Strona główna » Junior Tour 2017 » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa dziewcząt

EEBC Junior Cup - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Aleksandra Burczyńska (Snikers Rękoraj) Palina Chernik (Białoruś)
Aleksandra
Burczyńska

(Snikers Rękoraj)
3 : 2Palina
Chernik

(Białoruś)


    1
 
W. Wydrzyńska0
A. Karney3
    9
 
 
A. Karney2
A. Burczyńska3
    13
    2
 
 
A. Burczyńska3
M. Zimmerman1
 
 
 
A. Burczyńska3
A. Orzech1
    15
    3
 
 
D. Cheprasova3
J. Chłodzińska1
    10
 
 
 
D. Cheprasova0
A. Orzech3
    4
 
 
A. Orzech3
A. Selwaniuk2
 
 
 
A. Burczyńska3
P. Chernik2
    5
 
 
M. Malicka0
B. Świtała3
    11
 
 
 
B. Świtała3
W. Połczyńska0
    14
    6
 
 
M. Ruchomska2
W. Połczyńska3
 
 
 
B. Świtała2
P. Chernik3
    7
 
 
M. Bereźnicka3
K. Krupa1
    12
 
 
 
M. Bereźnicka0
P. Chernik3
    8
 
 
P. Chernik3
M. Rybak1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Połczyńska 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Piąstka2
B. Świtała3
- 
A. Piąstka 
W. Połczyńska3
M. Pawlak0
    81
      2
 
 
A. Piąstka2
M. Pawlak3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TB. Świtała3
A. Orzech 0
B. Świtała3
J. Nowacka1
  34
W. Połczyńska0
W. Wydrzyńska3
    3
 
 
M. Zimmerman 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Świtała
 
O- 
J. Nowacka 
- 
- 
M. Zimmerman2
W. Wydrzyńska3
 
Awans
W. Wydrzyńska
 
      4
 
- 
W. Wydrzyńska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Kmieć 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Kobacka 
- 
- 
S. Kmieć1
R. Kistowska3
    82
      6
 
 
- 
R. Kistowska 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Chłodzińska3
S. Aftka0
J. Kobacka0
J. Chłodzińska3
  36
R. Kistowska1
A. Burczyńska3
    7
 
 
A. Burczyńska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Chłodzińska
 
M- 
J. Chłodzińska 
- 
- 
A. Burczyńska3
J. Moczarska0
 
Awans
A. Burczyńska
 
      8
 
- 
J. Moczarska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Juchno 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Kurzawa1
M. Rybak3
- 
M. Kurzawa 
B. Juchno1
D. Cheprasova3
    83
      10
 
 
D. Cheprasova3
M. Kurzawa1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Rybak3
R. Kistowska1
M. Rybak3
J. Mirowska0
  38
D. Cheprasova3
S. Aftka1
    11
 
 
M. Rytych  
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Rybak
 
K- 
J. Mirowska 
- 
- 
M. Rytych 2
S. Aftka3
 
Awans
D. Cheprasova
 
      12
 
- 
S. Aftka 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Orzech  
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
P. Musik 
- 
- 
A. Orzech 3
J. Szulczyk0
    84
      14
 
 
- 
J. Szulczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Pawełczyk1
W. Połczyńska3
P. Musik2
D. Pawełczyk3
  40
A. Orzech 2
A. Orzech3
    15
 
 
W. Świech0
E. Litvinova3
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
IW. Świech0
D. Pawełczyk3
W. Świech 
- 
E. Litvinova1
A. Orzech3
 
Awans
A. Orzech
 
      16
 
- 
A. Orzech 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
Z. Błaszczak 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Murga3
E. Litvinova1
- 
M. Murga 
Z. Błaszczak3
D. Pawełczyk2
    85
      18
 
 
M. Murga1
D. Pawełczyk3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Murga1
A. Selwaniuk3
M. Murga3
J. Szulczyk0
  42
Z. Błaszczak1
M. Malicka3
    19
 
 
P. Musik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Selwaniuk
 
G- 
J. Szulczyk 
- 
- 
P. Musik0
M. Malicka3
 
Awans
M. Malicka
 
      20
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Krupa 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Rytych  
- 
- 
K. Krupa3
J. Mirowska0
    86
      22
 
 
- 
J. Mirowska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Karney3
N. Wójciak2
M. Rytych 2
A. Karney3
  44
K. Krupa1
M. Ruchomska3
    23
 
 
M. Rybak3
A. Karney2
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Karney
 
EA. Karney3
B. Juchno2
A. Karney 
- 
M. Rybak2
M. Ruchomska3
 
Awans
M. Ruchomska
 
      24
 
- 
M. Ruchomska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
N. Wójciak 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
J. Moczarska 
- 
- 
N. Wójciak3
J. Chłodzińska2
    87
      26
 
 
- 
J. Chłodzińska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VS. Kmieć2
K. Krupa3
J. Moczarska2
S. Kmieć3
  46
N. Wójciak2
M. Bereźnicka3
    27
 
 
M. Bereźnicka 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Krupa
 
C- 
S. Kmieć 
- 
- 
M. Bereźnicka3
J. Kobacka1
 
Awans
M. Bereźnicka
 
      28
 
- 
J. Kobacka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Selwaniuk 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Zimmerman 
- 
- 
A. Selwaniuk3
J. Nowacka1
    88
      30
 
 
- 
J. Nowacka 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Zimmerman3
Z. Błaszczak1
M. Zimmerman3
M. Pawlak1
  48
A. Selwaniuk0
P. Chernik3
    31
 
 
P. Siemieniec2
P. Chernik3
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Zimmerman
 
AP. Siemieniec1
M. Pawlak3
P. Siemieniec 
- 
P. Chernik3
B. Świtała2
 
Awans
P. Chernik
 
      32
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System