Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2015 - grupa chłopców

III turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Sząszor 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Jagiełło8
K. Dybała35
- 
K. Jagiełło 
K. Sząszor40
S. Kazimierczyk7
    81
      2
 
 
K. Jagiełło7
S. Kazimierczyk30
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Klepacz25
B. Pakowski17
K. Dybała17
D. Klepacz25
  34
K. Sząszor40
K. Górczewski2
    3
 
 
K. Górczewski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. Klepacz
 
O- 
D. Klepacz 
- 
- 
K. Górczewski23
D. Wierzyk16
 
Awans
K. Sząszor
 
      4
 
- 
D. Wierzyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Hajduk 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
O. Jamorski 
- 
- 
W. Hajduk21
F. Stelmach6
    82
      6
 
 
- 
F. Stelmach 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SO. Jamorski13
A. Brzękowski33
O. Jamorski17
A. Bergiel6
  36
W. Hajduk20
D. Jastrząb8
    7
 
 
M. Wyrwas 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Brzękowski
 
M- 
A. Bergiel 
- 
- 
M. Wyrwas4
D. Jastrząb15
 
Awans
W. Hajduk
 
      8
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Brzękowski 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
P. Sulewski 
- 
- 
A. Brzękowski19
D. Gliński6
    83
      10
 
 
- 
D. Gliński 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Sulewski14
D. Jastrząb16
P. Sulewski35
P. Łysoniewski0
  38
A. Brzękowski17
S. Miroń26
    11
 
 
S. Miroń 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Jastrząb
 
K- 
P. Łysoniewski 
- 
- 
S. Miroń19
N. Wojciechowski8
 
Awans
S. Miroń
 
      12
 
- 
N. Wojciechowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
B. Pakowski 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
R. Grubich 
- 
- 
B. Pakowski12
B. Wilma11
    84
      14
 
 
- 
B. Wilma 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Borkowski16
K. Górczewski15
R. Grubich18
D. Borkowski21
  40
B. Pakowski12
M. Muklewicz40
    15
 
 
A. Kozakowski 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Borkowski
 
I- 
D. Borkowski 
- 
- 
A. Kozakowski20
M. Muklewicz40
 
Awans
M. Muklewicz
 
      16
 
- 
M. Muklewicz 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Fortuński 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
A. Kozakowski 
- 
- 
W. Fortuński25
D. Borkowski16
    85
      18
 
 
- 
D. Borkowski 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Kozakowski22
P. Polis13
A. Kozakowski35
B. Wilma10
  42
W. Fortuński9
B. Tracz8
    19
 
 
B. Tracz 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
G- 
B. Wilma 
- 
- 
B. Tracz24
R. Grubich8
 
Awans
W. Fortuński
 
      20
 
- 
R. Grubich 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Łysoniewski 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
N. Wojciechowski 
- 
- 
P. Łysoniewski0
J. Nowak35
    86
      22
 
 
- 
J. Nowak 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Gliński4
S. Stachowiak20
N. Wojciechowski8
D. Gliński15
  44
J. Nowak23
M. Drożdżyński22
    23
 
 
P. Sulewski 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Stachowiak
 
E- 
D. Gliński 
- 
- 
P. Sulewski30
M. Drożdżyński35
 
Awans
J. Nowak
 
      24
 
- 
M. Drożdżyński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
S. Stachowiak 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Wyrwas 
- 
- 
S. Stachowiak30
A. Bergiel6
    87
      26
 
 
- 
A. Bergiel 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VF. Stelmach9
M. Drożdżyński23
M. Wyrwas12
F. Stelmach13
  46
S. Stachowiak14
A. Stankiewicz15
    27
 
 
A. Stankiewicz 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Drożdżyński
 
C- 
F. Stelmach 
- 
- 
A. Stankiewicz19
O. Jamorski15
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      28
 
- 
O. Jamorski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Klepacz 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
D. Wierzyk 
- 
- 
D. Klepacz22
P. Polis33
    88
      30
 
 
- 
P. Polis 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Kazimierczyk17
B. Tracz18
D. Wierzyk13
S. Kazimierczyk35
  48
P. Polis9
D. Macioł40
    31
 
 
K. Dybała 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
B. Tracz
 
A- 
S. Kazimierczyk 
- 
- 
K. Dybała9
D. Macioł40
 
Awans
D. Macioł
 
      32
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System