Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

IV turniej (10-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
M. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
PP. Grygierczyk2
K. Stasio3
- 
P. Grygierczyk 
M. Fortuński3
M. Witkowski1
    81
      2
 
 
P. Grygierczyk1
M. Witkowski3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Stasio0
M. Ząbecki3
K. Stasio3
M. Wróbel2
  34
M. Fortuński3
K. Storczyk4
    3
 
 
K. Storczyk3
W. Krajewski1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Ząbecki
 
OK. Krajewski0
M. Wróbel3
K. Krajewski3
K. Skład2
K. Storczyk3
H. Stasio1
 
Awans
K. Storczyk
 
      4
 
K. Skład0
H. Stasio3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
D. Dula 
- 
    35
 
 
    98   90
NK. Tomasik2
J. Wesolowski3
- 
K. Tomasik 
D. Dula0
M. Król3
    82
      6
 
 
M. Król3
K. Tomasik0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Wesolowski3
A. Czapliński1
J. Wesolowski3
P. Soczówka2
  36
M. Król4
M. Borek1
    7
 
 
P. Soczówka0
K. Szymanowski3
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Wesolowski
 
MP. Soczówka3
K. Chmielowski1
P. Soczówka 
- 
K. Szymanowski1
M. Borek3
 
Awans
M. Król
 
      8
 
- 
M. Borek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Emescheimer 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Macioł2
Ł. Szpala3
- 
D. Macioł 
M. Emescheimer3
K. Sierociński2
    83
      10
 
 
K. Sierociński3
D. Macioł2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RO. Karpiński1
M. Borek3
Ł. Szpala2
O. Karpiński3
  38
M. Emescheimer4
A. Czapliński2
    11
 
 
D. Siciński3
O. Karpiński0
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Borek
 
KO. Karpiński3
R. Bąbol1
O. Karpiński 
- 
D. Siciński0
A. Czapliński3
 
Awans
M. Emescheimer
 
      12
 
- 
A. Czapliński 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Mazur 
- 
    39
 
 
    100   92
JA. Chlebowski3
M. Mendrygał0
- 
A. Chlebowski 
K. Mazur1
A. Czarnowski3
    84
      14
 
 
A. Chlebowski1
A. Czarnowski3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Chlebowski0
M. Fortuński3
A. Chlebowski3
K. Gmur2
  40
A. Czarnowski4
M. Ząbecki2
    15
 
 
M. Śliwa2
R. Malinowski3
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Fortuński
 
IM. Śliwa2
K. Gmur3
M. Śliwa 
- 
R. Malinowski1
M. Ząbecki3
 
Awans
A. Czarnowski
 
      16
 
- 
M. Ząbecki 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Szewczyk 
- 
    41
 
 
    101   93
HP. Krajewski3
R. Malinowski1
- 
P. Krajewski 
W. Szewczyk3
K. Gmur1
    85
      18
 
 
K. Gmur3
P. Krajewski1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Kieda3
K. Sząszor2
P. Krajewski2
D. Kieda3
  42
W. Szewczyk4
M. Wach2
    19
 
 
D. Kieda0
M. Wach3
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Kieda
 
GD. Kieda3
K. Mazur0
D. Kieda 
- 
M. Wach3
M. Mendrygał1
 
Awans
W. Szewczyk
 
      20
 
- 
M. Mendrygał 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
R. Bąbol 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Bartelmus2
D. Siciński3
- 
M. Bartelmus 
R. Bąbol0
P. Hołociński3
    86
      22
 
 
M. Bartelmus2
P. Hołociński3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WK. Zbien1
G. Lasota3
D. Siciński2
K. Zbien3
  44
P. Hołociński0
K. Piekarski4
    23
 
 
K. Zbien2
Ł. Szpala3
    Przegrany na V
 
 
Awans
G. Lasota
 
EK. Zbien3
K. Sierociński0
K. Zbien 
- 
Ł. Szpala1
K. Piekarski3
 
Awans
K. Piekarski
 
      24
 
- 
K. Piekarski 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
G. Lasota 
- 
    45
 
 
    103   95
DŁ. Kamiński0
K. Szymanowski3
- 
Ł. Kamiński 
G. Lasota3
K. Chmielowski0
    87
      26
 
 
Ł. Kamiński1
K. Chmielowski3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VD. Dula2
P. Hołociński3
K. Szymanowski1
D. Dula3
  46
G. Lasota2
P. Kaczmarek4
    27
 
 
J. Wesolowski3
M. Nowicki1
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Hołociński
 
CM. Nowicki1
D. Dula3
M. Nowicki 
- 
J. Wesolowski0
P. Kaczmarek3
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      28
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Sząszor 
- 
    47
 
 
    104   96
BM. Buzała2
H. Stasio3
- 
M. Buzała 
K. Sząszor3
M. Wróbel0
    88
      30
 
 
M. Wróbel3
M. Buzała1
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Hurnik1
M. Wach3
H. Stasio2
P. Hurnik3
  48
K. Sząszor0
M. Kudlik4
    31
 
 
K. Stasio3
P. Hurnik1
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Wach
 
AP. Hurnik3
M. Witkowski0
P. Hurnik 
- 
K. Stasio1
M. Kudlik3
 
Awans
M. Kudlik
 
      32
 
- 
M. Kudlik 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System