Strona główna » Mistrzostwa Polski Biznesu » Aktualności
Video na żywo
MP na Facebooku
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Biznesu w Bilard 2020
2023-10-26

Jubileuszowe XX Mistrzostwa Polski Biznesu w Bilard za nami

 

To były wyjątkowe Mistrzostwa, rozgrywane bowiem w okresie pandemii. Co jednak najciekawsze chyba najbardziej „rodzinne” które do tej pory były organizowane . Zawody rozpoczęła rywalizacja drużynowa. Najlepsza okazała się para „Debiutanci" w składzie :Józef Kwit i Karol Froś, która 5-4 pokonał w fnale duet Elbląg-Kielce Zbigniew Samsel i Grzegorz Nowak. Na najniższym stopniu podium stanęli : Tomasz Bugaj i Jarosłąw Siębor czyli „Dziki” oraz Tomasz Pierzchalski i Robert Szafran z Lubina reprezentujący EDOM .

W grach indywidualnych walka toczyła się w trzech grupach. W grupie „amator” złoty medal wywalczył Roert Szafran , pokonując w finale Dariusza Sidło ( CONTACT O/K ) . Brązowe medale powędrowały do Jerzego Wasilewskiego ( BRYZA Wegorzewo ) oraz Jarosława Siębora ( Gąbka ) .

 

   
   

W rywalizacji „pro” mistrzem Polski został Andrzej Stolarczyk – TŻ Wrocław, który w finale zwyciężył z Łukaszem Szubą ( GAMI Kielce ) . Brązowe krążki zawisły na piersiach Karola Frosia ( Piekarnia Brel Zabrze) oraz Tomasza Bugaja ( ERG Bieruń Folie ) .

Grzegorz Nowak ( NOSNA Kielce) okazał się najlepszy w rywalizacji w grupie „super pro” w finale pokonując Marcina Dewódzkiego z Częstochowy. Natomiast brązowe medale wywalczyli Marek Marcinkowski ( ŚSSp) oraz Tomasz Pierzchalski.

   
   

Wszystkim uczestnikom i medalistom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za fantastyczne trzy dni spędzone przy stołach bilardowych i do zobaczenia na kolejnych zawodach dla biznesu !


Więcej zdjeć znajdziecie na stronie Mistrzostw Polski w Bilard - Zapraszamy 


Data modyfikacji: 2023-10-26
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System