Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2016 - grupa chłopców

1 turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
A. Brzękowski 
- 
    33
 
 
    97   89
PH. Wysocki0
A. Siudziński3
- 
H. Wysocki 
A. Brzękowski3
P. Poterek2
    81
      2
 
 
P. Poterek3
H. Wysocki0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TH. Sagan1
K. Kaczmarek3
A. Siudziński1
H. Sagan3
  34
A. Brzękowski0
K. Bartkowiak3
    3
 
 
S. Koziełek3
B. Wiktorowicz1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Kaczmarek
 
OD. Kupidura1
H. Sagan3
B. Wiktorowicz0
D. Kupidura3
S. Koziełek0
K. Bartkowiak3
 
Awans
K. Bartkowiak
 
      4
 
D. Kupidura0
K. Bartkowiak3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Kowalczyk 
- 
    35
 
 
    98   90
ND. Gliński2
K. Szkopiński3
- 
D. Gliński 
J. Kowalczyk3
B. Wilma1
    82
      6
 
 
D. Gliński2
B. Wilma3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Kozakowski3
P. Polis2
K. Szkopiński2
A. Kozakowski3
  36
J. Kowalczyk3
K. Brzostek0
    7
 
 
K. Brzostek3
A. Kamiński0
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
MA. Kamiński0
A. Kozakowski3
A. Kamiński 
- 
K. Brzostek 
- 
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      8
 
- 
- 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
S. Stachowiak 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Guziński1
J. Włodarczyk3
- 
P. Guziński 
S. Stachowiak2
P. Polis3
    83
      10
 
 
P. Guziński1
P. Polis3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RF. Kaudunski1
K. Brzostek3
J. Włodarczyk0
F. Kaudunski3
  38
P. Polis2
W. Zieliński3
    11
 
 
A. Bujacz3
O. Adamski1
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Brzostek
 
KM. Wyrwas1
F. Kaudunski3
O. Adamski2
M. Wyrwas3
A. Bujacz0
W. Zieliński3
 
Awans
W. Zieliński
 
      12
 
M. Wyrwas0
W. Zieliński3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Zdziech3
N. Omonkowski0
    39
 
 
    100   92
JB. Drążek3
M. Żelazny2
N. Omonkowski0
B. Drążek3
M. Zdziech2
W. Dynia3
    84
      14
 
 
W. Dynia3
B. Drążek0
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Piszczek0
A. Brzękowski3
B. Drążek0
D. Piszczek3
  40
W. Dynia3
K. Kaczmarek2
    15
 
 
K. Jagiełło3
D. Piszczek2
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Brzękowski
 
ID. Piszczek3
B. Wittkamp2
D. Piszczek 
- 
K. Jagiełło0
K. Kaczmarek3
 
Awans
W. Dynia
 
      16
 
- 
K. Kaczmarek 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
J. Wiśnik 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Bereźnicki0
K. Jagiełło3
- 
W. Bereźnicki 
J. Wiśnik3
B. Wittkamp2
    85
      18
 
 
W. Bereźnicki0
B. Wittkamp3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Zdziech0
W. Fortuński3
K. Jagiełło0
M. Zdziech3
  42
J. Wiśnik3
K. Bekier1
    19
 
 
P. Świtała0
K. Bekier3
    Przegrany na U
 
 
Awans
W. Fortuński
 
GP. Świtała0
M. Zdziech3
P. Świtała3
K. Woźniak0
K. Bekier3
M. Żelazny1
 
Awans
J. Wiśnik
 
      20
 
M. Żelazny3
K. Woźniak2
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Rzepecki 
- 
    43
 
 
    102   94
FJ. Kura3
A. Bujacz0
- 
J. Kura 
P. Rzepecki3
F. Kaudunski1
    86
      22
 
 
F. Kaudunski3
J. Kura1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Stachowiak3
B. Łapacz0
J. Kura0
S. Stachowiak3
  44
P. Rzepecki2
D. Jastrząb3
    23
 
 
J. Włodarczyk3
K. Mellem0
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Stachowiak
 
EK. Mellem1
S. Stachowiak3
K. Mellem 
- 
J. Włodarczyk1
D. Jastrząb3
 
Awans
D. Jastrząb
 
      24
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Sząszor 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Zielenkiewicz 
- 
- 
K. Zielenkiewicz 
K. Sząszor3
A. Kozakowski0
    87
      26
 
 
A. Kozakowski3
K. Zielenkiewicz0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VB. Wilma2
P. Rzepecki3
K. Zielenkiewicz0
B. Wilma3
  46
K. Sząszor3
B. Łapacz2
    27
 
 
K. Szkopiński3
F. Stelmach1
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Rzepecki
 
CF. Stelmach0
B. Wilma3
F. Stelmach 
- 
K. Szkopiński1
B. Łapacz3
 
Awans
K. Sząszor
 
      28
 
- 
B. Łapacz 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Ostafin2
H. Sagan3
    47
 
 
    104   96
BJ. Sygitowicz0
S. Koziełek3
P. Ostafin1
J. Sygitowicz3
H. Sagan2
M. Szerzant3
    88
      30
 
 
M. Szerzant3
J. Sygitowicz1
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Koziełek2
K. Bekier3
S. Koziełek3
P. Poterek1
  48
M. Szerzant3
W. Fortuński0
    31
 
 
O. Mueller0
A. Siudziński3
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Bekier
 
AO. Mueller1
P. Poterek3
O. Mueller 
- 
A. Siudziński1
W. Fortuński3
 
Awans
M. Szerzant
 
      32
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System