I Seria - 9 grudnia - 10:00 |
Zakręcona Bila II Poznań | | - | |
Green Club III Gdańsk | 0:3 | Seven Kętrzyn | »Wyniki indywidualne« |
Frame II Łódź | 2:1 | Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | »Wyniki indywidualne« |
II Seria - 9 grudnia - 12:30 |
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | 0:3 | Olimp Masters eDom Lublin | »Wyniki indywidualne« |
- | | Olimp Masters eDom Lublin | |
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | 1:2 | Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | »Wyniki indywidualne« |
III Seria - 9 grudnia - 15:00 |
Seven Kętrzyn | 1:2 | Frame II Łódź | »Wyniki indywidualne« |
Zakręcona Bila II Poznań | 2:1 | Green Club III Gdańsk | »Wyniki indywidualne« |
Green Club III Gdańsk | | - | |
IV Seria - 10 grudnia - 10:00 |
Frame II Łódź | 3:0 | Zakręcona Bila II Poznań | »Wyniki indywidualne« |
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | 0:3 | Seven Kętrzyn | »Wyniki indywidualne« |
Olimp Masters eDom Lublin | 1:2 | Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | »Wyniki indywidualne« |
V Seria - 10 grudnia - 12:00 |
- | | Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | |
Seven Kętrzyn | 0:3 | Olimp Masters eDom Lublin | »Wyniki indywidualne« |
Zakręcona Bila II Poznań | 0:3 | Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | »Wyniki indywidualne« |
Green Club III Gdańsk | 1:2 | Frame II Łódź | »Wyniki indywidualne« |
Frame II Łódź | | - | |
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | 2:1 | Green Club III Gdańsk | »Wyniki indywidualne« |
Olimp Masters eDom Lublin | 3:0 | Zakręcona Bila II Poznań | »Wyniki indywidualne« |
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | 0:3 | Seven Kętrzyn | »Wyniki indywidualne« |
- | | Seven Kętrzyn | |
Zakręcona Bila II Poznań | 1:2 | Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | »Wyniki indywidualne« |
Green Club III Gdańsk | 1:2 | Olimp Masters eDom Lublin | »Wyniki indywidualne« |
Frame II Łódź | 3:0 | Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | »Wyniki indywidualne« |
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski | | - | |
Olimp Masters eDom Lublin | 3:0 | Frame II Łódź | »Wyniki indywidualne« |
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze | 3:0 | Green Club III Gdańsk | »Wyniki indywidualne« |
Seven Kętrzyn | 2:1 | Zakręcona Bila II Poznań | »Wyniki indywidualne« |