Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2019 - chłopcy

3. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
S. Kural 
- 
    33
 
 
    97   89
PF. Józefowicz6
M. Brejski10
- 
F. Józefowicz 
S. Kural35
A. Derewenda2
    81
      2
 
 
A. Derewenda34
F. Józefowicz7
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Gaweł7
O. Guziak21
M. Brejski12
S. Gaweł15
  34
S. Kural35
Ł. Sarecki6
    3
 
 
J. Rytych 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Guziak
 
O- 
S. Gaweł 
- 
- 
J. Rytych6
Ł. Sarecki17
 
Awans
S. Kural
 
      4
 
- 
Ł. Sarecki 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
W. Fortuński 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Podlewski4
J. Chrobot35
- 
M. Podlewski 
W. Fortuński26
D. Regieli2
    82
      6
 
 
M. Podlewski7
D. Regieli18
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Chrobot20
M. Chmiel19
J. Chrobot14
M. Wiech13
  36
W. Fortuński27
D. Borkowski8
    7
 
 
H. Woźniak16
K. Latański9
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Chrobot
 
MK. Latański9
M. Wiech15
K. Latański 
- 
H. Woźniak4
D. Borkowski35
 
Awans
W. Fortuński
 
      8
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
J. Nowak 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Czekajski-9
O. Widacha18
- 
M. Czekajski 
J. Nowak35
K. Bednarek6
    83
      10
 
 
M. Czekajski6
K. Bednarek20
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RO. Widacha31
D. Borkowski35
O. Widacha20
M. Filip7
  38
J. Nowak32
M. Chmiel20
    11
 
 
M. Chmiel 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Borkowski
 
K- 
M. Filip 
- 
- 
M. Chmiel24
T. Lisiecki12
 
Awans
J. Nowak
 
      12
 
- 
T. Lisiecki 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
O. Guziak 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
F. Szabłowski  
- 
- 
O. Guziak20
J. Mazik14
    84
      14
 
 
- 
J. Mazik 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QN. Jankowiak35
Ł. Sarecki4
F. Szabłowski 12
N. Jankowiak35
  40
O. Guziak2
O. Jamorski35
    15
 
 
W. Prażuch4
M. Popławski16
    Przegrany na T
 
 
Awans
N. Jankowiak
 
IW. Prażuch2
N. Jankowiak35
W. Prażuch 
- 
M. Popławski8
O. Jamorski35
 
Awans
O. Jamorski
 
      16
 
- 
O. Jamorski 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
N. Jankowiak 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Wiktorowicz7
M. Popławski28
- 
K. Wiktorowicz 
N. Jankowiak21
M. Słowik24
    85
      18
 
 
K. Wiktorowicz5
M. Słowik27
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Mazik11
K. Kozera35
M. Popławski20
J. Mazik21
  42
M. Słowik9
J. Bottcher22
    19
 
 
F. Szabłowski  
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Kozera
 
G- 
J. Mazik 
- 
- 
F. Szabłowski 5
J. Bottcher31
 
Awans
J. Bottcher
 
      20
 
- 
J. Bottcher 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Filip 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
T. Lisiecki 
- 
- 
M. Filip20
T. Górski27
    86
      22
 
 
- 
T. Górski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Bednarek20
D. Wojciechowski7
T. Lisiecki14
K. Bednarek27
  44
T. Górski0
M. Urbański115
    23
 
 
O. Widacha17
E. Świdniak11
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Bednarek
 
EE. Świdniak5
K. Bednarek35
E. Świdniak 
- 
O. Widacha16
M. Urbański29
 
Awans
M. Urbański
 
      24
 
- 
M. Urbański 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Boguszewski 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Popielarz4
H. Woźniak25
- 
M. Popielarz 
P. Boguszewski35
M. Wiech14
    87
      26
 
 
M. Popielarz18
M. Wiech23
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VH. Woźniak5
T. Górski23
H. Woźniak16
D. Regieli5
  46
P. Boguszewski35
D. Wojciechowski17
    27
 
 
J. Chrobot24
H. Kubicki1
    Przegrany na W
 
 
Awans
T. Górski
 
CH. Kubicki10
D. Regieli14
H. Kubicki 
- 
J. Chrobot10
D. Wojciechowski18
 
Awans
P. Boguszewski
 
      28
 
- 
D. Wojciechowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Kozera 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Rytych 
- 
- 
K. Kozera27
S. Gaweł2
    88
      30
 
 
- 
S. Gaweł 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Derewenda34
M. Słowik19
J. Rytych11
A. Derewenda34
  48
K. Kozera10
J. Kowalczyk32
    31
 
 
F. Kliczkowski7
M. Brejski15
    Przegrany na X
 
 
Awans
A. Derewenda
 
AF. Kliczkowski6
A. Derewenda27
F. Kliczkowski 
- 
M. Brejski2
J. Kowalczyk35
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      32
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System