Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2011 - chłopcy

I turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
M. Sząszor 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Maciaszczyk3
M. Robiński1
- 
M. Maciaszczyk 
M. Sząszor4
M. Strągowski3
    81
      2
 
 
M. Maciaszczyk2
M. Strągowski4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Hurnik0
D. Ryś3
M. Maciaszczyk3
P. Polis0
  34
M. Sząszor4
K. Wiatrak0
    3
 
 
O. Kołodziejski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. Ryś
 
O- 
P. Polis 
- 
- 
O. Kołodziejski1
K. Wiatrak4
 
Awans
M. Sząszor
 
      4
 
- 
K. Wiatrak 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Zieliński 
- 
    35
 
 
    98   90
NF. Cieślik1
P. Hurnik3
- 
F. Cieślik 
W. Zieliński0
K. Zbień4
    82
      6
 
 
K. Zbień4
F. Cieślik1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Kozera0
M. Witkowski3
P. Hurnik3
M. Lesiak0
  36
K. Zbień1
D. Macioł4
    7
 
 
M. Zdziech4
B. Koziełek0
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Witkowski
 
MB. Koziełek0
M. Lesiak3
B. Koziełek 
- 
M. Zdziech3
D. Macioł4
 
Awans
D. Macioł
 
      8
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Witkowski 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Kliczkowski3
D. Kieda1
- 
M. Kliczkowski 
M. Witkowski4
M. Król0
    83
      10
 
 
M. Kliczkowski2
M. Król4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RR. Ryciak0
K. Zbień3
M. Kliczkowski2
J. Kozera3
  38
M. Witkowski2
M. Ząbecki4
    11
 
 
M. Kuras 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Zbień
 
K- 
J. Kozera 
- 
- 
M. Kuras0
M. Ząbecki4
 
Awans
M. Ząbecki
 
      12
 
- 
M. Ząbecki 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Czapliński 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Sobieraj 
- 
- 
A. Czapliński1
K. Suszczyński4
    84
      14
 
 
- 
K. Suszczyński 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QP. Kaczmarek3
K. Wiatrak3
K. Sobieraj0
R. Ryciak3
  40
K. Suszczyński4
D. Ryś0
    15
 
 
D. Ryś4
R. Ryciak1
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Wiatrak
 
IR. Ryciak3
K. Górnioczek2
R. Ryciak 
- 
D. Ryś4
P. Kaczmarek0
 
Awans
K. Suszczyński
 
      16
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Czarnowski 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Skład0
P. Kaczmarek3
- 
K. Skład 
A. Czarnowski4
K. Górnioczek1
    85
      18
 
 
K. Górnioczek4
K. Skład3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Kuras1
B. Troka2
P. Kaczmarek3
A. Czapliński0
  42
A. Czarnowski4
K. Modrzejewski3
    19
 
 
K. Modrzejewski 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
B. Troka
 
G- 
A. Czapliński 
- 
- 
K. Modrzejewski4
K. Sobieraj0
 
Awans
A. Czarnowski
 
      20
 
- 
K. Sobieraj 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Stojałowski 
- 
    43
 
 
    102   94
FA. Foltyński1
M. Kuras3
- 
A. Foltyński 
M. Stojałowski4
J. Kozera2
    86
      22
 
 
J. Kozera4
A. Foltyński0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Zieliński0
D. Gołębiowski3
M. Zdziech1
D. Sznurkowski0
  44
M. Stojałowski4
M. Fortuński1
    23
 
 
D. Kieda4
D. Sznurkowski2
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Gołębiowski
 
ED. Sznurkowski3
M. Król1
D. Sznurkowski 
- 
D. Kieda2
M. Fortuński4
 
Awans
M. Stojałowski
 
      24
 
- 
M. Fortuński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Dela 
- 
    45
 
 
    103   95
DD. Jeska0
M. Zdziech3
- 
D. Jeska 
A. Dela4
M. Lesiak0
    87
      26
 
 
D. Jeska0
M. Lesiak4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Strągowski1
M. Fortuński3
O. Kołodziejski0
W. Zieliński3
  46
A. Dela4
D. Gołębiowski1
    27
 
 
P. Hurnik4
S. Stachowiak3
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Fortuński
 
CS. Stachowiak1
W. Zieliński3
S. Stachowiak 
- 
P. Hurnik0
D. Gołębiowski4
 
Awans
A. Dela
 
      28
 
- 
D. Gołębiowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Polis 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
O. Kołodziejski 
- 
- 
P. Polis1
B. Troka4
    88
      30
 
 
- 
B. Troka 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
U- 
K. Modrzejewski 
M. Maciaszczyk0
M. Strągowski3
  48
B. Troka1
A. Borowiec4
    31
 
 
M. Robiński4
A. Chlebowski1
    Przegrany na X
 
 
Awans
-
 
AA. Chlebowski2
M. Strągowski3
A. Chlebowski 
- 
M. Robiński2
A. Borowiec4
 
Awans
A. Borowiec
 
      32
 
- 
A. Borowiec 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System