Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa chłopców

II turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
D. Jastrząb 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Grubba10
P. Gradowski11
- 
K. Grubba 
D. Jastrząb35
M. Żelazny3
    81
      2
 
 
K. Grubba8
M. Żelazny9
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Gradowski7
K. Kozera17
P. Gradowski8
F. Smektała1
  34
D. Jastrząb35
D. Kupidura3
    3
 
 
J. Wójcik 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Kozera
 
O- 
F. Smektała 
- 
- 
J. Wójcik0
D. Kupidura35
 
Awans
D. Jastrząb
 
      4
 
- 
D. Kupidura 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Miroń 
- 
    35
 
 
    98   90
NJ. Bottcher14
K. Filip18
- 
J. Bottcher 
S. Miroń16
D. Gliński29
    82
      6
 
 
J. Bottcher17
D. Gliński22
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Filip17
D. Wierzyk1
K. Filip3
O. Widacha2
  36
D. Gliński27
M. Sawicz18
    7
 
 
W. Bereźnicki21
O. Widacha5
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Filip
 
MO. Widacha15
K. Bednarek11
O. Widacha 
- 
W. Bereźnicki9
M. Sawicz35
 
Awans
D. Gliński
 
      8
 
- 
M. Sawicz 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Wierzyk 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
Ł. Furmaniak 
- 
- 
D. Wierzyk26
O. Guziak12
    83
      10
 
 
O. Guziak 
- 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RŁ. Furmaniak10
M. Sawicz7
Ł. Furmaniak17
B. Ufnalski16
  38
D. Wierzyk16
H. Sagan17
    11
 
 
M. Molenda 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
Ł. Furmaniak
 
K- 
B. Ufnalski 
- 
- 
M. Molenda8
H. Sagan20
 
Awans
H. Sagan
 
      12
 
- 
H. Sagan 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Kozera 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Hyliński 
- 
- 
K. Kozera22
R. Grubich8
    84
      14
 
 
- 
R. Grubich 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Wojciechowski18
D. Kupidura10
M. Hyliński7
D. Wojciechowski8
  40
K. Kozera15
S. Stachowiak18
    15
 
 
D. Wojciechowski13
M. Słowik14
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Wojciechowski
 
ID. Wojciechowski12
M. Bartkowiak7
D. Wojciechowski 
- 
M. Słowik7
S. Stachowiak19
 
Awans
S. Stachowiak
 
      16
 
- 
S. Stachowiak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Bąbol 
- 
    41
 
 
    101   93
HR. Lipiński24
M. Słowik19
- 
R. Lipiński 
M. Bąbol24
M. Bartkowiak9
    85
      18
 
 
R. Lipiński6
M. Bartkowiak24
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XR. Grubich19
M. Szerzant9
R. Lipiński10
R. Grubich12
  42
M. Bąbol11
K. Olejnik35
    19
 
 
K. Olejnik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
R. Grubich
 
G- 
R. Grubich 
- 
- 
K. Olejnik22
M. Hyliński6
 
Awans
K. Olejnik
 
      20
 
- 
M. Hyliński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Urbański 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Molenda 
- 
- 
M. Urbański27
B. Ufnalski0
    86
      22
 
 
- 
B. Ufnalski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WP. Świtała14
K. Zielenkiewicz15
M. Molenda7
P. Świtała14
  44
M. Urbański16
J. Wiśnik35
    23
 
 
P. Świtała5
Ł. Furmaniak9
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
EP. Świtała11
O. Guziak1
P. Świtała 
- 
Ł. Furmaniak19
J. Wiśnik35
 
Awans
J. Wiśnik
 
      24
 
- 
J. Wiśnik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Kaczmarek 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
W. Bereźnicki 
- 
- 
K. Kaczmarek24
K. Bednarek3
    87
      26
 
 
K. Bednarek 
- 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VW. Bereźnicki6
M. Urbański15
W. Bereźnicki20
S. Miroń15
  46
K. Kaczmarek35
K. Zielenkiewicz2
    27
 
 
K. Zielenkiewicz3
. -0
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Urbański
 
C- 
S. Miroń 
. - 
- 
K. Zielenkiewicz12
K. Filip11
 
Awans
K. Kaczmarek
 
      28
 
- 
K. Filip 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Szerzant 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Wójcik 
- 
- 
M. Szerzant15
F. Smektała9
    88
      30
 
 
- 
F. Smektała 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UB. Marczak12
M. Bąbol13
J. Wójcik0
B. Marczak35
  48
M. Szerzant3
O. Jamorski35
    31
 
 
P. Gradowski13
B. Marczak9
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Bąbol
 
AB. Marczak18
M. Żelazny12
B. Marczak 
- 
P. Gradowski2
O. Jamorski31
 
Awans
O. Jamorski
 
      32
 
- 
O. Jamorski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System