Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2019 - dziewczęta

3. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin) Zuzanna Błaszczak (Akademia Bilardowa II Rokietnica)
Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)
3 : 2Zuzanna
Błaszczak

(Akademia Bilardowa II Rokietnica)


    1
 
S. Porczyk1
J. Nowacka3
    9
 
 
J. Nowacka3
K. Okopień1
    13
    2
 
 
K. Okopień3
M. Walkowiak1
 
 
 
J. Nowacka0
B. Świtała3
    15
    3
 
 
W. Połczyńska3
W. Osińska1
    10
 
 
 
W. Połczyńska0
B. Świtała3
    4
 
 
B. Świtała3
W. Świech0
 
 
 
B. Świtała3
Z. Błaszczak2
    5
 
 
M. Malicka3
O. Brodecka0
    11
 
 
 
M. Malicka3
D. Pawełczyk0
    14
    6
 
 
O. Orzech 1
D. Pawełczyk3
 
 
 
M. Malicka1
Z. Błaszczak3
    7
 
 
M. Lipa0
W. Derezińska3
    12
 
 
 
W. Derezińska1
Z. Błaszczak3
    8
 
 
Z. Błaszczak3
J. Moczarska1
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
A. Orzech 
- 
    33
 
 
    97   89
PJ. Tarka0
O. Basińska3
- 
J. Tarka 
A. Orzech2
S. Porczyk3
    81
      2
 
 
S. Porczyk3
J. Tarka1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TO. Basińska0
J. Nowacka3
O. Basińska3
P. Rutkowska1
  34
S. Porczyk3
W. Świech0
    3
 
 
W. Świech3
M. Grzegorczyk2
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Nowacka
 
OM. Grzegorczyk2
P. Rutkowska3
M. Grzegorczyk 
- 
W. Świech3
N. Widalska1
 
Awans
S. Porczyk
 
      4
 
N. Widalska 
- 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Szulczyk 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Rytych 2
J. Duszyńska3
- 
M. Rytych  
J. Szulczyk1
K. Okopień3
    82
      6
 
 
M. Rytych 1
K. Okopień3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SW. Osińska3
I. Jońska0
J. Duszyńska1
W. Osińska3
  36
K. Okopień3
B. Juchno2
    7
 
 
M. Bierzgalska3
A. Marciniak0
    Przegrany na R
 
 
Awans
W. Osińska
 
MA. Marciniak0
W. Osińska3
A. Marciniak 
- 
M. Bierzgalska0
B. Juchno3
 
Awans
K. Okopień
 
      8
 
- 
B. Juchno 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
W. Połczyńska 
- 
    37
 
 
    99   91
LW. Derezińska3
H. Lipińska1
- 
W. Derezińska 
W. Połczyńska3
M. Rybak1
    83
      10
 
 
M. Rybak3
W. Derezińska1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RW. Derezińska3
B. Juchno1
W. Derezińska3
K. Krupa1
  38
W. Połczyńska3
I. Jońska1
    11
 
 
I. Jońska3
K. Krupa0
    Przegrany na S
 
 
Awans
W. Derezińska
 
KK. Krupa3
W. Brzezińska0
K. Krupa 
- 
I. Jońska3
N. Brywczyńska1
 
Awans
W. Połczyńska
 
      12
 
- 
N. Brywczyńska 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Dybała 
- 
    39
 
 
    100   92
JP. Musik1
N. Wójciak3
- 
P. Musik 
J. Dybała0
B. Świtała3
    84
      14
 
 
B. Świtała3
P. Musik0
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QN. Wójciak1
W. Świech3
N. Wójciak3
K. Cuper1
  40
B. Świtała3
J. Nowacka0
    15
 
 
A. Mikołajewska3
K. Pietruszewska0
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Świech
 
IK. Pietruszewska0
K. Cuper3
K. Pietruszewska 
- 
A. Mikołajewska0
J. Nowacka3
 
Awans
B. Świtała
 
      16
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Malicka 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Nieśmiałek1
A. Mikołajewska3
- 
J. Nieśmiałek 
M. Malicka3
K. Cuper0
    85
      18
 
 
K. Cuper3
J. Nieśmiałek0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Mikołajewska0
M. Walkowiak3
A. Mikołajewska3
A. Ciołczyk1
  42
M. Malicka3
D. Pawełczyk1
    19
 
 
A. Ciołczyk0
N. Wójciak3
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Walkowiak
 
GA. Ciołczyk3
J. Dybała0
A. Ciołczyk 
- 
N. Wójciak0
D. Pawełczyk3
 
Awans
M. Malicka
 
      20
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Moczarska 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Piera3
N. Brywczyńska0
- 
M. Piera 
J. Moczarska3
W. Brzezińska1
    86
      22
 
 
M. Piera2
W. Brzezińska3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Rybak0
O. Brodecka3
M. Piera2
M. Rybak3
  44
J. Moczarska0
O. Orzech 3
    23
 
 
A. Marcjanik2
H. Lipińska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
O. Brodecka
 
EA. Marcjanik2
M. Rybak3
A. Marcjanik 
- 
H. Lipińska1
O. Orzech 3
 
Awans
O. Orzech
 
      24
 
- 
O. Orzech  
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Lipa 
- 
    45
 
 
    103   95
DZ. Ścipior3
M. Bierzgalska0
- 
Z. Ścipior 
M. Lipa3
W. Osińska2
    87
      26
 
 
Z. Ścipior1
W. Osińska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Szulczyk2
J. Moczarska3
Z. Ścipior1
J. Szulczyk3
  46
M. Lipa3
O. Brodecka2
    27
 
 
A. Bereżny1
J. Duszyńska3
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Moczarska
 
CA. Bereżny1
J. Szulczyk3
A. Bereżny 
- 
J. Duszyńska1
O. Brodecka3
 
Awans
M. Lipa
 
      28
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Rutkowska3
. -0
    47
 
 
    104   96
BK. Wierzbicka3
N. Widalska1
. -0
K. Wierzbicka3
P. Rutkowska2
M. Walkowiak3
    88
      30
 
 
K. Wierzbicka0
M. Walkowiak3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Orzech2
D. Pawełczyk3
K. Wierzbicka0
A. Orzech3
  48
M. Walkowiak1
Z. Błaszczak3
    31
 
 
M. Matjas0
O. Basińska3
    Przegrany na X
 
 
Awans
D. Pawełczyk
 
AM. Matjas2
A. Orzech3
M. Matjas 
- 
O. Basińska1
Z. Błaszczak3
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      32
 
- 
Z. Błaszczak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System