Strona główna » Mistrzostwa Polski w Pool Bilard 2017
Video na żywo
MP 2015 na Facebooku
Menu
Sponsorzy 
Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Polskiego Związku Bilardowego witam serdecznie wszystkich uczestników Mistrzostw Polski w Bilard - Rumia 2016.

To będą wyjątkowe zawody. Po raz pierwszy najważniejsza krajowa impreza bilardowa zawita nad Bałtyk. To dowód na to, że znajdują się tutaj nie tylko wspaniali zawodnicy, ale również profesjonalni organizatorzy zawodów sportowych.

To właśnie w Rumii poznamy nazwiska reprezentantów Polski, którzy w przyszłym roku zagrają w najważniejszych zawodach sportowych na świecie The World Games - Wrocław 2017.

Jestem przekonany, że zawody przysporzą mnóstwo emocji i wyłonią najlepszych z najlepszych. Biorąc pod uwagę fakt, że wśród uczestników są medaliści mistrzostw świata i Europy, poziom sportowy zadowoli każdego kibica bilarda. Dzięki zaangażowaniu władz województwa, miasta i sponsorów oraz niespotykanej jak dotąd oprawie medialnej uda się bardzo dobrze wypromować sport bilardowy, który na Pomorzu cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wszystkim uczestnikom Mistrzostw Polski w Rumii życzę wspaniałych pojedynków i wymarzonego zwycięstwa, natomiast kibicom wielu sportowych emocji.

Prezes Zarządu
Polskiego Związku Bilardowego
Grzegorz Kędzierski
Drodzy miłośnicy bilarda,

Reprezentując gospodarza najważniejszego turnieju bilardowego w Polsce, pragnę powitać wszystkich uczestników Mistrzostw Polski w Pool Bilard. Pomorze po raz pierwszy będzie gospodarzem tego bilardowego święta. Jestem przekonany, iż będą to wyjątkowe zawody.


Gospodarze i organizatorzy dołożą wszelkich starań aby najlepsi polscy bilardziści w Rumi czuli się komfortowo. Wszystkim życzę upragnionego sukcesu sportowego i niezapomnianych wrażeń z pobytu w województwie Pomorskim.

Arkadiusz Sząszor
Wiceprezes Polskiego Związku BilardowegoSzanowni zawodnicy, trenerzy i sympatycy,

Niezmierną przyjemnością i zaszczytem jest dla mnie możliwość przywitania uczestników Mistrzostw Polski w Bilard 2016.


Ten wyjątkowy turniej odbywa się przede wszystkim dzięki Wam.
Dzięki zawodnikom i trenerom, którzy wkładają trud pracy w podnoszenie umiejętności, by wynieść Mistrzostwa na najwyższy światowy poziom.
Dzięki organizatorom i sponsorom, którzy dbają o profesjonalne przygotowanie turnieju, jego promocję, a także służą pomocą zawodnikom w najwyższym możliwym zakresie.
Dzięki fanom, kibicom bilarda w Polsce i na świecie którzy sprawiają, że to co robimy, jest tego warte.

Jako główny sponsor, wraz z firmami McDermott i Rasson wiem, ile wysiłku należy włożyć w zorganizowanie takiej imprezy na światowym poziomie. Dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za Wasz wkład w Mistrzostwa.


Czeka nas dzięki temu wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
Już teraz mogę stwierdzić, że wspólnie udało nam wznieść Mistrzostwa Polski na nowy poziom. Pozostaje nam tylko oczekiwać wspaniałych pojedynków na najwyższym poziomie, obserwować kunszt najlepszych zawodników Europy i świata, i kto wie, może zostaniemy zaskoczeni odkryciem nowej gwiazdy Polskiego i światowego bilarda?

Życzę powodzenia zawodnikom, a wszystkim innym emocji na najwyższym poziomie.


Andrzej Gibas

Dyrektor generalny

P.W. Euro-Tech

BilardSklep.pl

© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System