Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa chłopców

1 turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
T. Krysztofik 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Mielnik0
K. Filip3
- 
M. Mielnik 
T. Krysztofik3
M. Obuchowicz0
    81
      2
 
 
M. Obuchowicz3
M. Mielnik1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Jachimowski0
D. Wierzyk3
K. Filip2
D. Jachimowski3
  34
T. Krysztofik3
D. Klepacz2
    3
 
 
K. Brzeziński3
O. Pipin1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. Wierzyk
 
OO. Pipin2
D. Jachimowski3
O. Pipin3
Ł. Woźniak1
K. Brzeziński2
D. Klepacz3
 
Awans
T. Krysztofik
 
      4
 
Ł. Woźniak0
D. Klepacz3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Janoska 
- 
    35
 
 
    98   90
NŁ. Iskra0
B. Gaca3
- 
Ł. Iskra 
A. Janoska3
Ł. Furmaniak0
    82
      6
 
 
Ł. Furmaniak3
Ł. Iskra0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SB. Gaca3
A. Gaszyński0
B. Gaca3
S. Miroń0
  36
A. Janoska0
D. Borkowski3
    7
 
 
K. Kozyra1
S. Romanowicz3
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Gaca
 
MK. Kozyra0
S. Miroń3
K. Kozyra 
- 
S. Romanowicz0
D. Borkowski3
 
Awans
D. Borkowski
 
      8
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
O. Jamorski 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
D. Lach 
- 
J. Glinka 
O. Jamorski3
J. Bottcher1
    83
      10
 
 
- 
J. Bottcher 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Bąbol3
A. Janoska2
D. Lach0
M. Bąbol3
  38
O. Jamorski3
A. Gaszyński2
    11
 
 
J. Leśniewski0
K. Kamiński3
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Bąbol
 
KJ. Leśniewski2
M. Bąbol3
J. Leśniewski 
- 
K. Kamiński0
A. Gaszyński3
 
Awans
O. Jamorski
 
      12
 
A. Gaszyński 
- 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
D. Wierzyk3
O. Waśniewski1
    39
 
 
    100   92
JO. Waśniewski1
D. Rzepecki3
O. Waśniewski3
F. Adamski0
D. Wierzyk3
M. Grzebski2
    84
      14
 
 
M. Grzebski3
F. Adamski1
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Rzepecki0
D. Klepacz3
D. Rzepecki3
R. Grubich1
  40
D. Wierzyk2
S. Kural3
    15
 
 
M. Molenda1
J. Nowak3
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Klepacz
 
IM. Molenda1
R. Grubich3
M. Molenda 
- 
J. Nowak0
S. Kural3
 
Awans
S. Kural
 
      16
 
- 
S. Kural 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Hajduk 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Urbański3
J. Nowak2
- 
M. Urbański 
W. Hajduk3
R. Grubich0
    85
      18
 
 
M. Urbański1
R. Grubich3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Urbański2
J. Dybała3
M. Urbański3
B. Tracz1
  42
W. Hajduk1
A. Stankiewicz3
    19
 
 
P. Lewicki1
D. Rzepecki3
    Przegrany na U
 
 
Awans
J. Dybała
 
GB. Tracz3
M. Grzebski0
P. Lewicki2
B. Tracz3
D. Rzepecki2
A. Stankiewicz3
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      20
 
A. Stankiewicz3
B. Tracz1
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bąbol 
- 
    43
 
 
    102   94
FB. Szkopiński3
K. Kamiński0
- 
- 
M. Bąbol1
A. Stawicki3
    86
      22
 
 
B. Szkopiński2
A. Stawicki3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Wałdowski2
B. Pakowski3
B. Szkopiński0
J. Wałdowski3
  44
A. Stawicki3
M. Drożdżyński0
    23
 
 
D. Lach3
J. Wałdowski1
    Przegrany na V
 
 
Awans
B. Pakowski
 
EJ. Wałdowski3
J. Bottcher0
J. Wałdowski 
- 
D. Lach0
M. Drożdżyński3
 
Awans
A. Stawicki
 
      24
 
- 
M. Drożdżyński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Olejnik 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Bednarek3
S. Romanowicz1
- 
K. Bednarek 
K. Olejnik3
S. Miroń0
    87
      26
 
 
K. Bednarek2
S. Miroń3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Bednarek3
M. Drożdżyński2
K. Bednarek3
Ł. Furmaniak1
  46
K. Olejnik3
B. Pakowski0
    27
 
 
B. Gaca3
N. Wojciechowski1
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Bednarek
 
CN. Wojciechowski1
Ł. Furmaniak3
N. Wojciechowski 
- 
B. Gaca1
B. Pakowski3
 
Awans
K. Olejnik
 
      28
 
- 
B. Pakowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Wojciechowski1
D. Jachimowski3
    47
 
 
    104   96
BJ. Danielak2
K. Brzeziński3
D. Wojciechowski0
J. Danielak3
D. Jachimowski1
J. Dybała3
    88
      30
 
 
J. Danielak0
J. Dybała3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Brzeziński2
W. Hajduk3
K. Brzeziński3
M. Obuchowicz2
  48
J. Dybała1
D. Kuźniakowski3
    31
 
 
J. Stawiarski1
D. Kuźniakowski3
    Przegrany na X
 
 
Awans
W. Hajduk
 
AJ. Stawiarski0
M. Obuchowicz3
J. Stawiarski 
- 
D. Kuźniakowski3
K. Filip2
 
Awans
D. Kuźniakowski
 
      32
 
- 
K. Filip 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System