B. Hernet 
- 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Stojałowski3
P. Buczyński2
M. Stojałowski3
J. Bajda1
  36
M. Witkowski1
M. Sząszor4
    7
 
 
K. Sierociński3
J. Gawle0
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Stojałowski
 
MJ. Gawle0
J. Bajda3
J. Gawle 
- 
K. Sierociński0
M. Sząszor4
 
Awans
M. Sząszor
 
      8
 
- 
M. Sząszor 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
P. Buczyński 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Kieda3
K. Stasio2
- 
D. Kieda 
P. Buczyński4
M. Tkaczyk3
    83
      10
 
 
D. Kieda1
M. Tkaczyk3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Kieda0
M. Witkowski3
D. Kieda3
M. Kliczkowski0
  38
P. Buczyński2
M. Fortuński4
    11
 
 
M. Ślusarczyk3
M. Kliczkowski0
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Witkowski
 
KM. Kliczkowski3
D. Tonojan0
M. Kliczkowski 
- 
M. Ślusarczyk1
M. Fortuński4
 
Awans
M. Fortuński
 
      12
 
- 
M. Fortuński 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Gmur3
M. Maciaszczyk0
    39
 
 
    100   92
JM. Maciaszczyk2
R. Jagodziński3
M. Maciaszczyk3
P. Głowacz0
K. Gmur4
R. Szagun0
    84
      14
 
 
P. Głowacz1
R. Szagun3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QR. Jagodziński0
M. Auguścik3
R. Jagodziński3
P. Lubecki2
  40
K. Gmur4
P. Grygierczyk1
    15
 
 
P. Grygierczyk3
A. Czapliński0
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Auguścik
 
IA. Czapliński2
P. Lubecki3
A. Czapliński 
- 
P. Grygierczyk4
M. Lichota2
 
Awans
K. Gmur
 
      16
 
- 
M. Lichota 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
P. Lubecki 
- 
    41
 
 
    101   93
HD. Supera1
M. Lichota3
- 
D. Supera 
P. Lubecki1
P. Statkiewicz4
    85
      18
 
 
P. Statkiewicz3
D. Supera0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Lichota1
P. Hołociński3
M. Lichota4
R. Szagun1
  42
P. Statkiewicz4
S. Gradel3
    19
 
 
M. Zdziech1
R. Jagodziński3
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Hołociński
 
GM. Zdziech1
R. Szagun3
M. Zdziech3
S. Sliż0
R. Jagodziński3
S. Gradel4
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      20
 
S. Sliż1
S. Gradel3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Dula 
- 
    43
 
 
    102   94
FS. Szczesiak1
M. Ślusarczyk3
- 
S. Szczesiak 
D. Dula4
D. Tonojan0
    86
      22
 
 
S. Szczesiak0
D. Tonojan3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Ślusarczyk1
A. Dela3
M. Ślusarczyk3
M. Wydrych0
  44
D. Dula4
A. Czarnowski2
    23
 
 
K. Stasio3
M. Wydrych0
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Dela
 
EM. Wydrych3
M. Tkaczyk0
M. Wydrych 
- 
K. Stasio1
A. Czarnowski4
 
Awans
D. Dula
 
      24
 
- 
A. Czarnowski 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
W. Szewczyk 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Mendrygał0
K. Sierociński3
- 
M. Mendrygał 
W. Szewczyk4
J. Bajda0
    87
      26
 
 
J. Bajda3
M. Mendrygał1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Storczyk0
A. Czarnowski3
K. Sierociński0
K. Storczyk3
  46
W. Szewczyk4
A. Dela0
    27
 
 
K. Storczyk1
M. Stojałowski3
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Czarnowski
 
CK. Storczyk3
B. Hernet0
K. Storczyk 
- 
M. Stojałowski0
A. Dela4
 
Awans
W. Szewczyk
 
      28
 
- 
A. Dela 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Hołociński3
R. Bilski0
    47
 
 
    104   96
BH. Stasio3
R. Malinowski0
R. Bilski0
H. Stasio3
P. Hołociński4
K. Szymanowski3
    88
      30
 
 
K. Szymanowski3
H. Stasio0
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UD. Macioł3
S. Gradel2
H. Stasio0
D. Macioł3
  48
P. Hołociński1
M. Kudlik4
    31
 
 
M. Kuras0
M. Borek3
    Przegrany na X
 
 
Awans
D. Macioł
 
AM. Kuras0
D. Macioł3
M. Kuras 
- 
M. Borek3
M. Kudlik4
 
Awans
M. Kudlik
 
      32
 
- 
M. Kudlik 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System