Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2019 - dziewczęta

2. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Julia Nowacka (BOSiR Bila Piechcin) Anna Orzech (Pino Dębica)
Julia
Nowacka

(BOSiR Bila Piechcin)
2 : 3Anna
Orzech

(Pino Dębica)


    1
 
Z. Błaszczak3
J. Szulczyk1
    9
 
 
Z. Błaszczak2
J. Nowacka3
    13
    2
 
 
J. Nowacka3
M. Rybak1
 
 
 
J. Nowacka3
M. Lipa1
    15
    3
 
 
N. Wójciak2
O. Brodecka3
    10
 
 
 
O. Brodecka1
M. Lipa3
    4
 
 
M. Lipa3
B. Juchno2
 
 
 
J. Nowacka2
A. Orzech3
    5
 
 
M. Malicka3
O. Basińska0
    11
 
 
 
M. Malicka3
G. Siemieniec0
    14
    6
 
 
G. Siemieniec3
W. Połczyńska1
 
 
 
M. Malicka2
A. Orzech3
    7
 
 
M. Bierzgalska3
S. Porczyk1
    12
 
 
 
M. Bierzgalska0
A. Orzech3
    8
 
 
J. Moczarska2
A. Orzech3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
Z. Błaszczak 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Mikołajewska0
B. Juchno3
- 
A. Mikołajewska 
Z. Błaszczak3
M. Rytych 1
    81
      2
 
 
M. Rytych 3
A. Mikołajewska1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TB. Juchno3
W. Świech1
B. Juchno3
P. Rutkowska0
  34
Z. Błaszczak3
B. Świtała0
    3
 
 
B. Świtała3
K. Wierzbicka1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Juchno
 
OK. Wierzbicka1
P. Rutkowska3
K. Wierzbicka3
R. Kistowska1
B. Świtała3
M. Walkowiak0
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      4
 
R. Kistowska2
M. Walkowiak3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Porczyk3
M. Socha0
    35
 
 
    98   90
NH. Lipińska3
A. Bereżny1
M. Socha0
H. Lipińska3
S. Porczyk3
N. Widalska1
    82
      6
 
 
N. Widalska3
H. Lipińska1
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SH. Lipińska0
M. Rybak3
H. Lipińska3
J. Mirowska2
  36
S. Porczyk2
J. Nowacka3
    7
 
 
J. Mirowska2
N. Brywczyńska3
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Rybak
 
MJ. Mirowska3
W. Osińska0
J. Mirowska 
- 
N. Brywczyńska2
J. Nowacka3
 
Awans
J. Nowacka
 
      8
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Orzech 
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Dybała3
W. Derezińska1
- 
J. Dybała 
A. Orzech2
M. Rybak3
    83
      10
 
 
M. Rybak3
J. Dybała0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Musik0
S. Porczyk3
J. Dybała0
P. Musik3
  38
M. Rybak1
N. Wójciak3
    11
 
 
N. Wójciak3
J. Nieśmiałek2
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Porczyk
 
KW. Wydrzyńska1
P. Musik3
J. Nieśmiałek2
W. Wydrzyńska3
N. Wójciak3
P. Siemieniec1
 
Awans
N. Wójciak
 
      12
 
P. Siemieniec3
W. Wydrzyńska0
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
W. Świech3
K. Pietruszewska2
    39
 
 
    100   92
JJ. Duszyńska3
M. Piera1
K. Pietruszewska0
J. Duszyńska3
W. Świech3
W. Brzezińska1
    84
      14
 
 
W. Brzezińska3
J. Duszyńska2
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QO. Basińska3
B. Świtała2
J. Duszyńska1
O. Basińska3
  40
W. Świech1
M. Lipa3
    15
 
 
K. Krupa2
M. Lipa3
    Przegrany na T
 
 
Awans
O. Basińska
 
IK. Krupa1
O. Basińska3
K. Krupa 
- 
M. Lipa40
O. Orzech 2
 
Awans
M. Lipa
 
      16
 
- 
O. Orzech  
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Malicka 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Matjas1
O. Orzech 3
- 
M. Matjas 
M. Malicka3
O. Basińska0
    85
      18
 
 
O. Basińska3
M. Matjas1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Marcjanik2
W. Połczyńska3
O. Orzech 2
A. Marcjanik3
  42
M. Malicka3
J. Szulczyk0
    19
 
 
M. Chmiel1
M. Piera3
    Przegrany na U
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
GA. Marcjanik3
W. Brzezińska0
M. Chmiel2
A. Marcjanik3
M. Piera2
J. Szulczyk3
 
Awans
M. Malicka
 
      20
 
A. Marcjanik2
J. Szulczyk3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Musik3
M. Mróz0
    43
 
 
    102   94
FK. Cuper2
P. Siemieniec3
M. Mróz0
K. Cuper3
P. Musik1
G. Siemieniec3
    86
      22
 
 
G. Siemieniec3
K. Cuper1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Orzech3
I. Jońska0
P. Siemieniec2
A. Orzech3
  44
G. Siemieniec3
J. Tarka2
    23
 
 
A. Ciołczyk0
J. Tarka3
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Orzech
 
EA. Ciołczyk0
A. Orzech3
A. Ciołczyk 
- 
J. Tarka3
W. Derezińska2
 
Awans
G. Siemieniec
 
      24
 
- 
W. Derezińska 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
W. Osińska 
- 
    45
 
 
    103   95
DO. Brodecka3
N. Brywczyńska2
- 
O. Brodecka 
W. Osińska0
M. Bierzgalska3
    87
      26
 
 
M. Bierzgalska3
O. Brodecka2
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VO. Brodecka3
J. Tarka0
O. Brodecka3
N. Widalska0
  46
M. Bierzgalska3
I. Jońska2
    27
 
 
A. Bereżny1
D. Pawełczyk0
    Przegrany na W
 
 
Awans
O. Brodecka
 
CD. Pawełczyk2
N. Widalska3
D. Pawełczyk3
A. Marciniak2
A. Bereżny0
I. Jońska3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      28
 
A. Marciniak2
I. Jońska3
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Grzegorczyk1
J. Moczarska3
    47
 
 
    104   96
BK. Okopień2
M. Walkowiak3
M. Grzegorczyk2
K. Okopień3
J. Moczarska3
P. Rutkowska2
    88
      30
 
 
K. Okopień2
P. Rutkowska3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Rytych 1
J. Szulczyk3
M. Walkowiak2
M. Rytych 3
  48
J. Moczarska3
W. Połczyńska2
    31
 
 
M. Sputowska1
B. Juchno3
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Szulczyk
 
AM. Sputowska2
M. Rytych 3
M. Sputowska 
- 
B. Juchno1
W. Połczyńska3
 
Awans
J. Moczarska
 
      32
 
- 
W. Połczyńska 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System