Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2022 - dziewczęta

1. turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabella Jońska (Nosan III Kielce) Oktawia Brodecka (UKS Dragon Janowiec Wielkopolski)
Izabella
Jońska

(Nosan III Kielce)
3 : 0Oktawia
Brodecka

(UKS Dragon Janowiec Wielkopolski)


    1
 
I. Jońska3
M. Rybak0
    9
 
 
I. Jońska3
A. Ciołczyk0
    13
    2
 
 
A. Marciniak1
A. Ciołczyk3
 
 
 
I. Jońska3
N. Wójciak2
    15
    3
 
 
M. Bierzgalska0
N. Wójciak3
    10
 
 
 
N. Wójciak3
A. Mikołajewska2
    4
 
 
A. Mikołajewska3
S. Porczyk0
 
 
 
I. Jońska3
O. Brodecka0
    5
 
 
J. Moczarska3
K. Okopień0
    11
 
 
 
J. Moczarska2
J. Nieśmiałek3
    14
    6
 
 
J. Nieśmiałek3
K. Cuper1
 
 
 
J. Nieśmiałek2
O. Brodecka3
    7
 
 
O. Basińska3
J. Cabała0
    12
 
 
 
O. Basińska0
O. Brodecka3
    8
 
 
O. Brodecka3
J. Nowacka2
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
I. Jońska 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Kabat0
M. Sputowska3
- 
M. Kabat 
I. Jońska3
G. Gaweł1
    81
      2
 
 
G. Gaweł3
M. Kabat1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Woźniak2
J. Nowacka3
M. Sputowska0
M. Woźniak3
  34
I. Jońska3
N. Lewandowska0
    3
 
 
N. Lewandowska 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Nowacka
 
O- 
M. Woźniak 
- 
- 
N. Lewandowska3
K. Pietruszewska1
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
- 
K. Pietruszewska 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Marciniak 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
S. Majtkowska 
- 
- 
A. Marciniak3
K. Okopień2
    82
      6
 
 
- 
K. Okopień 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SS. Majtkowska1
A. Ciołczyk3
S. Majtkowska3
Z. Wyskida2
  36
A. Marciniak3
M. Rybak1
    7
 
 
W. Konwińska 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
A. Ciołczyk
 
M- 
Z. Wyskida 
- 
- 
W. Konwińska0
M. Rybak3
 
Awans
A. Marciniak
 
      8
 
- 
M. Rybak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Bierzgalska 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
M. Grzegorczyk 
- 
- 
M. Bierzgalska3
A. Marcjanik2
    83
      10
 
 
- 
A. Marcjanik 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Grzegorczyk0
M. Rybak3
M. Grzegorczyk3
M. Matjas2
  38
M. Bierzgalska3
A. Ciołczyk0
    11
 
 
K. Plichta 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Rybak
 
K- 
M. Matjas 
- 
- 
K. Plichta0
A. Ciołczyk3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      12
 
- 
A. Ciołczyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Mikołajewska 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Babica 
- 
- 
A. Mikołajewska3
J. Raźniakiewicz2
    84
      14
 
 
- 
J. Raźniakiewicz 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Cabała3
N. Lewandowska2
J. Babica1
J. Cabała3
  40
A. Mikołajewska3
J. Nowacka2
    15
 
 
H. Szychta 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
J. Cabała
 
I- 
J. Cabała 
- 
- 
H. Szychta1
J. Nowacka3
 
Awans
A. Mikołajewska
 
      16
 
- 
J. Nowacka 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Porczyk 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
H. Szychta 
- 
- 
S. Porczyk3
J. Cabała1
    85
      18
 
 
- 
J. Cabała 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Raźniakiewicz0
N. Wójciak3
H. Szychta2
J. Raźniakiewicz3
  42
S. Porczyk2
J. Moczarska3
    19
 
 
J. Moczarska 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
N. Wójciak
 
G- 
J. Raźniakiewicz 
- 
- 
J. Moczarska3
J. Babica1
 
Awans
J. Moczarska
 
      20
 
- 
J. Babica 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Matjas 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Plichta 
- 
- 
M. Matjas1
J. Nieśmiałek3
    86
      22
 
 
- 
J. Nieśmiałek 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Marcjanik1
K. Cuper3
K. Plichta1
A. Marcjanik3
  44
J. Nieśmiałek3
M. Walkowiak2
    23
 
 
M. Grzegorczyk 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Cuper
 
E- 
A. Marcjanik 
- 
- 
M. Grzegorczyk1
M. Walkowiak3
 
Awans
J. Nieśmiałek
 
      24
 
- 
M. Walkowiak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Cuper 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
W. Konwińska 
- 
- 
K. Cuper3
Z. Wyskida0
    87
      26
 
 
- 
Z. Wyskida 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Okopień3
M. Walkowiak0
W. Konwińska0
K. Okopień3
  46
K. Cuper2
O. Basińska3
    27
 
 
O. Basińska 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Okopień
 
C- 
K. Okopień 
- 
- 
O. Basińska3
S. Majtkowska1
 
Awans
O. Basińska
 
      28
 
- 
S. Majtkowska 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Woźniak 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
K. Pietruszewska 
- 
- 
M. Woźniak2
N. Wójciak3
    88
      30
 
 
- 
N. Wójciak 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UG. Gaweł1
S. Porczyk3
K. Pietruszewska1
G. Gaweł3
  48
N. Wójciak0
O. Brodecka3
    31
 
 
M. Sputowska 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Porczyk
 
A- 
G. Gaweł 
- 
- 
M. Sputowska0
O. Brodecka3
 
Awans
O. Brodecka
 
      32
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System