Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa chłopców

I turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
D. Macioł 
- 
    33
 
 
    97   89
PF. Stelmach1
M. Lesiak3
- 
F. Stelmach 
D. Macioł4
M. Kusek2
    81
      2
 
 
F. Stelmach0
M. Kusek3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Lesiak2
B. Wilma3
M. Lesiak3
D. Wojciechowski0
  34
D. Macioł4
F. Kowalczyk1
    3
 
 
T. Stachera 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Wilma
 
O- 
D. Wojciechowski 
- 
- 
T. Stachera2
F. Kowalczyk4
 
Awans
D. Macioł
 
      4
 
- 
F. Kowalczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
P. Roszczyński 
- 
- 
K. Filip4
K. Brzostek2
    82
      6
 
 
- 
K. Brzostek 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Kuras3
D. Piszczek0
P. Roszczyński1
M. Kuras3
  36
K. Filip3
K. Mazurek4
    7
 
 
O. Pipin 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Kuras
 
M- 
M. Kuras 
- 
- 
O. Pipin0
K. Mazurek4
 
Awans
K. Mazurek
 
      8
 
- 
K. Mazurek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Wójcik 
- 
    37
 
 
    99   91
LF. Droździak3
A. Gaszyński1
- 
F. Droździak 
D. Wójcik4
A. Stankiewicz0
    83
      10
 
 
F. Droździak1
A. Stankiewicz3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RF. Droździak0
K. Filip3
F. Droździak3
M. Obuchowicz0
  38
D. Wójcik4
D. Piszczek0
    11
 
 
D. Piszczek 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Filip
 
K- 
M. Obuchowicz 
- 
- 
D. Piszczek4
K. Bednarek0
 
Awans
D. Wójcik
 
      12
 
- 
K. Bednarek 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Miroń 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Olejnik 
- 
- 
M. Miroń1
B. Wilma4
    84
      14
 
 
- 
B. Wilma 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QS. Derendarz0
F. Kowalczyk3
K. Olejnik1
S. Derendarz3
  40
B. Wilma1
M. Maciaszczyk4
    15
 
 
P. Guziński1
K. Szkopiński3
    Przegrany na T
 
 
Awans
F. Kowalczyk
 
IP. Guziński1
S. Derendarz3
P. Guziński 
- 
K. Szkopiński2
M. Maciaszczyk4
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
      16
 
- 
M. Maciaszczyk 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Muklewicz 
- 
    41
 
 
    101   93
HD. Kupidura1
K. Szkopiński3
- 
D. Kupidura 
M. Muklewicz4
S. Derendarz1
    85
      18
 
 
D. Kupidura1
S. Derendarz3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Szkopiński1
B. Wittkamp3
K. Szkopiński3
M. Miroń1
  42
M. Muklewicz4
B. Łapacz0
    19
 
 
K. Olejnik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
B. Wittkamp
 
G- 
M. Miroń 
- 
- 
K. Olejnik3
B. Łapacz4
 
Awans
M. Muklewicz
 
      20
 
- 
B. Łapacz 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Jastrząb 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Bednarek 
- 
- 
D. Jastrząb4
M. Obuchowicz1
    86
      22
 
 
- 
M. Obuchowicz 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Bednarek2
D. Borkowski3
K. Bednarek3
A. Stankiewicz0
  44
D. Jastrząb2
K. Brzeziński4
    23
 
 
A. Gaszyński3
J. Wałdowski0
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Borkowski
 
EJ. Wałdowski0
A. Stankiewicz3
J. Wałdowski 
- 
A. Gaszyński1
K. Brzeziński4
 
Awans
K. Brzeziński
 
      24
 
- 
K. Brzeziński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Kuras 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Kostro1
O. Pipin3
- 
M. Kostro 
M. Kuras1
M. Hamala4
    87
      26
 
 
M. Hamala3
M. Kostro0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VO. Pipin0
D. Jastrząb3
O. Pipin3
K. Brzostek1
  46
M. Hamala4
D. Borkowski1
    27
 
 
P. Roszczyński 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Jastrząb
 
C- 
K. Brzostek 
- 
- 
P. Roszczyński2
D. Borkowski4
 
Awans
M. Hamala
 
      28
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Wojciechowski 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
T. Stachera 
- 
- 
D. Wojciechowski0
B. Wittkamp4
    88
      30
 
 
- 
B. Wittkamp 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Kusek3
B. Łapacz1
T. Stachera1
M. Kusek3
  48
B. Wittkamp1
K. Ćwikła4
    31
 
 
B. Tracz0
M. Lesiak3
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Kusek
 
AB. Tracz1
M. Kusek3
B. Tracz 
- 
M. Lesiak2
K. Ćwikła4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      32
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System