Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa chłopców

IV turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
O. Jamorski 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
T. Smól 
- 
- 
O. Jamorski4
S. Miroń1
    81
      2
 
 
S. Miroń 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TT. Smól3
W. Fortuński2
T. Smól3
B. Marczak0
  34
O. Jamorski4
O. Guziak2
    3
 
 
Ł. Furmaniak 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
T. Smól
 
O- 
B. Marczak 
- 
- 
Ł. Furmaniak0
O. Guziak4
 
Awans
O. Jamorski
 
      4
 
- 
O. Guziak 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
H. Woźniak 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Wyrwas3
A. Derewenda2
- 
M. Wyrwas 
H. Woźniak4
J. Dybała0
    82
      6
 
 
J. Dybała4
M. Wyrwas2
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Jaskólski3
O. Waśniewski1
M. Wyrwas1
K. Jaskólski3
  36
H. Woźniak1
D. Wójcik4
    7
 
 
P. Boguszewski3
M. Żelazny1
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Jaskólski
 
MM. Żelazny0
K. Jaskólski3
M. Żelazny 
- 
P. Boguszewski2
D. Wójcik4
 
Awans
D. Wójcik
 
      8
 
- 
D. Wójcik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Zdziech 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
A. Siudziński 
- 
- 
M. Zdziech4
S. Ignacak1
    83
      10
 
 
- 
S. Ignacak 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RA. Siudziński1
H. Woźniak3
A. Siudziński3
N. Wojciechowski1
  38
M. Zdziech4
O. Waśniewski1
    11
 
 
O. Waśniewski 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
H. Woźniak
 
K- 
N. Wojciechowski 
- 
- 
O. Waśniewski4
O. Pipin3
 
Awans
M. Zdziech
 
      12
 
- 
O. Pipin 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Kowalczyk 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
P. Przybylski 
- 
- 
J. Kowalczyk4
O. Widacha2
    84
      14
 
 
- 
O. Widacha 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Kupidura2
O. Guziak3
P. Przybylski0
D. Kupidura3
  40
J. Kowalczyk4
W. Fortuński2
    15
 
 
K. Kozakowski 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
O. Guziak
 
I- 
D. Kupidura 
- 
- 
K. Kozakowski0
W. Fortuński4
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      16
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Kural 
- 
    41
 
 
    101   93
HR. Grubich3
K. Kozakowski0
- 
R. Grubich 
S. Kural4
D. Kupidura0
    85
      18
 
 
D. Kupidura3
R. Grubich0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XR. Grubich3
D. Wierzyk0
R. Grubich3
O. Widacha1
  42
S. Kural4
B. Tracz1
    19
 
 
B. Tracz 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
R. Grubich
 
G- 
O. Widacha 
- 
- 
B. Tracz4
P. Przybylski0
 
Awans
S. Kural
 
      20
 
- 
P. Przybylski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
N. Wojciechowski 
- 
    43
 
 
    102   94
FP. Świtała2
O. Pipin3
- 
P. Świtała 
N. Wojciechowski2
N. Makowski4
    86
      22
 
 
N. Makowski3
P. Świtała1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WS. Ignacak0
K. Bartkowiak3
O. Pipin2
S. Ignacak3
  44
N. Makowski0
A. Stankiewicz4
    23
 
 
B. Ufnalski2
A. Siudziński3
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Bartkowiak
 
EB. Ufnalski0
S. Ignacak3
B. Ufnalski 
- 
A. Siudziński1
A. Stankiewicz4
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      24
 
- 
A. Stankiewicz 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Polis 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Zielenkiewicz3
P. Boguszewski2
- 
K. Zielenkiewicz 
P. Polis4
K. Jaskólski3
    87
      26
 
 
K. Jaskólski3
K. Zielenkiewicz1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Dybała3
N. Makowski2
K. Zielenkiewicz1
J. Dybała3
  46
P. Polis4
K. Bartkowiak0
    27
 
 
A. Derewenda 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Dybała
 
C- 
J. Dybała 
- 
- 
A. Derewenda2
K. Bartkowiak4
 
Awans
P. Polis
 
      28
 
- 
K. Bartkowiak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
B. Marczak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
Ł. Furmaniak 
- 
- 
B. Marczak2
D. Wierzyk4
    88
      30
 
 
- 
D. Wierzyk 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Urbański3
B. Tracz0
Ł. Furmaniak2
M. Urbański3
  48
D. Wierzyk0
D. Gliński4
    31
 
 
M. Urbański2
D. Gliński3
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Urbański
 
AM. Urbański3
S. Miroń0
M. Urbański 
- 
D. Gliński4
T. Smól3
 
Awans
D. Gliński
 
      32
 
- 
T. Smól 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System