Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa chłopców

1. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
T. Krysztofik 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Bergmann0
D. Jachimowski3
- 
M. Bergmann 
T. Krysztofik3
H. Wysocki0
    81
      2
 
 
M. Bergmann0
H. Wysocki3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TO. Widacha3
N. Czekajski0
D. Jachimowski1
O. Widacha3
  34
T. Krysztofik3
D. Wojciechowski0
    3
 
 
D. Wojciechowski3
A. Derewęda1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Widacha
 
OJ. Danielak0
O. Widacha3
A. Derewęda2
J. Danielak3
D. Wojciechowski3
K. Kozera0
 
Awans
T. Krysztofik
 
      4
 
J. Danielak2
K. Kozera3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
NJ. Maciejewski1
B. Szkopiński3
- 
J. Maciejewski 
K. Filip3
M. Hyliński0
    82
      6
 
 
J. Maciejewski1
M. Hyliński3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Słowik3
Ł. Furmaniak0
B. Szkopiński1
M. Słowik3
  36
K. Filip3
S. Miroń1
    7
 
 
S. Miroń3
E. Świdniak0
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Słowik
 
ME. Świdniak0
M. Słowik3
E. Świdniak 
- 
S. Miroń3
D. Wierzyk2
 
Awans
K. Filip
 
      8
 
- 
D. Wierzyk 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Olejnik 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Spychała1
K. Spicha3
- 
K. Spychała 
K. Olejnik3
H. Woźniak0
    83
      10
 
 
K. Spychała1
H. Woźniak3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Spicha1
S. Miroń3
K. Spicha3
K. Kozakowski0
  38
K. Olejnik3
Ł. Furmaniak1
    11
 
 
Ł. Furmaniak 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Miroń
 
K- 
K. Kozakowski 
- 
- 
Ł. Furmaniak3
K. Szulc0
 
Awans
K. Olejnik
 
      12
 
- 
K. Szulc 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Filip 
- 
    39
 
 
    100   92
JO. Ossowski0
J. Wójcik3
- 
O. Ossowski 
M. Filip3
S. Kędzior0
    84
      14
 
 
O. Ossowski0
S. Kędzior3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Popławski3
D. Wojciechowski0
J. Wójcik2
M. Popławski3
  40
M. Filip3
N. Czekajski2
    15
 
 
O. Guziak1
N. Czekajski3
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Popławski
 
IO. Guziak2
M. Popławski3
O. Guziak 
- 
N. Czekajski3
J. Kowalczyk1
 
Awans
M. Filip
 
      16
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Stankiewicz 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Szybist0
J. Kowalczyk3
- 
M. Szybist 
A. Stankiewicz3
M. Popławski0
    85
      18
 
 
M. Popławski3
M. Szybist0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Kowalczyk2
D. Klepacz3
J. Kowalczyk3
O. Waśniewski1
  42
A. Stankiewicz3
P. Świtała0
    19
 
 
P. Świtała3
O. Waśniewski2
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Klepacz
 
GO. Waśniewski3
S. Kędzior0
O. Waśniewski 
- 
P. Świtała3
J. Wójcik0
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      20
 
- 
J. Wójcik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Jagiełło 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Szulc 
- 
- 
K. Jagiełło3
K. Kozakowski2
    86
      22
 
 
- 
K. Kozakowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WT. Górski3
K. Jaskólski2
K. Szulc1
T. Górski3
  44
K. Jagiełło0
W. Fortuński3
    23
 
 
T. Górski1
K. Spicha3
    Przegrany na V
 
 
Awans
T. Górski
 
ET. Górski3
H. Woźniak1
T. Górski 
- 
K. Spicha0
W. Fortuński3
 
Awans
W. Fortuński
 
      24
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Jaskólski 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Brejski1
D. Wierzyk3
- 
K. Brejski 
K. Jaskólski3
M. Słowik2
    87
      26
 
 
K. Brejski0
M. Słowik3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VD. Wierzyk3
K. Jagiełło1
D. Wierzyk3
M. Hyliński1
  46
K. Jaskólski0
J. Nowak3
    27
 
 
B. Szkopiński3
M. Michałowski0
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Wierzyk
 
CM. Michałowski2
M. Hyliński3
M. Michałowski 
- 
B. Szkopiński0
J. Nowak3
 
Awans
J. Nowak
 
      28
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Klepacz3
M. Reliszka0
    47
 
 
    104   96
BO. Pipin1
K. Kozera3
M. Reliszka2
O. Pipin3
D. Klepacz3
O. Widacha1
    88
      30
 
 
O. Widacha3
O. Pipin2
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Kozera3
P. Świtała1
K. Kozera3
H. Wysocki2
  48
D. Klepacz0
O. Jamorski3
    31
 
 
A. Jasnosz1
D. Jachimowski3
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Kozera
 
AA. Jasnosz0
H. Wysocki3
A. Jasnosz 
- 
D. Jachimowski1
O. Jamorski3
 
Awans
O. Jamorski
 
      32
 
- 
O. Jamorski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System