Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa chłopców

III turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Ćwikła 
- 
    33
 
 
    97   89
PW. Hajduk0
W. Zieliński3
- 
W. Hajduk 
K. Ćwikła4
K. Dybała1
    81
      2
 
 
K. Dybała3
W. Hajduk0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TW. Zieliński3
W. Fortuński2
W. Zieliński3
K. Filip1
  34
K. Ćwikła4
S. Koziełek0
    3
 
 
N. Wojciechowski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
W. Zieliński
 
O- 
K. Filip 
- 
- 
N. Wojciechowski1
S. Koziełek4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      4
 
- 
S. Koziełek 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
P. Kuziemski 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Obuchowicz3
M. Miroń1
- 
M. Obuchowicz 
P. Kuziemski4
T. Kmet2
    82
      6
 
 
M. Obuchowicz0
T. Kmet3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Maciaszczyk3
M. Javurek2
M. Obuchowicz0
M. Maciaszczyk3
  36
P. Kuziemski2
V. Patsura4
    7
 
 
V. Patsura3
B. Wilma0
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
MB. Wilma1
M. Maciaszczyk3
B. Wilma 
- 
V. Patsura4
C. Jarosz0
 
Awans
V. Patsura
 
      8
 
- 
C. Jarosz 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
P. Sulewski 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Czapliński0
K. Mrva3
- 
A. Czapliński 
P. Sulewski0
M. Javurek4
    83
      10
 
 
A. Czapliński0
M. Javurek3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Mrva3
P. Kuziemski0
K. Mrva3
S. Kural1
  38
M. Javurek3
K. Brzeziński4
    11
 
 
R. Łakomy0
K. Brzeziński3
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Mrva
 
KR. Łakomy0
S. Kural3
R. Łakomy 
- 
K. Brzeziński4
S. Wójcik3
 
Awans
K. Brzeziński
 
      12
 
- 
S. Wójcik 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Guziński 
- 
    39
 
 
    100   92
JO. Pipin0
D. Rzepecki3
- 
O. Pipin 
P. Guziński3
W. Fortuński4
    84
      14
 
 
W. Fortuński3
O. Pipin1
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Lang3
S. Koziełek0
D. Rzepecki1
D. Lang3
  40
W. Fortuński1
M. Król4
    15
 
 
D. Lang0
K. Mazurek3
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Lang
 
ID. Lang3
F. Lebduska0
D. Lang 
- 
K. Mazurek0
M. Król4
 
Awans
M. Król
 
      16
 
- 
M. Król 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Sząszor 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Górczewski0
K. Mazurek3
- 
K. Górczewski 
K. Sząszor4
F. Lebduska1
    85
      18
 
 
K. Górczewski1
F. Lebduska3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Mazurek3
S. Derendarz1
K. Mazurek3
P. Guziński2
  42
K. Sząszor4
Ł. Frącek1
    19
 
 
Ł. Frącek 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Mazurek
 
GP. Świtała0
P. Guziński3
P. Świtała 
- 
Ł. Frącek4
D. Rzepecki2
 
Awans
K. Sząszor
 
      20
 
- 
D. Rzepecki 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
S. Kural 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Wiatrak0
S. Wójcik3
- 
M. Wiatrak 
S. Kural3
K. Makowski4
    86
      22
 
 
K. Makowski3
M. Wiatrak0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Wójcik0
J. Nechvile3
S. Wójcik3
A. Stawicki1
  44
K. Makowski2
F. Materek4
    23
 
 
K. Mrva3
A. Stawicki0
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Nechvile
 
EA. Stawicki3
P. Sulewski0
A. Stawicki 
- 
K. Mrva2
F. Materek4
 
Awans
F. Materek
 
      24
 
- 
F. Materek 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Maciaszczyk 
- 
    45
 
 
    103   95
DS. Stachowiak1
C. Jarosz3
- 
S. Stachowiak 
M. Maciaszczyk1
J. Nechvile4
    87
      26
 
 
S. Stachowiak0
J. Nechvile3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VT. Kmet3
K. Makowski2
C. Jarosz2
T. Kmet3
  46
J. Nechvile1
T. Krysztofik4
    27
 
 
A. Gaszyński1
M. Miroń3
    Przegrany na W
 
 
Awans
T. Kmet
 
CA. Gaszyński1
T. Kmet3
A. Gaszyński 
- 
M. Miroń1
T. Krysztofik4
 
Awans
T. Krysztofik
 
      28
 
- 
T. Krysztofik 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
S. Derendarz 
- 
    47
 
 
    104   96
BK. Szydło3
N. Wojciechowski1
- 
K. Szydło 
S. Derendarz4
K. Filip2
    88
      30
 
 
K. Szydło0
K. Filip3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Dybała3
Ł. Frącek0
K. Szydło1
K. Dybała3
  48
S. Derendarz0
J. Divis4
    31
 
 
J. Divis3
P. Grdeń0
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Dybała
 
AP. Grdeń0
K. Dybała3
P. Grdeń 
- 
J. Divis4
W. Zieliński2
 
Awans
J. Divis
 
      32
 
- 
W. Zieliński 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System