Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2019 - dziewczęta

4. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Joanna Moczarska (UKS Promyk Czerniewice) Bogna Świtała (UKS Pałuki Żnin)
Joanna
Moczarska

(UKS Promyk Czerniewice)
0 : 3Bogna
Świtała

(UKS Pałuki Żnin)


    1
 
Z. Błaszczak3
W. Osińska0
    9
 
 
Z. Błaszczak3
J. Tarka0
    13
    2
 
 
K. Okopień1
J. Tarka3
 
 
 
Z. Błaszczak1
J. Moczarska3
    15
    3
 
 
W. Połczyńska3
S. Porczyk2
    10
 
 
 
W. Połczyńska1
J. Moczarska3
    4
 
 
K. Krupa0
J. Moczarska3
 
 
 
J. Moczarska0
B. Świtała3
    5
 
 
J. Nowacka3
M. Walkowiak2
    11
 
 
 
J. Nowacka2
B. Świtała3
    14
    6
 
 
B. Świtała3
M. Piera1
 
 
 
B. Świtała3
M. Malicka0
    7
 
 
O. Brodecka3
O. Basińska2
    12
 
 
 
O. Brodecka0
M. Malicka3
    8
 
 
M. Malicka3
K. Cuper2
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
Z. Błaszczak 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
N. Wójciak 
- 
- 
Z. Błaszczak3
J. Tarka1
    81
      2
 
 
- 
J. Tarka 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Rutkowska0
O. Basińska3
N. Wójciak1
P. Rutkowska3
  34
Z. Błaszczak3
S. Porczyk1
    3
 
 
P. Musik 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Basińska
 
O- 
P. Rutkowska 
- 
- 
P. Musik2
S. Porczyk3
 
Awans
Z. Błaszczak
 
      4
 
- 
S. Porczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Rytych  
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
W. Brzezińska 
- 
- 
M. Rytych 0
K. Okopień3
    82
      6
 
 
- 
K. Okopień 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Cuper3
I. Jońska1
W. Brzezińska1
K. Cuper3
  36
K. Okopień3
A. Marciniak0
    7
 
 
K. Cuper1
A. Marciniak3
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Cuper
 
MK. Cuper3
A. Mikołajewska0
K. Cuper 
- 
A. Marciniak3
M. Lipa1
 
Awans
K. Okopień
 
      8
 
- 
M. Lipa 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
W. Połczyńska 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Pietruszewska2
H. Lipińska3
- 
K. Pietruszewska 
W. Połczyńska3
W. Derezińska1
    83
      10
 
 
K. Pietruszewska0
W. Derezińska3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Piera3
A. Marciniak1
H. Lipińska2
M. Piera3
  38
W. Połczyńska3
I. Jońska1
    11
 
 
I. Jońska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Piera
 
K- 
M. Piera 
- 
- 
I. Jońska3
J. Szulczyk0
 
Awans
W. Połczyńska
 
      12
 
- 
J. Szulczyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Dybała 
- 
    39
 
 
    100   92
JW. Świech2
A. Ciołczyk3
- 
W. Świech 
J. Dybała0
K. Krupa3
    84
      14
 
 
K. Krupa3
W. Świech1
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Bierzgalska1
S. Porczyk3
A. Ciołczyk2
M. Bierzgalska3
  40
K. Krupa3
O. Basińska2
    15
 
 
- 
M. Rybak 
    Przegrany na T
 
 
Awans
S. Porczyk
 
I- 
M. Bierzgalska 
- 
- 
M. Rybak1
O. Basińska3
 
Awans
K. Krupa
 
      16
 
- 
O. Basińska 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
J. Nowacka 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Nieśmiałek1
M. Rybak3
- 
J. Nieśmiałek 
J. Nowacka3
M. Bierzgalska1
    85
      18
 
 
M. Bierzgalska3
J. Nieśmiałek1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Rybak1
M. Walkowiak3
M. Rybak3
J. Dybała1
  42
J. Nowacka3
D. Pawełczyk2
    19
 
 
A. Ciołczyk3
K. Wierzbicka1
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Walkowiak
 
GK. Wierzbicka2
J. Dybała3
K. Wierzbicka 
- 
A. Ciołczyk0
D. Pawełczyk3
 
Awans
J. Nowacka
 
      20
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Moczarska 
- 
    43
 
 
    102   94
FA. Bereżny2
J. Szulczyk3
- 
A. Bereżny 
J. Moczarska3
M. Piera0
    86
      22
 
 
M. Piera3
A. Bereżny1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WJ. Szulczyk0
W. Osińska3
J. Szulczyk3
W. Derezińska0
  44
J. Moczarska0
B. Świtała3
    23
 
 
A. Marcjanik1
H. Lipińska3
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Osińska
 
EA. Marcjanik1
W. Derezińska3
A. Marcjanik 
- 
H. Lipińska1
B. Świtała3
 
Awans
B. Świtała
 
      24
 
- 
B. Świtała 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Mikołajewska 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Lipa 
- 
- 
A. Mikołajewska2
W. Osińska3
    87
      26
 
 
- 
W. Osińska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Rytych 2
J. Moczarska3
M. Lipa2
M. Rytych 3
  46
W. Osińska2
O. Brodecka3
    27
 
 
W. Brzezińska3
J. Duszyńska1
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Moczarska
 
CJ. Duszyńska2
M. Rytych 3
J. Duszyńska 
- 
W. Brzezińska1
O. Brodecka3
 
Awans
O. Brodecka
 
      28
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Walkowiak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
P. Musik 
- 
- 
M. Walkowiak3
P. Rutkowska1
    88
      30
 
 
- 
P. Rutkowska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UJ. Tarka3
D. Pawełczyk1
P. Musik1
J. Tarka3
  48
M. Walkowiak1
M. Malicka3
    31
 
 
N. Wójciak 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Tarka
 
A- 
J. Tarka 
- 
- 
N. Wójciak0
M. Malicka3
 
Awans
M. Malicka
 
      32
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System