Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2012 - grupa chłopców

II turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Zbień 
- 
    33
 
 
    97   89
PR. Ryciak1
K. Makowski3
- 
R. Ryciak 
K. Zbień4
R. Arkusiński0
    81
      2
 
 
R. Arkusiński3
R. Ryciak0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Ryś0
M. Kur3
K. Makowski1
D. Ryś3
  34
K. Zbień4
P. Statkiewicz3
    3
 
 
P. Felski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Kur
 
O- 
D. Ryś 
- 
- 
P. Felski0
P. Statkiewicz4
 
Awans
K. Zbień
 
      4
 
- 
P. Statkiewicz 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Król 
- 
    35
 
 
    98   90
NK. Szklarski0
Ł. Przybysz3
- 
K. Szklarski 
M. Król4
M. Wierzbicki0
    82
      6
 
 
M. Wierzbicki3
K. Szklarski1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SF. Kołtowski3
M. Stańczak0
Ł. Przybysz0
F. Kołtowski3
  36
M. Król4
J. Wesołowski1
    7
 
 
J. Chruściel3
S. Gardjas0
    Przegrany na R
 
 
Awans
F. Kołtowski
 
MS. Gardjas0
F. Kołtowski3
S. Gardjas 
- 
J. Chruściel1
J. Wesołowski4
 
Awans
M. Król
 
      8
 
- 
J. Wesołowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Tonojan 
- 
    37
 
 
    99   91
LB. Kozłowski1
R. Zagozdon3
- 
B. Kozłowski 
D. Tonojan0
M. Stojałowski4
    83
      10
 
 
M. Stojałowski3
B. Kozłowski0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Hurnik1
J. Wesołowski3
R. Zagozdon0
P. Hurnik3
  38
M. Stojałowski4
M. Stańczak0
    11
 
 
M. Stańczak 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
J. Wesołowski
 
K- 
P. Hurnik 
- 
- 
M. Stańczak4
K. Kowalski0
 
Awans
M. Stojałowski
 
      12
 
- 
K. Kowalski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Kur 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Wiatrak 
- 
- 
M. Kur4
A. Czapliński3
    84
      14
 
 
- 
A. Czapliński 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Wiatrak0
P. Statkiewicz3
K. Wiatrak3
D. Toma0
  40
M. Kur1
D. Macioł4
    15
 
 
K. Modrzejewski3
K. Brzeziński1
    Przegrany na T
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
IK. Brzeziński1
D. Toma3
K. Brzeziński 
- 
K. Modrzejewski1
D. Macioł4
 
Awans
D. Macioł
 
      16
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Zieliński 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Kleinszmit0
K. Modrzejewski3
- 
K. Kleinszmit 
W. Zieliński4
D. Toma1
    85
      18
 
 
K. Kleinszmit0
D. Toma3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Modrzejewski3
M. Robiński0
K. Modrzejewski3
A. Czapliński0
  42
W. Zieliński4
P. Kaczmarek3
    19
 
 
P. Kaczmarek 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Modrzejewski
 
G- 
A. Czapliński 
- 
- 
P. Kaczmarek4
K. Wiatrak1
 
Awans
W. Zieliński
 
      20
 
- 
K. Wiatrak 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Lesiak 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Kowalski 
- 
- 
M. Lesiak4
P. Hurnik3
    86
      22
 
 
- 
P. Hurnik 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Tonojan3
K. Derendarz0
K. Kowalski0
D. Tonojan3
  44
M. Lesiak2
K. Ćwikła4
    23
 
 
K. Żydziok0
R. Zagozdon3
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Tonojan
 
EK. Żydziok0
D. Tonojan3
K. Żydziok 
- 
R. Zagozdon0
K. Ćwikła4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      24
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
F. Kołtowski 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Nowak0
J. Chruściel3
- 
M. Nowak 
F. Kołtowski1
M. Muklewicz4
    87
      26
 
 
M. Muklewicz3
M. Nowak0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Chruściel3
M. Lesiak2
J. Chruściel3
M. Wierzbicki0
  46
M. Muklewicz4
K. Derendarz0
    27
 
 
Ł. Przybysz 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Chruściel
 
C- 
M. Wierzbicki 
- 
- 
Ł. Przybysz3
K. Derendarz4
 
Awans
M. Muklewicz
 
      28
 
- 
K. Derendarz 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Ryś 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
P. Felski 
- 
- 
D. Ryś2
K. Sząszor4
    88
      30
 
 
- 
K. Sząszor 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Felski3
P. Kaczmarek1
P. Felski3
R. Arkusiński2
  48
K. Sząszor4
M. Robiński1
    31
 
 
E. Czartoryski0
K. Makowski3
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Felski
 
AE. Czartoryski0
R. Arkusiński3
E. Czartoryski 
- 
K. Makowski0
M. Robiński4
 
Awans
K. Sząszor
 
      32
 
- 
M. Robiński 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System