Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa dziewcząt

EEBC Junior Cup

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Aleksandra Piąstka (UKS Łabiszynianka Łabiszyn) Zuzanna Błaszczak (Akademia Bilardowa Rokietnica)
Aleksandra
Piąstka

(UKS Łabiszynianka Łabiszyn)
0 : 3Zuzanna
Błaszczak

(Akademia Bilardowa Rokietnica)


    1
 
O. Basińska0
A. Piąstka3
    9
 
 
A. Piąstka3
L. Grankina0
    13
    2
 
 
G. Siemieniec0
L. Grankina3
 
 
 
A. Piąstka3
W. Derezińska0
    15
    3
 
 
W. Derezińska3
M. Malicka0
    10
 
 
 
W. Derezińska3
P. Rutkowska2
    4
 
 
A. Rudzko0
P. Rutkowska3
 
 
 
A. Piąstka0
Z. Błaszczak3
    5
 
 
W. Połczyńska3
D. Pawełczyk1
    11
 
 
 
W. Połczyńska1
Z. Błaszczak3
    14
    6
 
 
Z. Błaszczak3
P. Musik2
 
 
 
Z. Błaszczak3
B. Juchno1
    7
 
 
P. Siemieniec2
B. Juchno3
    12
 
 
 
B. Juchno3
J. Mirowska1
    8
 
 
J. Nowacka1
J. Mirowska3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
B. Świtała 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Lipa3
W. Wydrzyńska0
- 
M. Lipa 
B. Świtała1
L. Grankina3
    81
      2
 
 
L. Grankina3
M. Lipa2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Malicka3
M. Walkowiak0
M. Lipa1
M. Malicka3
  34
L. Grankina2
O. Basińska3
    3
 
 
A. Orzech 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Malicka
 
O- 
M. Malicka 
- 
- 
A. Orzech1
O. Basińska3
 
Awans
O. Basińska
 
      4
 
- 
O. Basińska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Rytych  
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Mirowska 
- 
- 
M. Rytych 3
M. Bereźnicka0
    82
      6
 
 
- 
M. Bereźnicka 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Mirowska3
J. Szulczyk1
J. Mirowska3
J. Duszyńska2
  36
M. Rytych 1
G. Siemieniec3
    7
 
 
A. Marcjanik3
. -0
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Mirowska
 
M- 
J. Duszyńska 
. - 
- 
A. Marcjanik0
G. Siemieniec3
 
Awans
G. Siemieniec
 
      8
 
- 
G. Siemieniec 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Muślewska 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Dzerban1
P. Musik3
- 
A. Dzerban 
A. Muślewska0
W. Derezińska3
    83
      10
 
 
A. Dzerban1
W. Derezińska3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Musik3
M. Rytych 1
P. Musik3
A. Bereźny0
  38
W. Derezińska3
J. Szulczyk2
    11
 
 
D. Pawełczyk 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Musik
 
K- 
A. Bereźny 
- 
- 
D. Pawełczyk1
J. Szulczyk3
 
Awans
W. Derezińska
 
      12
 
- 
J. Szulczyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Kobacka 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Sputowska 
- 
- 
J. Kobacka2
M. Walkowiak3
    84
      14
 
 
- 
M. Walkowiak 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QI. Jońska0
L. Grankina3
M. Sputowska0
I. Jońska3
  40
M. Walkowiak2
A. Rudzko3
    15
 
 
. -0
A. Rudzko3
    Przegrany na T
 
 
Awans
L. Grankina
 
I- 
I. Jońska 
. - 
- 
A. Rudzko3
N. Wójciak0
 
Awans
A. Rudzko
 
      16
 
- 
N. Wójciak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Połczyńska 
- 
    41
 
 
    101   93
HH. Yezerskaya3
N. Wójciak1
- 
H. Yezerskaya 
W. Połczyńska3
I. Jońska2
    85
      18
 
 
H. Yezerskaya0
I. Jońska3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Kobacka0
A. Piąstka3
H. Yezerskaya0
J. Kobacka3
  42
W. Połczyńska3
P. Rutkowska0
    19
 
 
M. Sputowska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Piąstka
 
G- 
J. Kobacka 
- 
- 
M. Sputowska1
P. Rutkowska3
 
Awans
W. Połczyńska
 
      20
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Bereźny 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
D. Pawełczyk 
- 
- 
A. Bereźny2
Z. Błaszczak3
    86
      22
 
 
- 
Z. Błaszczak 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Pawełczyk3
O. Orzech 1
D. Pawełczyk3
A. Muślewska2
  44
Z. Błaszczak3
B. Juchno2
    23
 
 
P. Musik3
. -0
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Pawełczyk
 
E- 
A. Muślewska 
. - 
- 
P. Musik0
B. Juchno3
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      24
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
O. Orzech  
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Rybak1
A. Marcjanik3
- 
M. Rybak 
O. Orzech 3
J. Duszyńska2
    87
      26
 
 
M. Rybak2
J. Duszyńska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VA. Marcjanik1
B. Juchno3
A. Marcjanik3
M. Bereźnicka0
  46
O. Orzech 0
P. Siemieniec3
    27
 
 
P. Siemieniec 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
B. Juchno
 
C- 
M. Bereźnicka 
- 
- 
P. Siemieniec3
J. Mirowska2
 
Awans
P. Siemieniec
 
      28
 
- 
J. Mirowska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Nowacka 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
A. Orzech 
- 
- 
J. Nowacka3
M. Malicka0
    88
      30
 
 
- 
M. Malicka 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UB. Świtała2
P. Rutkowska3
A. Orzech0
B. Świtała3
  48
J. Nowacka3
A. Piąstka1
    31
 
 
W. Wydrzyńska 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Rutkowska
 
A- 
B. Świtała 
- 
- 
W. Wydrzyńska1
A. Piąstka3
 
Awans
J. Nowacka
 
      32
 
- 
A. Piąstka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System