Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2010 - chłopcy

IV turniej (10-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
K. Piekarski 
- 
    33
 
 
    97   89
PH. Stasio2
P. Hurnik3
- 
H. Stasio 
K. Piekarski4
D. Ziółkowski2
    81
      2
 
 
D. Ziółkowski3
H. Stasio2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Czapliński1
J. Hernet3
P. Hurnik2
A. Czapliński3
  34
K. Piekarski4
M. Batorski1
    3
 
 
S. Tabor 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Hernet
 
O- 
A. Czapliński 
- 
- 
S. Tabor1
M. Batorski4
 
Awans
K. Piekarski
 
      4
 
- 
M. Batorski 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Dela 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Wychowaniec0
P. Grygierczyk3
- 
M. Wychowaniec 
A. Dela2
D. Siciński4
    82
      6
 
 
D. Siciński3
M. Wychowaniec0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Grygierczyk2
M. Wydrych3
P. Grygierczyk3
B. Pawlaczyk2
  36
D. Siciński4
P. Hołociński0
    7
 
 
B. Kiliszewski1
P. Polis3
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Wydrych
 
MB. Kiliszewski0
B. Pawlaczyk3
B. Kiliszewski 
- 
P. Polis2
P. Hołociński4
 
Awans
D. Siciński
 
      8
 
- 
P. Hołociński 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Kudlik 
- 
    37
 
 
    99   91
LR. Ablewski 1
M. Fortuński3
- 
R. Ablewski  
M. Kudlik4
D. Gołębiowski1
    83
      10
 
 
R. Ablewski 2
D. Gołębiowski3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Fortuński3
P. Hołociński2
M. Fortuński3
S. Gradel2
  38
M. Kudlik4
M. Wydrych1
    11
 
 
R. Jagodziński 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Fortuński
 
K- 
S. Gradel 
- 
- 
R. Jagodziński3
M. Wydrych4
 
Awans
M. Kudlik
 
      12
 
- 
M. Wydrych 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Bakunowicz 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
G. Lasota 
- 
- 
S. Bakunowicz1
J. Hernet4
    84
      14
 
 
- 
J. Hernet 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QG. Lasota3
M. Batorski2
G. Lasota3
M. Robiński1
  40
J. Hernet1
M. Wach4
    15
 
 
M. Strągowski0
P. Banasiak3
    Przegrany na T
 
 
Awans
G. Lasota
 
IM. Strągowski0
M. Robiński3
M. Strągowski 
- 
P. Banasiak0
M. Wach4
 
Awans
M. Wach
 
      16
 
- 
M. Wach 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Sząszor 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Kukawka2
P. Banasiak3
- 
K. Kukawka 
M. Sząszor4
M. Robiński2
    85
      18
 
 
K. Kukawka1
M. Robiński3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Bakunowicz0
M. Wójcik3
P. Banasiak2
S. Bakunowicz3
  42
M. Sząszor4
P. Statkiewicz0
    19
 
 
G. Lasota 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Wójcik
 
G- 
S. Bakunowicz 
- 
- 
G. Lasota2
P. Statkiewicz4
 
Awans
M. Sząszor
 
      20
 
- 
P. Statkiewicz 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Ząbecki 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
R. Jagodziński 
- 
- 
M. Ząbecki4
S. Gradel1
    86
      22
 
 
- 
S. Gradel 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WF. Pira0
A. Czarnowski3
R. Jagodziński1
F. Pira3
  44
M. Ząbecki2
K. Zbień4
    23
 
 
K. Zbień3
F. Pira0
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Czarnowski
 
EF. Pira3
D. Gołębiowski2
F. Pira 
- 
K. Zbień4
M. Fortuński1
 
Awans
K. Zbień
 
      24
 
- 
M. Fortuński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Czarnowski 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Suszczyński3
P. Polis0
- 
K. Suszczyński 
A. Czarnowski4
B. Pawlaczyk1
    87
      26
 
 
K. Suszczyński2
B. Pawlaczyk3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VA. Dela2
M. Ząbecki3
K. Suszczyński1
A. Dela3
  46
A. Czarnowski0
J. Pociask4
    27
 
 
P. Grygierczyk3
M. Kliczkowski1
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Ząbecki
 
CM. Kliczkowski0
A. Dela3
M. Kliczkowski 
- 
P. Grygierczyk2
J. Pociask4
 
Awans
J. Pociask
 
      28
 
- 
J. Pociask 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
W. Zieliński 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
S. Tabor 
- 
- 
W. Zieliński4
A. Czapliński3
    88
      30
 
 
- 
A. Czapliński 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UD. Ziółkowski2
P. Statkiewicz3
S. Tabor2
D. Ziółkowski3
  48
W. Zieliński4
M. Wójcik0
    31
 
 
P. Hurnik3
K. Dybała0
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
AK. Dybała0
D. Ziółkowski3
K. Dybała 
- 
P. Hurnik1
M. Wójcik4
 
Awans
W. Zieliński
 
      32
 
- 
M. Wójcik 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System