Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2019 - chłopcy

3. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
S. Błażej 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
P. Świtała 
- 
- 
S. Błażej35
B. Tracz6
    81
      2
 
 
B. Tracz 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Świtała16
A. Wszędybył10
P. Świtała30
D. Serwin10
  34
S. Błażej10
D. Gliński35
    3
 
 
K. Spicha 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Świtała
 
O- 
D. Serwin 
- 
- 
K. Spicha26
D. Gliński35
 
Awans
D. Gliński
 
      4
 
- 
D. Gliński 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Pałczyński 
- 
    35
 
 
    98   90
NN. Czekajski7
A. Klima-12
- 
N. Czekajski 
A. Pałczyński11
W. Głąb18
    82
      6
 
 
N. Czekajski4
W. Głąb12
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Kupidura35
A. Wielebski7
N. Czekajski19
D. Kupidura27
  36
W. Głąb5
D. Jastrząb35
    7
 
 
M. Szybist11
B. Wiktorowicz6
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Kupidura
 
MB. Wiktorowicz7
D. Kupidura32
B. Wiktorowicz 
- 
M. Szybist6
D. Jastrząb35
 
Awans
D. Jastrząb
 
      8
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Zielenkiewicz 
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Kraupe17
J. Pietrzyk18
- 
J. Kraupe 
K. Zielenkiewicz18
J. Danielak9
    83
      10
 
 
J. Danielak21
J. Kraupe13
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RJ. Pietrzyk10
W. Głąb23
J. Pietrzyk26
D. Piotrzkowski13
  38
K. Zielenkiewicz35
A. Wielebski-2
    11
 
 
S. Reliszka 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
W. Głąb
 
K- 
D. Piotrzkowski 
- 
- 
S. Reliszka3
A. Wielebski6
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
      12
 
- 
A. Wielebski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Maciejewski 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Jagiełło 
- 
- 
J. Maciejewski5
A. Wszędybył15
    84
      14
 
 
- 
A. Wszędybył 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Filip35
S. Błażej11
K. Jagiełło3
K. Filip21
  40
A. Wszędybył7
S. Bruśnicki21
    15
 
 
M. Cholewiński13
K. Brejski15
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Filip
 
IM. Cholewiński15
K. Filip35
M. Cholewiński 
- 
K. Brejski12
S. Bruśnicki34
 
Awans
S. Bruśnicki
 
      16
 
- 
S. Bruśnicki 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Filip 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Paliwoda32
K. Brejski20
- 
K. Paliwoda 
K. Filip9
J. Wiśnik35
    85
      18
 
 
K. Paliwoda20
J. Wiśnik35
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Paliwoda16
S. Kędzior7
K. Paliwoda35
J. Maciejewski13
  42
J. Wiśnik35
A. Siudziński3
    19
 
 
K. Jagiełło 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Paliwoda
 
G- 
J. Maciejewski 
- 
- 
K. Jagiełło7
A. Siudziński8
 
Awans
J. Wiśnik
 
      20
 
- 
A. Siudziński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bąbol 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
S. Reliszka 
- 
- 
M. Bąbol13
D. Piotrzkowski12
    86
      22
 
 
- 
D. Piotrzkowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Danielak11
K. Spychała12
S. Reliszka2
J. Danielak7
  44
M. Bąbol8
S. Miroń22
    23
 
 
J. Pietrzyk14
A. Woźniak5
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Spychała
 
EA. Woźniak11
J. Danielak15
A. Woźniak 
- 
J. Pietrzyk3
S. Miroń34
 
Awans
S. Miroń
 
      24
 
- 
S. Miroń 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Bartkowiak 
- 
    45
 
 
    103   95
DA. Stępień9
M. Szybist32
- 
A. Stępień 
M. Bartkowiak35
D. Kupidura13
    87
      26
 
 
D. Kupidura25
A. Stępień11
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Szybist7
M. Bąbol8
M. Szybist17
A. Pałczyński13
  46
M. Bartkowiak23
K. Spychała15
    27
 
 
A. Klima 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Bąbol
 
C- 
A. Pałczyński 
- 
- 
A. Klima7
K. Spychała23
 
Awans
M. Bartkowiak
 
      28
 
- 
K. Spychała 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
S. Kędzior 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
K. Spicha 
- 
- 
S. Kędzior31
D. Serwin8
    88
      30
 
 
- 
D. Serwin 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Spicha35
A. Siudziński10
K. Spicha32
B. Tracz21
  48
S. Kędzior6
S. Stachowiak35
    31
 
 
P. Świtała22
M. Michałowski6
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Spicha
 
AM. Michałowski8
B. Tracz23
M. Michałowski 
- 
P. Świtała7
S. Stachowiak25
 
Awans
S. Stachowiak
 
      32
 
- 
S. Stachowiak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System