Strona główna » Mistrzostwa Polski UKS » Aktualności
Menu
Wyniki 2020
Aktualności

Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych Polskiego Związku Bilardowego
2020-07-24

W Krakowie w największej bilardowej imprezie dla dzieci w Europie zagra 130 zawodniczek i zawodników trenujących w szkolnych i młodzieżowych sekcjach bilardowych..

 

W dniach 14-16 września w Krakowie odbędzie się największa krajowa juniorska impreza w Europie – Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. Zawody organizowane przez Polski Związek Bilardowy już od ponad 20 lat są rywalizacją dla najmłodszych adeptów sportu bilardowego. To właśnie na tych turniejach swoje pierwsze kroki stawiali min: K. Wesołowska, M i P Kudlikowie, K. Skowerski, M. Skoneczny, H. Łopotko oraz wielu innych zawodników, którzy dzisiaj stanowią o sile nie tylko krajowego, ale  światowego bilardu i mają na swym koncie medale mistrzostw Europy i świata. Rozdanych zostanie pięć kompletów medali w grupie dziewcząt i chłopców oraz grach drużynowych. 

swiss replica watches


W zdecydowanej większości uczestnikami zawodów będą wychowankowie sekcji szkolnych i młodzieżowych, do których stoły zostały przekazane przez Polski Związek Bilardowy lub zakupione ze środków publicznych ( Szkoły, UKSy, LUKS-Y itp. ) Organizatorem jest Polski Związek Bilardowy, w współorganizatorem TCF Hub Kraków. Akcja dofinansowana jest ze środków Polskiego Związku Bilardowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

www.apwatch.net

Wyniki oraz transmisja live na oficjalnej stronie mistrzostw :

http://www.bilard-sport.pl/mpuks/aktualnosci.php 

oraz 

www.tvsports.pl 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System