Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
W. Janosz 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Kuras0
P. Lubecki3
- 
M. Kuras 
W. Janosz4
W. Zieliński1
    81
      2
 
 
M. Kuras2
W. Zieliński3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Lubecki3
K. Ćwikła1
P. Lubecki3
M. Pasek0
  34
W. Janosz4
D. Ziółkowski2
    3
 
 
D. Ziółkowski3
A. Straub0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Lubecki
 
OA. Straub2
M. Pasek3
A. Straub3
P. Słoka1
D. Ziółkowski4
R. Chądzyński1
 
Awans
W. Janosz
 
      4
 
P. Słoka0
R. Chądzyński3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
P. Gargas 
- 
    35
 
 
    98   90
NP. Mendrygał0
P. Buczyński3
- 
P. Mendrygał 
P. Gargas1
D. Macioł4
    82
      6
 
 
P. Mendrygał0
D. Macioł3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Buczyński2
J. Dryński3
P. Buczyński3
J. Bajda1
  36
D. Macioł3
M. Ząbecki4
    7
 
 
P. Głowacz1
M. Śliwa3
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Dryński
 
MP. Głowacz0
J. Bajda3
P. Głowacz 
- 
M. Śliwa0
M. Ząbecki4
 
Awans
M. Ząbecki
 
      8
 
- 
M. Ząbecki 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Juszczyszyn 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Wach0
M. Stojałowski3
- 
M. Wach 
K. Juszczyszyn4
A. Czapliński2
    83
      10
 
 
A. Czapliński3
M. Wach2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Stojałowski1
D. Macioł3
M. Stojałowski3
D. Wendicki2
  38
K. Juszczyszyn4
J. Dryński0
    11
 
 
D. Wendicki1
J. Dryński3
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Macioł
 
KD. Wendicki3
K. Mazur2
D. Wendicki3
Ł. Kamiński0
J. Dryński4
P. Kikosicki3
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
      12
 
P. Kikosicki3
Ł. Kamiński0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Ćwikła 
- 
    39
 
 
    100   92
JP. Hurnik0
K. Suszczyński3
- 
P. Hurnik 
K. Ćwikła4
A. Zarzycki2
    84
      14
 
 
P. Hurnik1
A. Zarzycki3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Sznurkowski0
D. Ziółkowski3
K. Suszczyński0
D. Sznurkowski3
  40
K. Ćwikła1
M. Borek4
    15
 
 
M. Borek3
K. Handrych0
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Ziółkowski
 
IK. Handrych1
D. Sznurkowski3
K. Handrych 
- 
M. Borek4
S. Tabor1
 
Awans
M. Borek
 
      16
 
- 
S. Tabor 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Ługowski 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Król0
S. Tabor3
- 
M. Król 
M. Ługowski4
D. Sznurkowski0
    85
      18
 
 
M. Król1
D. Sznurkowski3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Tabor3
M. Tadzik1
S. Tabor3
J. Pociask0
  42
M. Ługowski4
G. Lasota1
    19
 
 
K. Suszczyński3
J. Pociask0
    Przegrany na U
 
 
Awans
S. Tabor
 
GJ. Pociask3
A. Zarzycki0
J. Pociask3
B. Kiliszewski1
K. Suszczyński2
G. Lasota4
 
Awans
M. Ługowski
 
      20
 
B. Kiliszewski0
G. Lasota3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Dula3
R. Malinowski0
    43
 
 
    102   94
FM. Stańczak2
P. Kikosicki3
R. Malinowski1
M. Stańczak3
D. Dula4
K. Mazur0
    86
      22
 
 
M. Stańczak2
K. Mazur3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Czapliński0
M. Sząszor3
P. Kikosicki2
A. Czapliński3
  44
D. Dula0
M. Kudlik4
    23
 
 
M. Nowicki1
M. Stojałowski3
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Sząszor
 
EM. Nowicki2
A. Czapliński3
M. Nowicki 
- 
M. Stojałowski1
M. Kudlik4
 
Awans
M. Kudlik
 
      24
 
- 
M. Kudlik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Sząszor 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Pasek3
M. Śliwa0
- 
P. Pasek 
M. Sząszor4
J. Bajda0
    87
      26
 
 
J. Bajda3
P. Pasek0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VP. Gargas2
D. Dula3
P. Pasek0
P. Gargas3
  46
M. Sząszor0
K. Piekarski4
    27
 
 
M. Kliczkowski0
P. Buczyński3
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Dula
 
CM. Kliczkowski0
P. Gargas3
M. Kliczkowski 
- 
P. Buczyński0
K. Piekarski4
 
Awans
K. Piekarski
 
      28
 
- 
K. Piekarski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
- 
M. Pasek 
    47
 
 
    104   96
BK. Szymanowski3
R. Chądzyński1
- 
K. Szymanowski 
M. Pasek0
M. Tadzik4
    88
      30
 
 
K. Szymanowski0
M. Tadzik3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Szymanowski1
G. Lasota3
K. Szymanowski3
W. Zieliński2
  48
M. Tadzik0
M. Wójcik4
    31
 
 
J. Hernet1
P. Lubecki3
    Przegrany na X
 
 
Awans
G. Lasota
 
AJ. Hernet1
W. Zieliński3
J. Hernet 
- 
P. Lubecki2
M. Wójcik4
 
Awans
M. Wójcik
 
      32
 
- 
M. Wójcik 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System