Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa chłopców

II turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
T. Smól 
- 
    33
 
 
    97   89
PD. Jachimowski22
O. Pipin7
- 
D. Jachimowski 
T. Smól35
B. Wiktorowicz-1
    81
      2
 
 
B. Wiktorowicz22
D. Jachimowski19
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TD. Jachimowski11
D. Wójcik35
D. Jachimowski29
P. Boguszewski26
  34
T. Smól13
B. Tracz12
    3
 
 
P. Ostafin 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. Wójcik
 
O- 
P. Boguszewski 
- 
- 
P. Ostafin17
B. Tracz23
 
Awans
T. Smól
 
      4
 
- 
B. Tracz 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Zieliński 
- 
    35
 
 
    98   90
NJ. Lipiec13
P. Przybylski19
- 
J. Lipiec 
W. Zieliński35
D. Borkowski-1
    82
      6
 
 
J. Lipiec9
D. Borkowski24
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Żeletko25
W. Fortuński29
P. Przybylski11
K. Żeletko35
  36
W. Zieliński35
P. Polis5
    7
 
 
H. Wysocki7
D. Brzeziński15
    Przegrany na R
 
 
Awans
W. Fortuński
 
MH. Wysocki3
K. Żeletko20
H. Wysocki 
- 
D. Brzeziński8
P. Polis35
 
Awans
W. Zieliński
 
      8
 
- 
P. Polis 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
S. Błażej 
- 
    37
 
 
    99   91
LS. Ignacak10
M. Wyrwas11
- 
S. Ignacak 
S. Błażej8
D. Klepacz28
    83
      10
 
 
S. Ignacak7
D. Klepacz35
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Wyrwas10
P. Polis30
M. Wyrwas24
K. Jagiełło12
  38
D. Klepacz35
W. Fortuński22
    11
 
 
B. Pakowski 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Polis
 
K- 
K. Jagiełło 
- 
- 
B. Pakowski11
W. Fortuński35
 
Awans
D. Klepacz
 
      12
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Zdziech 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
O. Błądek 
- 
- 
M. Zdziech34
D. Wójcik35
    84
      14
 
 
- 
D. Wójcik 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Jaskólski35
B. Tracz12
O. Błądek9
K. Jaskólski35
  40
D. Wójcik12
T. Krysztofik22
    15
 
 
M. Drożdżyński21
W. Dynia29
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Jaskólski
 
IM. Drożdżyński9
K. Jaskólski32
M. Drożdżyński 
- 
W. Dynia3
T. Krysztofik35
 
Awans
T. Krysztofik
 
      16
 
- 
T. Krysztofik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Brzękowski 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Mielnik13
W. Dynia25
- 
M. Mielnik 
A. Brzękowski35
K. Jaskólski12
    85
      18
 
 
K. Jaskólski16
M. Mielnik6
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Zdziech35
J. Kowalczyk12
W. Dynia13
M. Zdziech35
  42
A. Brzękowski28
A. Siudziński10
    19
 
 
A. Siudziński 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Zdziech
 
G- 
M. Zdziech 
- 
- 
A. Siudziński22
O. Błądek17
 
Awans
A. Brzękowski
 
      20
 
- 
O. Błądek 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
N. Wojciechowski 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
B. Pakowski 
- 
- 
N. Wojciechowski9
K. Jagiełło8
    86
      22
 
 
- 
K. Jagiełło 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Błażej35
J. Nowak18
B. Pakowski0
S. Błażej11
  44
N. Wojciechowski6
A. Stankiewicz35
    23
 
 
M. Wyrwas14
T. Górski9
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Błażej
 
ET. Górski8
S. Błażej35
T. Górski 
- 
M. Wyrwas19
A. Stankiewicz21
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      24
 
- 
A. Stankiewicz 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
J. Nowak 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Kozakowski3
D. Brzeziński10
- 
K. Kozakowski 
J. Nowak35
K. Żeletko32
    87
      26
 
 
K. Żeletko32
K. Kozakowski5
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VD. Borkowski19
N. Wojciechowski9
D. Brzeziński8
D. Borkowski10
  46
J. Nowak13
K. Bartkowiak24
    27
 
 
P. Przybylski14
O. Waśniewski9
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Borkowski
 
CO. Waśniewski7
D. Borkowski24
O. Waśniewski 
- 
P. Przybylski9
K. Bartkowiak23
 
Awans
K. Bartkowiak
 
      28
 
- 
K. Bartkowiak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Boguszewski 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
P. Ostafin 
- 
- 
P. Boguszewski7
S. Kural30
    88
      30
 
 
- 
S. Kural 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Ostafin20
A. Siudziński21
P. Ostafin16
A. Duszyński8
  48
S. Kural35
J. Kowalczyk18
    31
 
 
O. Pipin17
A. Duszyński9
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Siudziński
 
AA. Duszyński8
B. Wiktorowicz5
A. Duszyński 
- 
O. Pipin15
J. Kowalczyk25
 
Awans
S. Kural
 
      32
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System