Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

IV turniej (10-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
M. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Małagowski2
S. Tabor3
- 
M. Małagowski 
M. Fortuński3
M. Tadzik0
    81
      2
 
 
M. Tadzik3
M. Małagowski2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Tabor0
F. Pira3
S. Tabor3
R. Sęk1
  34
M. Fortuński4
K. Stasio0
    3
 
 
K. Stasio3
M. Maciaszczyk0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
F. Pira
 
OR. Sęk3
M. Buzała0
M. Maciaszczyk1
R. Sęk3
K. Stasio3
M. Stańczak0
 
Awans
M. Fortuński
 
      4
 
R. Sęk0
M. Stańczak3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Dela 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Bujewski1
D. Płóciennik3
- 
M. Bujewski 
A. Dela3
P. Lubecki1
    82
      6
 
 
P. Lubecki3
M. Bujewski0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Ćwikła0
M. Nowak3
D. Płóciennik2
K. Ćwikła3
  36
A. Dela2
M. Auguścik4
    7
 
 
M. Rybarczyk2
J. Hernet3
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Nowak
 
MM. Rybarczyk0
K. Ćwikła3
M. Rybarczyk 
- 
J. Hernet0
M. Auguścik3
 
Awans
M. Auguścik
 
      8
 
- 
M. Auguścik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Nowak 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Sajór3
B. Hernet0
- 
P. Sajór 
M. Nowak3
J. Pociask2
    83
      10
 
 
P. Sajór0
J. Pociask3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Sajór1
A. Dela3
P. Sajór3
J. Gawle2
  38
M. Nowak2
M. Lichota4
    11
 
 
M. Lichota3
A. Heród2
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Dela
 
KA. Heród0
J. Gawle3
A. Heród 
- 
M. Lichota3
F. Mazur1
 
Awans
M. Lichota
 
      12
 
- 
F. Mazur 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Mendrygał 
- 
    39
 
 
    100   92
JW. Zieliński0
A. Czapliński3
- 
W. Zieliński 
P. Mendrygał0
F. Pira3
    84
      14
 
 
W. Zieliński1
F. Pira3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Czapliński3
K. Stasio2
A. Czapliński3
S. Gradel1
  40
F. Pira1
M. Wójcik4
    15
 
 
M. Batorski3
P. Kikosicki0
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Czapliński
 
IP. Kikosicki2
S. Gradel3
P. Kikosicki 
- 
M. Batorski1
M. Wójcik3
 
Awans
M. Wójcik
 
      16
 
- 
M. Wójcik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Janosz 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Kuras2
M. Batorski3
- 
M. Kuras 
W. Janosz3
S. Gradel0
    85
      18
 
 
S. Gradel3
M. Kuras1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Batorski3
A. Borowiec0
M. Batorski3
D. Wachowski2
  42
W. Janosz4
P. Buczyński1
    19
 
 
P. Buczyński3
D. Wachowski2
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Batorski
 
GD. Wachowski3
P. Mendrygał2
D. Wachowski 
- 
P. Buczyński3
A. Czapliński2
 
Awans
W. Janosz
 
      20
 
- 
A. Czapliński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
R. Jagodziński 
- 
    43
 
 
    102   94
FP. Słoka1
F. Mazur3
- 
P. Słoka 
R. Jagodziński3
J. Gawle2
    86
      22
 
 
P. Słoka0
J. Gawle3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Pociask3
S. Jakubowski2
F. Mazur0
J. Pociask3
  44
R. Jagodziński2
M. Ługowski4
    23
 
 
B. Hernet3
J. Bajda0
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Pociask
 
EJ. Bajda1
J. Pociask3
J. Bajda 
- 
B. Hernet0
M. Ługowski3
 
Awans
M. Ługowski
 
      24
 
- 
M. Ługowski 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Sząszor 
- 
    45
 
 
    103   95
DB. Kiliszewski2
J. Hernet3
- 
B. Kiliszewski 
M. Sząszor3
K. Ćwikła2
    87
      26
 
 
K. Ćwikła3
B. Kiliszewski1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Hernet3
R. Jagodziński1
J. Hernet3
P. Lubecki0
  46
M. Sząszor4
S. Jakubowski2
    27
 
 
D. Płóciennik3
M. Stojałowski1
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Hernet
 
CM. Stojałowski0
P. Lubecki3
M. Stojałowski 
- 
D. Płóciennik2
S. Jakubowski3
 
Awans
M. Sząszor
 
      28
 
- 
S. Jakubowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Borowiec 
- 
    47
 
 
    104   96
BP. Banasiak3
M. Stańczak0
- 
P. Banasiak 
A. Borowiec3
M. Buzała0
    88
      30
 
 
P. Banasiak0
M. Buzała3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Tadzik3
P. Buczyński0
P. Banasiak0
M. Tadzik3
  48
A. Borowiec3
K. Juszczyszyn4
    31
 
 
S. Tabor3
D. Ryś1
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Tadzik
 
AD. Ryś2
M. Tadzik3
D. Ryś 
- 
S. Tabor1
K. Juszczyszyn3
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
      32
 
- 
K. Juszczyszyn 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System