Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2012 - grupa chłopców

II turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
M. Witkowski 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Maciaszczyk3
K. Szymanowski1
- 
M. Maciaszczyk 
M. Witkowski4
M. Kuras0
    81
      2
 
 
M. Maciaszczyk1
M. Kuras3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Maciaszczyk3
B. Elas0
M. Maciaszczyk3
K. Król0
  34
M. Witkowski4
D. Grzmil0
    3
 
 
D. Grzmil 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
O- 
K. Król 
- 
- 
D. Grzmil3
D. Śliwka0
 
Awans
M. Witkowski
 
      4
 
- 
D. Śliwka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Wójcik 
- 
    35
 
 
    98   90
NK. Skład1
K. Szydło3
- 
K. Skład 
D. Wójcik2
P. Swacha4
    82
      6
 
 
K. Skład0
P. Swacha3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Klepacz3
D. Jeka0
K. Szydło1
D. Klepacz3
  36
P. Swacha0
S. Batkowski4
    7
 
 
P. Łysoniewski3
D. Klepacz2
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Klepacz
 
MD. Klepacz3
K. Lipiecki1
D. Klepacz 
- 
P. Łysoniewski1
S. Batkowski4
 
Awans
S. Batkowski
 
      8
 
- 
S. Batkowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Dula 
- 
    37
 
 
    99   91
LG. Sowa0
D. Szymczak3
- 
G. Sowa 
D. Dula4
D. Krzewiński0
    83
      10
 
 
G. Sowa2
D. Krzewiński3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Szymczak3
P. Swacha2
D. Szymczak3
K. Ganzera0
  38
D. Dula4
D. Jeka0
    11
 
 
D. Jeka 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Szymczak
 
K- 
K. Ganzera 
- 
- 
D. Jeka4
S. Biniek0
 
Awans
D. Dula
 
      12
 
- 
S. Biniek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
O. Kowalski 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Felski 
- 
- 
O. Kowalski1
B. Elas4
    84
      14
 
 
- 
B. Elas 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QB. Sawa3
D. Grzmil0
M. Felski2
B. Sawa3
  40
B. Elas3
P. Zabłocki4
    15
 
 
D. Olczyk2
P. Zabłocki3
    Przegrany na T
 
 
Awans
B. Sawa
 
ID. Olczyk0
B. Sawa3
D. Olczyk 
- 
P. Zabłocki4
B. Migdałek1
 
Awans
P. Zabłocki
 
      16
 
- 
B. Migdałek 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Sząszor 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Witek0
B. Migdałek3
- 
K. Witek 
M. Sząszor4
B. Sawa1
    85
      18
 
 
K. Witek0
B. Sawa3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XB. Migdałek2
A. Kozakowski3
B. Migdałek3
O. Kowalski0
  42
M. Sząszor4
K. Dybała2
    19
 
 
K. Dybała 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
G- 
O. Kowalski 
- 
- 
K. Dybała4
M. Felski2
 
Awans
M. Sząszor
 
      20
 
- 
M. Felski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Kaczmarczyk 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
S. Biniek 
- 
- 
J. Kaczmarczyk4
K. Ganzera3
    86
      22
 
 
- 
K. Ganzera 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Krzewiński0
A. Czapliński3
S. Biniek0
D. Krzewiński3
  44
J. Kaczmarczyk3
K. Storczyk4
    23
 
 
D. Szymczak3
R. Łakomy0
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Czapliński
 
ER. Łakomy0
D. Krzewiński3
R. Łakomy 
- 
D. Szymczak1
K. Storczyk4
 
Awans
K. Storczyk
 
      24
 
- 
K. Storczyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Buczyński 
- 
    45
 
 
    103   95
DR. Giziński0
P. Łysoniewski3
- 
R. Giziński 
P. Buczyński4
K. Lipiecki1
    87
      26
 
 
K. Lipiecki3
R. Giziński0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Łysoniewski1
J. Kaczmarczyk3
P. Łysoniewski3
D. Wójcik0
  46
P. Buczyński4
A. Czapliński2
    27
 
 
K. Szydło 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Kaczmarczyk
 
C- 
D. Wójcik 
- 
- 
K. Szydło2
A. Czapliński4
 
Awans
P. Buczyński
 
      28
 
- 
A. Czapliński 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Król 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
D. Śliwka 
- 
- 
K. Król0
A. Kozakowski4
    88
      30
 
 
- 
A. Kozakowski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Kuras2
K. Dybała3
D. Śliwka1
M. Kuras3
  48
A. Kozakowski0
M. Ząbecki4
    31
 
 
O. Jamorski0
K. Szymanowski3
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Dybała
 
AO. Jamorski1
M. Kuras3
O. Jamorski 
- 
K. Szymanowski1
M. Ząbecki4
 
Awans
M. Ząbecki
 
      32
 
- 
M. Ząbecki 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System