Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa chłopców

II turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
D. Macioł 
- 
    33
 
 
    97   89
PP. Poterek17
W. Hajduk16
- 
P. Poterek 
D. Macioł40
S. Koziełek9
    81
      2
 
 
S. Koziełek16
P. Poterek9
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Poterek2
K. Kleinszmit35
P. Poterek13
J. Kowalczyk10
  34
D. Macioł40
B. Wilma6
    3
 
 
M. Różański 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Kleinszmit
 
O- 
J. Kowalczyk 
- 
- 
M. Różański0
B. Wilma35
 
Awans
D. Macioł
 
      4
 
- 
B. Wilma 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
Ł. Frącek 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
D. Wierzyk 
- 
- 
Ł. Frącek17
P. Rzepecki20
    82
      6
 
 
- 
P. Rzepecki 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Wierzyk15
A. Janoska11
D. Wierzyk14
M. Obuchowicz13
  36
P. Rzepecki12
T. Krysztofik23
    7
 
 
F. Droździak 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Wierzyk
 
M- 
M. Obuchowicz 
- 
- 
F. Droździak4
T. Krysztofik24
 
Awans
T. Krysztofik
 
      8
 
- 
T. Krysztofik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Kozakowski 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
D. Ryś 
- 
- 
A. Kozakowski15
P. Kuziemski35
    83
      10
 
 
- 
P. Kuziemski 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Ryś35
P. Rzepecki12
D. Ryś27
S. Derendarz12
  38
P. Kuziemski40
A. Janoska16
    11
 
 
A. Janoska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Ryś
 
K- 
S. Derendarz 
- 
- 
A. Janoska18
S. Biniek11
 
Awans
P. Kuziemski
 
      12
 
- 
S. Biniek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Lewicki 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
T. Posłuszny 
- 
- 
P. Lewicki12
M. Drożdżyński28
    84
      14
 
 
- 
M. Drożdżyński 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Sząszor35
B. Wilma9
T. Posłuszny18
K. Sząszor35
  40
M. Drożdżyński23
K. Kleinszmit19
    15
 
 
K. Makowski24
C. Jarosz29
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Sząszor
 
IK. Makowski3
K. Sząszor35
K. Makowski 
- 
C. Jarosz15
K. Kleinszmit40
 
Awans
M. Drożdżyński
 
      16
 
- 
K. Kleinszmit 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Migdałek 
- 
    41
 
 
    101   93
HD. Jastrząb4
C. Jarosz35
- 
D. Jastrząb 
B. Migdałek40
K. Sząszor31
    85
      18
 
 
K. Sząszor35
D. Jastrząb17
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XC. Jarosz35
C. Szczepański0
C. Jarosz35
P. Lewicki8
  42
B. Migdałek40
J. Wiśnik21
    19
 
 
J. Wiśnik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
C. Jarosz
 
G- 
P. Lewicki 
- 
- 
J. Wiśnik40
T. Posłuszny15
 
Awans
B. Migdałek
 
      20
 
- 
T. Posłuszny 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Witek 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
S. Biniek 
- 
- 
K. Witek22
S. Derendarz18
    86
      22
 
 
- 
S. Derendarz 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Kozakowski30
R. Giziński29
S. Biniek0
A. Kozakowski35
  44
K. Witek23
D. Szymczak32
    23
 
 
D. Ryś 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
E- 
A. Kozakowski 
- 
- 
D. Ryś28
D. Szymczak40
 
Awans
D. Szymczak
 
      24
 
- 
D. Szymczak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Wójcik 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
F. Droździak 
- 
- 
D. Wójcik32
M. Obuchowicz4
    87
      26
 
 
- 
M. Obuchowicz 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VŁ. Frącek15
K. Witek13
F. Droździak11
Ł. Frącek17
  46
D. Wójcik31
R. Giziński21
    27
 
 
R. Giziński 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
Ł. Frącek
 
C- 
Ł. Frącek 
- 
- 
R. Giziński34
D. Wierzyk14
 
Awans
D. Wójcik
 
      28
 
- 
D. Wierzyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Kowalczyk 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Różański 
- 
- 
J. Kowalczyk7
C. Szczepański11
    88
      30
 
 
- 
C. Szczepański 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Koziełek18
J. Wiśnik27
M. Różański0
S. Koziełek30
  48
C. Szczepański0
K. Ćwikła40
    31
 
 
M. Miroń7
W. Hajduk29
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Wiśnik
 
AM. Miroń3
S. Koziełek22
M. Miroń 
- 
W. Hajduk4
K. Ćwikła35
 
Awans
K. Ćwikła
 
      32
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System