Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa chłopców

IV turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
T. Krysztofik 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Brejski0
C. Antczak3
- 
K. Brejski 
T. Krysztofik4
R. Lipiński1
    81
      2
 
 
K. Brejski1
R. Lipiński3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Bottcher2
S. Bruśnicki3
C. Antczak2
J. Bottcher3
  34
T. Krysztofik4
W. Dynia1
    3
 
 
W. Mazurek 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Bruśnicki
 
O- 
J. Bottcher 
- 
- 
W. Mazurek1
W. Dynia3
 
Awans
T. Krysztofik
 
      4
 
- 
W. Dynia 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Wojciechowski 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Hyliński3
K. Kozera2
- 
M. Hyliński 
D. Wojciechowski4
M. Sawicz1
    82
      6
 
 
M. Sawicz3
M. Hyliński1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Słowik2
D. Borkowski3
M. Hyliński1
M. Słowik3
  36
D. Wojciechowski4
M. Bąbol2
    7
 
 
O. Błądek3
E. Nowicz2
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Borkowski
 
ME. Nowicz0
M. Słowik3
E. Nowicz 
- 
O. Błądek3
M. Bąbol4
 
Awans
D. Wojciechowski
 
      8
 
- 
M. Bąbol 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
S. Stachowiak 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Miroń1
T. Górski3
- 
M. Miroń 
S. Stachowiak4
A. Duszyński2
    83
      10
 
 
A. Duszyński3
M. Miroń0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RT. Górski2
M. Bąbol3
T. Górski3
K. Jagiełło2
  38
S. Stachowiak4
D. Borkowski2
    11
 
 
M. Bartkowiak 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Bąbol
 
K- 
K. Jagiełło 
- 
- 
M. Bartkowiak1
D. Borkowski4
 
Awans
S. Stachowiak
 
      12
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
S. Bruśnicki 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Lipiec 
- 
- 
S. Bruśnicki4
J. Wójcik0
    84
      14
 
 
- 
J. Wójcik 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Spicha1
W. Dynia3
J. Lipiec0
K. Spicha3
  40
S. Bruśnicki2
A. Brzękowski4
    15
 
 
D. Jachimowski3
K. Spicha1
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Dynia
 
IK. Spicha3
P. Charczuk2
K. Spicha 
- 
D. Jachimowski0
A. Brzękowski4
 
Awans
A. Brzękowski
 
      16
 
- 
A. Brzękowski 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Filip 
- 
    41
 
 
    101   93
HA. Pipin2
D. Jachimowski3
- 
A. Pipin 
K. Filip4
P. Charczuk0
    85
      18
 
 
A. Pipin0
P. Charczuk3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Jachimowski2
D. Brzeziński3
D. Jachimowski3
J. Wójcik1
  42
K. Filip3
J. Nowak4
    19
 
 
J. Lipiec 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Brzeziński
 
G- 
J. Wójcik 
- 
- 
J. Lipiec0
J. Nowak4
 
Awans
J. Nowak
 
      20
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Jagiełło 
- 
    43
 
 
    102   94
FI. Sobierajski3
M. Bartkowiak1
- 
I. Sobierajski 
K. Jagiełło3
K. Bednarek4
    86
      22
 
 
K. Bednarek3
I. Sobierajski1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Bereźnicki0
K. Olejnik3
I. Sobierajski0
W. Bereźnicki3
  44
K. Bednarek4
J. Wiśnik2
    23
 
 
T. Górski3
W. Bereźnicki1
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Olejnik
 
EW. Bereźnicki3
A. Duszyński1
W. Bereźnicki 
- 
T. Górski0
J. Wiśnik4
 
Awans
K. Bednarek
 
      24
 
- 
J. Wiśnik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Olejnik 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Gradowski2
O. Błądek3
- 
P. Gradowski 
K. Olejnik4
M. Słowik2
    87
      26
 
 
P. Gradowski0
M. Słowik3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Sawicz1
J. Wiśnik3
O. Błądek1
M. Sawicz3
  46
K. Olejnik2
D. Klepacz4
    27
 
 
H. Wysocki1
D. Klepacz3
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Wiśnik
 
CH. Wysocki1
M. Sawicz3
H. Wysocki 
- 
D. Klepacz4
K. Kozera1
 
Awans
D. Klepacz
 
      28
 
- 
K. Kozera 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Brzeziński 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
W. Mazurek 
- 
- 
D. Brzeziński4
J. Bottcher3
    88
      30
 
 
- 
J. Bottcher 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UR. Lipiński0
K. Filip3
W. Mazurek2
R. Lipiński3
  48
D. Brzeziński1
D. Jastrząb4
    31
 
 
S. Bednarczyk0
C. Antczak3
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Filip
 
AS. Bednarczyk1
R. Lipiński3
S. Bednarczyk 
- 
C. Antczak3
D. Jastrząb4
 
Awans
D. Jastrząb
 
      32
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System