Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2021 - chłopcy

2. turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
D. Borkowski 
- 
    33
 
 
    97   89
PN. Śliwiński0
S. Stachowiak3
- 
N. Śliwiński 
D. Borkowski4
J. Maciejewski3
    81
      2
 
 
J. Maciejewski4
N. Śliwiński1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Stachowiak3
D. Regieli1
S. Stachowiak3
E. Świdniak1
  34
D. Borkowski3
K. Paliwoda4
    3
 
 
K. Paliwoda 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Stachowiak
 
O- 
E. Świdniak 
- 
- 
K. Paliwoda4
T. Górski1
 
Awans
K. Paliwoda
 
      4
 
- 
T. Górski 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
K. Spychała 
- 
- 
M. Filip4
I. Marcińczyk1
    82
      6
 
 
- 
I. Marcińczyk 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Dybała0
K. Zielenkiewicz3
K. Spychała1
J. Dybała3
  36
M. Filip4
E. Nowacki1
    7
 
 
E. Nowacki 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
M- 
J. Dybała 
- 
- 
E. Nowacki4
M. Szybist3
 
Awans
M. Filip
 
      8
 
- 
M. Szybist 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Zielenkiewicz 
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Hajduk0
M. Białous3
- 
J. Hajduk 
K. Zielenkiewicz4
A. Stępień1
    83
      10
 
 
A. Stępień4
J. Hajduk2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Białous3
E. Nowacki2
M. Białous3
F. Mrozowski2
  38
K. Zielenkiewicz3
D. Homza4
    11
 
 
P. Żak 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Białous
 
K- 
F. Mrozowski 
- 
- 
P. Żak2
D. Homza4
 
Awans
D. Homza
 
      12
 
- 
D. Homza 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
D. Regieli 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Kozera 
- 
- 
D. Regieli4
M. Podlewski0
    84
      14
 
 
- 
M. Podlewski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Wszędybył0
D. Borkowski3
K. Kozera2
A. Wszędybył3
  40
D. Regieli3
W. Fortuński4
    15
 
 
K. Brejski4
I. Lipiecki1
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Borkowski
 
II. Lipiecki0
A. Wszędybył3
I. Lipiecki 
- 
K. Brejski1
W. Fortuński4
 
Awans
W. Fortuński
 
      16
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Szybist 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
K. Brejski 
- 
- 
M. Szybist4
A. Wszędybył2
    85
      18
 
 
A. Wszędybył 
- 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Brejski3
A. Woźniak2
K. Brejski3
M. Podlewski0
  42
M. Szybist0
A. Swadźba4
    19
 
 
A. Swadźba 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Brejski
 
G- 
M. Podlewski 
- 
- 
A. Swadźba4
K. Kozera3
 
Awans
A. Swadźba
 
      20
 
- 
K. Kozera 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Nieśmiałek 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
P. Żak 
- 
- 
M. Nieśmiałek4
F. Mrozowski2
    86
      22
 
 
- 
F. Mrozowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Stępień3
D. Wojciechowski2
P. Żak2
A. Stępień3
  44
M. Nieśmiałek1
J. Chrobot4
    23
 
 
M. Białous4
D. Piotrzkowski0
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Stępień
 
ED. Piotrzkowski0
A. Stępień4
D. Piotrzkowski 
- 
M. Białous1
J. Chrobot4
 
Awans
J. Chrobot
 
      24
 
- 
J. Chrobot 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Wojciechowski 
- 
    45
 
 
    103   95
DA. Kaleta0
M. Szybist3
- 
A. Kaleta 
D. Wojciechowski4
J. Dybała3
    87
      26
 
 
J. Dybała4
A. Kaleta1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Szybist3
M. Nieśmiałek2
M. Szybist3
I. Marcińczyk2
  46
D. Wojciechowski0
M. Popławski4
    27
 
 
K. Spychała 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Szybist
 
C- 
I. Marcińczyk 
- 
- 
K. Spychała1
M. Popławski4
 
Awans
M. Popławski
 
      28
 
- 
M. Popławski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
E. Świdniak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
T. Górski 
- 
- 
E. Świdniak1
A. Woźniak4
    88
      30
 
 
- 
A. Woźniak 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UT. Górski3
M. Szybist2
T. Górski3
J. Maciejewski1
  48
A. Woźniak1
M. Chmiel4
    31
 
 
M. Chmiel4
B. Kranz0
    Przegrany na X
 
 
Awans
T. Górski
 
AB. Kranz1
J. Maciejewski3
B. Kranz 
- 
M. Chmiel4
S. Stachowiak1
 
Awans
M. Chmiel
 
      32
 
- 
S. Stachowiak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System