Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

I turniej (9-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
K. Piekarski 
- 
    33
 
 
    97   89
PT. Muciek1
M. Ługowski3
- 
T. Muciek 
K. Piekarski4
M. Borek1
    81
      2
 
 
M. Borek3
T. Muciek1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Ługowski3
J. Dryński1
M. Ługowski3
M. Batorski1
  34
K. Piekarski4
K. Sierociński2
    3
 
 
K. Sierociński3
A. Straub0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Ługowski
 
OJ. Stasio0
M. Batorski3
A. Straub1
J. Stasio3
K. Sierociński4
P. Rybarczyk2
 
Awans
K. Piekarski
 
      4
 
J. Stasio1
P. Rybarczyk3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Stojałowski3
J. Gawle2
    35
 
 
    98   90
NJ. Gawle3
A. Heród1
J. Gawle3
D. Bar1
M. Stojałowski4
P. Buczyński2
    82
      6
 
 
D. Bar2
P. Buczyński3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Czapliński2
K. Stasio3
J. Gawle0
A. Czapliński3
  36
M. Stojałowski0
W. Janosz4
    7
 
 
W. Janosz3
A. Czapliński2
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Stasio
 
MA. Czapliński1
A. Czapliński3
A. Czapliński3
A. Wójcik1
W. Janosz4
A. Czarnowski2
 
Awans
W. Janosz
 
      8
 
A. Wójcik0
A. Czarnowski3
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Sząszor 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Pasek1
K. Storczyk3
- 
M. Pasek 
M. Sząszor4
D. Dula3
    83
      10
 
 
D. Dula3
M. Pasek0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Nowicki1
M. Stojałowski3
K. Storczyk0
M. Nowicki3
  38
M. Sząszor4
K. Stasio3
    11
 
 
K. Stasio3
M. Nowicki1
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Stojałowski
 
KM. Nowicki3
S. Gradel1
M. Nowicki3
J. Hernet1
K. Stasio4
D. Czubaszek2
 
Awans
M. Sząszor
 
      12
 
J. Hernet2
D. Czubaszek3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
G. Lasota3
K. Krajewski0
    39
 
 
    100   92
JM. Lichota3
J. Jóźwik1
K. Krajewski0
M. Lichota3
G. Lasota2
J. Dryński4
    84
      14
 
 
M. Lichota0
J. Dryński3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Lichota3
K. Sierociński0
M. Lichota3
K. Kruk0
  40
J. Dryński2
M. Nowak4
    15
 
 
M. Król3
R. Chądzyński1
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Lichota
 
IR. Chądzyński2
K. Kruk3
R. Chądzyński 
- 
M. Król0
M. Nowak4
 
Awans
M. Nowak
 
      16
 
- 
M. Nowak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Kudlik 
- 
    41
 
 
    101   93
HP. Lubecki3
M. Król0
- 
P. Lubecki 
M. Kudlik4
K. Kruk1
    85
      18
 
 
P. Lubecki2
K. Kruk3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XG. Lasota3
M. Rybarczyk0
P. Lubecki1
G. Lasota3
  42
M. Kudlik4
M. Ciunowicz2
    19
 
 
M. Ciunowicz3
Ł. Kamiński0
    Przegrany na U
 
 
Awans
G. Lasota
 
GJ. Bajda0
G. Lasota3
Ł. Kamiński2
J. Bajda3
M. Ciunowicz4
J. Jóźwik3
 
Awans
M. Kudlik
 
      20
 
J. Jóźwik3
J. Bajda2
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Fortuński3
D. Butowski0
    43
 
 
    102   94
FD. Butowski0
D. Czubaszek3
D. Butowski3
P. Mendrygał0
M. Fortuński4
S. Gradel0
    86
      22
 
 
S. Gradel3
P. Mendrygał1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Dula2
P. Statkiewicz3
D. Czubaszek0
D. Dula3
  44
M. Fortuński4
A. Borowiec2
    23
 
 
K. Handrych0
K. Storczyk3
    Przegrany na V
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
EK. Handrych2
D. Dula3
K. Handrych 
- 
K. Storczyk0
A. Borowiec4
 
Awans
M. Fortuński
 
      24
 
- 
A. Borowiec 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
S. Tabor 
- 
    45
 
 
    103   95
DD. Macioł2
A. Czarnowski3
- 
D. Macioł 
S. Tabor4
A. Czapliński1
    87
      26
 
 
A. Czapliński3
D. Macioł0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VA. Czarnowski3
A. Borowiec0
A. Czarnowski3
D. Wendicki0
  46
S. Tabor4
P. Statkiewicz3
    27
 
 
A. Heród3
F. Gałązka2
    Przegrany na W
 
 
Awans
A. Czarnowski
 
CD. Wendicki3
P. Buczyński2
F. Gałązka1
D. Wendicki3
A. Heród3
P. Statkiewicz4
 
Awans
S. Tabor
 
      28
 
D. Wendicki2
P. Statkiewicz3
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Rybarczyk3
A. Chlebowski2
    47
 
 
    104   96
BH. Stasio0
P. Rybarczyk3
A. Chlebowski1
H. Stasio3
M. Rybarczyk4
M. Batorski3
    88
      30
 
 
H. Stasio1
M. Batorski3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Rybarczyk3
M. Ciunowicz0
P. Rybarczyk3
M. Borek0
  48
M. Rybarczyk3
M. Auguścik4
    31
 
 
M. Auguścik3
O. Karpiński1
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Rybarczyk
 
AO. Karpiński1
M. Borek3
O. Karpiński 
- 
M. Auguścik4
M. Ługowski3
 
Awans
M. Auguścik
 
      32
 
- 
M. Ługowski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System