Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

I turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
W. Szewczyk 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Bujewski0
A. Koczuba3
- 
M. Bujewski 
W. Szewczyk4
J. Pociask2
    81
      2
 
 
J. Pociask3
M. Bujewski1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Stasio3
A. Dela1
A. Koczuba0
K. Stasio3
  34
W. Szewczyk4
M. Tadzik2
    3
 
 
P. Krajewski3
K. Tomasik0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Stasio
 
OS. Sliż2
K. Stasio3
K. Tomasik1
S. Sliż3
P. Krajewski1
M. Tadzik4
 
Awans
W. Szewczyk
 
      4
 
S. Sliż1
M. Tadzik3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Sząszor1
D. Wachowski3
    35
 
 
    98   90
NP. Gargas3
B. Pawlaczyk1
K. Sząszor0
P. Gargas3
D. Wachowski1
M. Wach4
    82
      6
 
 
P. Gargas0
M. Wach3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Gargas3
K. Ćwikła2
P. Gargas3
R. Malinowski1
  36
M. Wach2
P. Kaczmarek4
    7
 
 
D. Kieda3
R. Malinowski0
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Gargas
 
MR. Malinowski3
K. Mikłasz2
R. Malinowski 
- 
D. Kieda2
P. Kaczmarek4
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      8
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Juszczyszyn 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Pasek3
M. Kuras1
- 
P. Pasek 
K. Juszczyszyn3
D. Wielec4
    83
      10
 
 
D. Wielec3
P. Pasek1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Zdonek1
M. Wach3
P. Pasek2
M. Zdonek3
  38
D. Wielec4
K. Ćwikła3
    11
 
 
K. Ćwikła3
M. Zdonek0
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Wach
 
KM. Zdonek3
R. Szagun0
M. Zdonek3
D. Sznurkowski0
K. Ćwikła4
K. Krajewski2
 
Awans
D. Wielec
 
      12
 
K. Krajewski3
D. Sznurkowski1
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Jakubowski0
M. Motak3
    39
 
 
    100   92
JM. Stańczak1
P. Grygierczyk3
S. Jakubowski1
M. Stańczak3
M. Motak2
D. Płóciennik4
    84
      14
 
 
M. Stańczak0
D. Płóciennik3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Woźniak3
M. Tadzik1
P. Grygierczyk0
M. Woźniak3
  40
D. Płóciennik4
A. Dela3
    15
 
 
M. Lisiecki3
K. Zbien1
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Woźniak
 
IK. Zbien2
M. Woźniak3
K. Zbien 
- 
M. Lisiecki2
A. Dela4
 
Awans
D. Płóciennik
 
      16
 
- 
A. Dela 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Fortuński 
- 
    41
 
 
    101   93
HP. Sajór3
M. Lisiecki1
- 
P. Sajór 
M. Fortuński4
M. Woźniak1
    85
      18
 
 
P. Sajór2
M. Woźniak3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XP. Sajór0
M. Wójcik3
P. Sajór3
M. Śliwa1
  42
M. Fortuński4
F. Pira1
    19
 
 
F. Pira3
M. Śliwa0
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Wójcik
 
GM. Śliwa3
M. Motak2
M. Śliwa3
B. Kiliszewski1
F. Pira4
P. Grygierczyk3
 
Awans
M. Fortuński
 
      20
 
B. Kiliszewski1
P. Grygierczyk3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
R. Szagun3
K. Skład1
    43
 
 
    102   94
FK. Skład3
K. Krajewski2
K. Skład3
P. Mendrygał0
R. Szagun0
K. Szymanowski4
    86
      22
 
 
K. Szymanowski3
P. Mendrygał2
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Juszczyszyn3
D. Ziółkowski0
K. Skład1
K. Juszczyszyn3
  44
K. Szymanowski0
P. Urbański4
    23
 
 
M. Kuras3
M. Król2
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
EM. Król0
K. Juszczyszyn3
M. Król 
- 
M. Kuras1
P. Urbański4
 
Awans
P. Urbański
 
      24
 
- 
P. Urbański 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Emescheimer 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Kikosicki2
D. Kieda3
- 
P. Kikosicki 
M. Emescheimer4
K. Mikłasz2
    87
      26
 
 
P. Kikosicki2
K. Mikłasz3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VD. Kieda2
K. Szymanowski3
D. Kieda3
D. Wachowski1
  46
M. Emescheimer4
D. Ziółkowski3
    27
 
 
P. Słoka1
B. Pawlaczyk3
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Szymanowski
 
CK. Grzelak2
D. Wachowski3
P. Słoka0
K. Grzelak3
B. Pawlaczyk0
D. Ziółkowski4
 
Awans
M. Emescheimer
 
      28
 
D. Ziółkowski3
K. Grzelak1
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Ząbecki3
J. Hernet0
    47
 
 
    104   96
BK. Suszczyński3
P. Krajewski2
J. Hernet1
K. Suszczyński3
M. Ząbecki4
K. Stasio1
    88
      30
 
 
K. Stasio3
K. Suszczyński1
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UJ. Pociask3
F. Pira0
K. Suszczyński2
J. Pociask3
  48
M. Ząbecki4
M. Wójcik2
    31
 
 
A. Koczuba3
W. Piskorz0
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Pociask
 
AW. Piskorz0
J. Pociask3
W. Piskorz 
- 
A. Koczuba0
M. Wójcik4
 
Awans
M. Ząbecki
 
      32
 
- 
M. Wójcik 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System