Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa chłopców

II turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Sząszor 
- 
    33
 
 
    97   89
PD. Kuźniakowski1
B. Szurlej4
- 
D. Kuźniakowski 
K. Sząszor4
A. Brzękowski0
    81
      2
 
 
D. Kuźniakowski2
A. Brzękowski4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TB. Szurlej4
F. Stelmach1
B. Szurlej4
H. Sagan1
  34
K. Sząszor4
P. Ostafin3
    3
 
 
P. Ostafin 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Szurlej
 
O- 
H. Sagan 
- 
- 
P. Ostafin4
J. Glinka0
 
Awans
K. Sząszor
 
      4
 
- 
J. Glinka 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Olejnik3
Ł. Frącek0
    35
 
 
    98   90
NA. Trhlik3
M. Wiatrak4
Ł. Frącek0
A. Trhlik4
K. Olejnik4
M. Frank0
    82
      6
 
 
M. Frank4
A. Trhlik2
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Łysoniewski4
K. Dybała1
M. Wiatrak1
P. Łysoniewski4
  36
K. Olejnik2
K. Filip4
    7
 
 
- 
P. Brancusky 
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Łysoniewski
 
M- 
P. Łysoniewski 
- 
- 
P. Brancusky3
K. Filip4
 
Awans
K. Filip
 
      8
 
- 
K. Filip 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Janoska 
- 
    37
 
 
    99   91
LB. Wilma0
R. Grubich4
- 
B. Wilma 
A. Janoska4
A. Siudziński2
    83
      10
 
 
B. Wilma0
A. Siudziński4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RR. Grubich0
K. Olejnik4
R. Grubich4
P. Koberle3
  38
A. Janoska4
K. Dybała3
    11
 
 
K. Dybała11
P. Koberle1
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Olejnik
 
KP. Koberle4
M. Bryła2
P. Koberle 
- 
K. Dybała4
D. Rzepecki0
 
Awans
A. Janoska
 
      12
 
- 
D. Rzepecki 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
B. Gaca 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
D. Lang 
- 
- 
B. Gaca2
F. Stelmach4
    84
      14
 
 
- 
F. Stelmach 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Lang4
P. Ostafin0
D. Lang4
J. Vondrak0
  40
F. Stelmach0
J. Wiśnik4
    15
 
 
J. Vondrak2
M. Wyrwas4
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Lang
 
IJ. Vondrak4
K. Brzeziński2
J. Vondrak 
- 
M. Wyrwas2
J. Wiśnik4
 
Awans
J. Wiśnik
 
      16
 
- 
J. Wiśnik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Maciaszczyk 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
M. Wyrwas 
- 
- 
M. Maciaszczyk4
K. Brzeziński3
    85
      18
 
 
K. Brzeziński 
- 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XB. Gaca2
O. Jamorski4
M. Wyrwas1
B. Gaca4
  42
M. Maciaszczyk3
J. Kowalczyk4
    19
 
 
J. Kowalczyk 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
O. Jamorski
 
GD. Borkowski3
B. Gaca4
- 
D. Borkowski 
J. Kowalczyk4
D. Lang1
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      20
 
D. Lang4
D. Borkowski1
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Świtała 
- 
    43
 
 
    102   94
FD. Wierzyk4
D. Rzepecki1
- 
D. Wierzyk 
P. Świtała4
M. Bryła2
    86
      22
 
 
M. Bryła4
D. Wierzyk0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Wierzyk3
D. Mrazek4
D. Wierzyk4
A. Siudziński1
  44
P. Świtała1
T. Krysztofik4
    23
 
 
K. Bugaj1
R. Grubich4
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Mrazek
 
EK. Bugaj0
A. Siudziński4
K. Bugaj 
- 
R. Grubich1
T. Krysztofik4
 
Awans
T. Krysztofik
 
      24
 
- 
T. Krysztofik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Łysoniewski 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Kozyra0
P. Brancusky4
- 
K. Kozyra 
P. Łysoniewski3
M. Soltis4
    87
      26
 
 
K. Kozyra1
M. Soltis4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Brancusky4
P. Świtała3
P. Brancusky4
A. Gaszyński2
  46
M. Soltis4
D. Mrazek2
    27
 
 
D. Mrazek4
A. Gaszyński2
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Brancusky
 
CA. Gaszyński4
M. Frank0
A. Gaszyński 
- 
D. Mrazek4
M. Wiatrak3
 
Awans
M. Soltis
 
      28
 
- 
M. Wiatrak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
H. Sagan 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Glinka 
- 
- 
H. Sagan0
O. Jamorski4
    88
      30
 
 
- 
O. Jamorski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Brzękowski4
M. Maciaszczyk2
J. Glinka3
A. Brzękowski4
  48
O. Jamorski0
D. Macioł4
    31
 
 
- 
B. Szurlej 
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Brzękowski
 
A- 
A. Brzękowski 
- 
- 
B. Szurlej0
D. Macioł4
 
Awans
D. Macioł
 
      32
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System