Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2021 - dziewczęta

4. turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Sonia Porczyk (UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki) Dominika Pawełczyk (UKS Miłek Wiślica)
Sonia
Porczyk

(UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki)
0 : 3Dominika
Pawełczyk

(UKS Miłek Wiślica)


    1
 
I. Jońska1
S. Porczyk3
    9
 
 
S. Porczyk3
M. Bierzgalska2
    13
    2
 
 
M. Bierzgalska3
A. Ciołczyk0
 
 
 
S. Porczyk3
O. Brodecka2
    15
    3
 
 
O. Brodecka3
J. Duszyńska2
    10
 
 
 
O. Brodecka3
P. Rutkowska0
    4
 
 
M. Piera2
P. Rutkowska3
 
 
 
S. Porczyk0
D. Pawełczyk3
    5
 
 
P. Siemieniec3
J. Dybała2
    11
 
 
 
P. Siemieniec3
J. Nowacka0
    14
    6
 
 
J. Nowacka3
J. Moczarska2
 
 
 
P. Siemieniec2
D. Pawełczyk3
    7
 
 
J. Tarka2
M. Matjas3
    12
 
 
 
M. Matjas0
D. Pawełczyk3
    8
 
 
D. Pawełczyk3
N. Lewandowska0
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
I. Jońska 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
M. Matjas 
- 
- 
I. Jońska 
- 
    81
      2
 
 
- 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Matjas3
J. Babica0
M. Matjas3
K. Pietruszewska2
  34
I. Jońska3
N. Lewandowska0
    3
 
 
N. Lewandowska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Matjas
 
O- 
K. Pietruszewska 
- 
- 
N. Lewandowska3
J. Dybała1
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
- 
J. Dybała 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Porczyk 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Rybak 
- 
- 
S. Porczyk3
M. Kabat2
    82
      6
 
 
- 
M. Kabat 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Moczarska3
M. Sputowska0
M. Rybak0
J. Moczarska2
  36
S. Porczyk2
M. Bierzgalska3
    7
 
 
A. Trzęsień 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Moczarska
 
M- 
J. Moczarska 
- 
- 
A. Trzęsień0
M. Bierzgalska3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      8
 
- 
M. Bierzgalska 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
O. Brodecka 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
J. Nieśmiałek 
- 
- 
O. Brodecka3
M. Parchatko1
    83
      10
 
 
- 
M. Parchatko 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Cuper2
S. Porczyk3
J. Nieśmiałek1
K. Cuper3
  38
O. Brodecka3
M. Sputowska0
    11
 
 
M. Sputowska 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Porczyk
 
K- 
K. Cuper 
- 
- 
M. Sputowska3
A. Ciołczyk0
 
Awans
O. Brodecka
 
      12
 
- 
A. Ciołczyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Babica 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Szulczyk 
- 
- 
J. Babica3
M. Grzegorczyk1
    84
      14
 
 
- 
M. Grzegorczyk 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Szulczyk2
N. Lewandowska3
J. Szulczyk3
G. Gaweł0
  40
J. Babica1
M. Piera3
    15
 
 
M. Piera 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
N. Lewandowska
 
I- 
G. Gaweł 
- 
- 
M. Piera3
M. Walkowiak2
 
Awans
M. Piera
 
      16
 
- 
M. Walkowiak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
P. Siemieniec 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
M. Walkowiak 
- 
- 
P. Siemieniec3
G. Gaweł0
    85
      18
 
 
- 
G. Gaweł 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XM. Grzegorczyk2
P. Rutkowska3
M. Walkowiak2
M. Grzegorczyk3
  42
P. Siemieniec3
N. Wójciak2
    19
 
 
N. Wójciak 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Rutkowska
 
G- 
M. Grzegorczyk 
- 
- 
N. Wójciak3
J. Szulczyk2
 
Awans
P. Siemieniec
 
      20
 
- 
J. Szulczyk 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Cuper 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
A. Ciołczyk 
- 
- 
K. Cuper0
J. Duszyńska3
    86
      22
 
 
- 
J. Duszyńska 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Ciołczyk3
A. Marciniak0
A. Ciołczyk3
M. Parchatko1
  44
J. Duszyńska2
J. Nowacka3
    23
 
 
J. Nieśmiałek 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Ciołczyk
 
E- 
M. Parchatko 
- 
- 
J. Nieśmiałek1
J. Nowacka3
 
Awans
J. Nowacka
 
      24
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
J. Tarka 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
A. Trzęsień 
- 
- 
J. Tarka3
J. Moczarska0
    87
      26
 
 
- 
J. Moczarska 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Kabat0
J. Duszyńska3
A. Trzęsień2
M. Kabat3
  46
J. Tarka3
A. Marciniak2
    27
 
 
A. Marciniak 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Duszyńska
 
C- 
M. Kabat 
- 
- 
A. Marciniak3
M. Rybak2
 
Awans
J. Tarka
 
      28
 
- 
M. Rybak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Rutkowska 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
J. Dybała 
- 
- 
P. Rutkowska3
K. Pietruszewska0
    88
      30
 
 
- 
K. Pietruszewska 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UJ. Dybała3
N. Wójciak0
J. Dybała 
- 
  48
P. Rutkowska2
D. Pawełczyk3
    31
 
 
M. Matjas 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Dybała
 
A- 
- 
- 
- 
M. Matjas1
D. Pawełczyk3
 
Awans
D. Pawełczyk
 
      32
 
- 
D. Pawełczyk 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System