Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

I turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
W. Szewczyk 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
M. Wydrych 
- 
- 
W. Szewczyk4
W. Rybicki4
    81
      2
 
 
K. Konkel1
R. Ablewski 4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Batkowski3
H. Stasio1
S. Batkowski3
P. Statkiewicz0
  34
M. Lichota4
M. Matłosz4
    3
 
 
S. Gardjas 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Batkowski
 
OK. Kamiński1
B. Kiliszewski3
- 
K. Kamiński 
S. Gardjas2
D. Czubaszek4
 
Awans
M. Matłosz
 
      4
 
- 
W. Rybicki 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Jeka 
- 
    35
 
 
    98   90
NW. Kosmowski0
P. Statkiewicz3
- 
- 
D. Jeka0
K. Gmur3
    82
      6
 
 
D. Czubaszek4
K. Kamiński0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Tonojan3
D. Czubaszek1
D. Tonojan3
B. Hernet0
  36
M. Kosowski4
H. Stasio2
    7
 
 
W. Kosmowski1
M. Matłosz4
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Tonojan
 
MT. Czyżewski0
S. Batkowski3
W. Kosmowski0
T. Czyżewski0
M. Matłosz4
P. Buczyński1
 
Awans
M. Kosowski
 
      8
 
- 
K. Gmur 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Lichota 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Makowski0
B. Hernet3
- 
- 
M. Lichota4
H. Stasio4
    83
      10
 
 
T. Czyżewski1
P. Buczyński4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Szymanowski0
W. Rybicki2
D. Wójcik0
J. Bajda2
  38
M. Wach4
K. Ćwikła1
    11
 
 
M. Popławaski4
K. Makowski0
    Przegrany na S
 
 
Awans
W. Rybicki
 
K- 
D. Tonojan 
K. Makowski 
- 
M. Popławaski3
K. Szymanowski2
 
Awans
M. Wach
 
      12
 
- 
H. Stasio 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Kosowski 
- 
    39
 
 
    100   92
JJ. Kasperuk2
J. Bajda3
- 
- 
M. Kosowski4
K. Ćwikła4
    84
      14
 
 
- 
K. Szymanowski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QP. Buczyński2
D. Dula3
M. Popławaski0
K. Szymanowski3
  40
Ł. Szczygieł0
K. Sząszor1
    15
 
 
D. Wójcik4
K. Ćwikła0
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Dula
 
I- 
D. Wójcik 
- 
J. Kasperuk 
D. Wójcik0
J. Bajda0
 
Awans
K. Sząszor
 
      16
 
- 
- 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Wach0
J. Bajda4
    41
 
 
    101   93
HP. Kowalczyk1
K. Szymanowski0
- 
- 
M. Wach4
K. Sząszor4
    85
      18
 
 
J. Kasperuk 
- 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Gmur3
F. Kołtowski3
K. Gmur3
P. Buczyński3
  42
F. Kołtowski1
F. Mazur4
    19
 
 
D. Tonojan0
K. Sząszor0
    Przegrany na U
 
 
Awans
F. Kołtowski
 
G- 
M. Popławaski 
- 
P. Kowalczyk 
D. Tonojan1
Ł. Szczygieł4
 
Awans
F. Mazur
 
      20
 
- 
- 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
B. Hernet0
Ł. Szczygieł4
    43
 
 
    102   94
FJ. Wesołowski0
P. Buczyński0
- 
- 
B. Hernet1
F. Mazur4
    86
      22
 
 
P. Kowalczyk0
S. Batkowski0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WR. Ablewski 2
Ł. Szczygieł1
S. Gardjas1
P. Krajewski1
  44
D. Siciński4
A. Czapliński4
    23
 
 
- 
F. Mazur 
    Przegrany na V
 
 
Awans
R. Ablewski
 
EP. Krajewski3
K. Gmur3
- 
J. Wesołowski 
S. Batkowski3
F. Kołtowski4
 
Awans
A. Czapliński
 
      24
 
- 
- 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Statkiewicz0
F. Kołtowski4
    45
 
 
    103   95
D- 
D. Jeka 
P. Krajewski 
- 
P. Statkiewicz3
A. Czapliński4
    87
      26
 
 
J. Wesołowski3
P. Krajewski2
      78   62   Przegrany na M  
 
 
V- 
K. Sząszor 
K. Dybała2
R. Ablewski 3
  46
K. Dybała3
D. Dula0
    27
 
 
B. Kiliszewski4
A. Czapliński0
    Przegrany na W
 
 
Awans
-
 
CK. Storczyk2
S. Gardjas0
- 
- 
B. Kiliszewski0
D. Siciński4
 
Awans
K. Dybała
 
      28
 
- 
- 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Wydrych0
D. Siciński0
    47
 
 
    104   96
BW. Szewczyk4
R. Ablewski 3
K. Storczyk 
- 
M. Wydrych1
D. Dula4
    88
      30
 
 
- 
K. Dybała 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
U- 
- 
B. Kiliszewski3
K. Ćwikła3
  48
B. Kiliszewski3
M. Wydrych0
    31
 
 
K. Storczyk3
D. Dula0
    Przegrany na X
 
 
Awans
-
 
AD. Czubaszek3
W. Rybicki0
K. Konkel2
K. Dybała3
K. Dybała2
K. Konkel0
 
Awans
B. Kiliszewski
 
      32
 
- 
R. Ablewski  
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System