Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2022 - dziewczęta

2. turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabella Jońska (Nosan III Kielce) Joanna Moczarska (UKS Promyk Czerniewice)
Izabella
Jońska

(Nosan III Kielce)
2 : 3Joanna
Moczarska

(UKS Promyk Czerniewice)


    1
 
K. Cuper2
J. Cabała3
    5
 
 
J. Cabała0
I. Jońska3
    7
    2
 
 
J. Babica0
I. Jońska3
 
 
 
I. Jońska2
J. Moczarska3
    3
 
 
N. Wójciak1
A. Mikołajewska3
    6
 
 
 
A. Mikołajewska2
J. Moczarska3
    4
 
 
O. Brodecka1
J. Moczarska3
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HJ. Cabała3
M. Sputowska1
- 
J. Cabała 
I. Jońska3
J. Raźniakiewicz0
    41
      2
 
 
J. Raźniakiewicz3
J. Cabała2
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Cabała3
J. Nieśmiałek2
J. Cabała3
M. Walkowiak1
  18
I. Jońska2
K. Cuper3
    3
 
 
M. Bierzgalska2
K. Cuper3
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Cabała
 
GM. Bierzgalska1
M. Walkowiak3
M. Bierzgalska3
M. Kabat0
K. Cuper3
A. Ciołczyk1
 
Awans
K. Cuper
 
      4
 
M. Kabat1
A. Ciołczyk3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
A. Mikołajewska 
- 
    18
 
 
    50   46
FJ. Nowacka3
A. Marciniak0
- 
J. Nowacka 
A. Mikołajewska1
J. Babica3
    42
      6
 
 
J. Nowacka2
J. Babica3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IJ. Nowacka0
I. Jońska3
J. Nowacka3
Z. Wyskida1
  20
J. Babica3
J. Nieśmiałek0
    7
 
 
K. Pietruszewska3
Z. Wyskida0
    Przegrany na J
 
 
Awans
I. Jońska
 
EZ. Wyskida3
K. Plichta0
Z. Wyskida 
- 
K. Pietruszewska1
J. Nieśmiałek3
 
Awans
J. Babica
 
      8
 
- 
J. Nieśmiałek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
N. Wójciak 
- 
    21
 
 
    51   47
DW. Konwińska0
K. Pietruszewska3
- 
W. Konwińska 
N. Wójciak3
K. Plichta0
    43
      10
 
 
W. Konwińska2
K. Plichta3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LA. Mikołajewska3
O. Basińska1
K. Pietruszewska0
A. Mikołajewska3
  22
N. Wójciak3
J. Moczarska0
    11
 
 
S. Majtkowska0
A. Marciniak3
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Mikołajewska
 
CA. Trzęsień1
A. Mikołajewska3
S. Majtkowska0
A. Trzęsień3
A. Marciniak1
J. Moczarska3
 
Awans
N. Wójciak
 
      12
 
A. Trzęsień2
J. Moczarska3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
O. Basińska3
A. Marcjanik0
    23
 
 
    52   48
BJ. Duszyńska3
A. Ciołczyk2
A. Marcjanik1
J. Duszyńska3
O. Basińska3
M. Walkowiak2
    44
      14
 
 
J. Duszyńska1
M. Walkowiak3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KN. Lewandowska1
J. Moczarska3
J. Duszyńska2
N. Lewandowska3
  24
O. Basińska2
O. Brodecka3
    15
 
 
N. Lewandowska1
M. Sputowska3
    Przegrany na L
 
 
Awans
J. Moczarska
 
AN. Lewandowska3
J. Raźniakiewicz2
N. Lewandowska 
- 
M. Sputowska0
O. Brodecka3
 
Awans
O. Brodecka
 
      16
 
- 
O. Brodecka 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System