Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2021 - chłopcy

1. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
S. Bruśnicki 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Latański1
S. Czerwony3
- 
K. Latański 
S. Bruśnicki4
A. Tomaszewski0
    81
      2
 
 
A. Tomaszewski3
K. Latański1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Spychała3
T. Górski2
S. Czerwony1
K. Spychała3
  34
S. Bruśnicki4
D. Piotrzkowski1
    3
 
 
M. Szybist 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Spychała
 
O- 
K. Spychała 
- 
- 
M. Szybist2
D. Piotrzkowski4
 
Awans
S. Bruśnicki
 
      4
 
- 
D. Piotrzkowski 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Jastrząb 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Filip 
- 
- 
D. Jastrząb4
S. Kaczmarek1
    82
      6
 
 
- 
S. Kaczmarek 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Filip3
J. Dybała2
M. Filip3
J. Hajduk2
  36
D. Jastrząb4
M. Chmiel1
    7
 
 
K. Brejski 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Filip
 
M- 
J. Hajduk 
- 
- 
K. Brejski3
M. Chmiel4
 
Awans
D. Jastrząb
 
      8
 
- 
M. Chmiel 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
P. Boguszewski 
- 
    37
 
 
    99   91
LF. Mrozowski1
N. Śliwiński3
- 
F. Mrozowski 
P. Boguszewski4
S. Gardjas0
    83
      10
 
 
F. Mrozowski0
S. Gardjas3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Cholewiński2
M. Chmiel3
N. Śliwiński1
M. Cholewiński3
  38
P. Boguszewski4
J. Dybała0
    11
 
 
T. Lisiecki 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Chmiel
 
K- 
M. Cholewiński 
- 
- 
T. Lisiecki3
J. Dybała4
 
Awans
P. Boguszewski
 
      12
 
- 
J. Dybała 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Urbański 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
H. Kubicki 
- 
- 
M. Urbański4
M. Nieśmiałek0
    84
      14
 
 
- 
M. Nieśmiałek 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Maciejewski1
D. Piotrzkowski3
H. Kubicki1
J. Maciejewski3
  40
M. Urbański4
T. Górski1
    15
 
 
T. Górski3
J. Maciejewski1
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Piotrzkowski
 
IJ. Maciejewski3
M. Podlewski1
J. Maciejewski 
- 
T. Górski4
J. Bottcher1
 
Awans
M. Urbański
 
      16
 
- 
J. Bottcher 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Bednarek 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Jagiełło3
J. Bottcher2
- 
K. Jagiełło 
K. Bednarek4
M. Podlewski0
    85
      18
 
 
M. Podlewski3
K. Jagiełło2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Jagiełło3
K. Kozera1
K. Jagiełło3
M. Nieśmiałek1
  42
K. Bednarek4
P. Świtała2
    19
 
 
H. Kubicki 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Jagiełło
 
G- 
M. Nieśmiałek 
- 
- 
H. Kubicki0
P. Świtała4
 
Awans
K. Bednarek
 
      20
 
- 
P. Świtała 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Swadźba 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
T. Lisiecki 
- 
- 
A. Swadźba4
M. Cholewiński1
    86
      22
 
 
- 
M. Cholewiński 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WT. Lisiecki0
D. Regieli3
T. Lisiecki3
S. Gaweł0
  44
A. Swadźba4
J. Chrobot1
    23
 
 
N. Śliwiński3
S. Gaweł1
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Regieli
 
ES. Gaweł3
S. Gardjas1
S. Gaweł 
- 
N. Śliwiński0
J. Chrobot4
 
Awans
A. Swadźba
 
      24
 
- 
J. Chrobot 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
S. Kural 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
K. Brejski 
- 
- 
S. Kural4
J. Hajduk2
    87
      26
 
 
- 
J. Hajduk 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Brejski2
J. Chrobot3
K. Brejski3
S. Kaczmarek2
  46
S. Kural4
D. Regieli0
    27
 
 
D. Regieli 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Chrobot
 
C- 
S. Kaczmarek 
- 
- 
D. Regieli4
M. Filip3
 
Awans
S. Kural
 
      28
 
- 
M. Filip 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Spychała 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Szybist 
- 
- 
K. Spychała0
K. Kozera4
    88
      30
 
 
- 
K. Kozera 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Szybist3
P. Świtała1
M. Szybist3
A. Pałczyński1
  48
K. Kozera2
M. Wiech4
    31
 
 
A. Pałczyński2
S. Czerwony3
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Szybist
 
AA. Pałczyński3
A. Tomaszewski0
A. Pałczyński 
- 
S. Czerwony2
M. Wiech4
 
Awans
M. Wiech
 
      32
 
- 
M. Wiech 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System