Strona główna » Mistrzostwa Polski UKS » Aktualności
Menu
Wyniki 2018
Aktualności

Mistrzostwa Polski UKS 2018
2019-08-07

W dniach 14-16 września w Krakowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych

Bilardziści z Województwa świętokrzyskiego wygrali klasyfikację medalową zakończonych w niedzielę Mistrzostw Polski UKS. W tym roku gospodarzem turnieju był Kraków a dokładniej TCF-HUB oraz Klub Bilardowy PiK. W zawodach wzięło udział ponad 120 młodych bilardzistów.


W grach drużynowych złote medale zgarnęli zawodnicy TCF HUB Kraków, kategorii chłopców, oraz zawodniczki UKS Miłek Wiślica, w grupie dziewcząt. W grach indywidualnych na najwyższym stoniu podium stawali: Weronika Derezińska (Łabiszynianka Łabiszyn), Maciej Słowik (UKS Kostomłoty) i Szymon Bruśnicki (UKS Orlęta Bilcza).

Medale w MP UKS 2018 zdobywali:

Drużynówka chłopców

I m. - TCF HUB Kraków
Jagiełło Krzysztof, Liakh Dawid, Jasnosz Antoni, Kowalczyk Jakub
Trener: Andrzej Siejko/Piotr Cepil

II m. - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
Urbański Michał, Kozera Krzysztof, Bąbol Mateusz, Filip Konrad
Trener: Dariusz Kobacki/ Michał Bierzgalski

III m. - UKS BARIBAL Lubin
Fortuński Wiktor, Mazurek Wojciech, Smalec Daniel
Trener: Bogusław Fortuński

III m. - BCB Kętrzyn
Kopeć Mateusz, Kupis Szymon, Popławski Michał
Trener: Mirosław Kopeć

Drużynówka dziewczyn

I m. - UKS MIŁEK Wiślica
Siemieniec Ptrycja, Pawełczyk Dominika, Siemieniec Gabriela
Trener: Szczepan Sekuła/Przemysław Domagała

II m. - UKS Lisewo Malborskie
Lipa Martyna, Rutkowska Paulina, Gołębiewska Wiktoria
Trener: Łukasz Rygielski

III m. - DRAGON Janowiec Wlkp.
Krupa Karolina, Osińska Wiktoria, Brodecka Oktawia, Duszyńska Joanna
Trener: Jaromir Brodecki

III m. - UKS PROMYK Czerniewice
Musik Patrycja, Moczarska Joanna, Rybak Martyna, Wójcik Natalia
Trener: Elżbieta Bieniek/ Jerzy Bieniek

Kategoria dziewcząt

I m. - Weronika Derezińska - UKS ŁABISZYNIANKA Łabiszyn
II m. - Julia Nowacka - UKS BOSiR Piechcin
III m. - Martyna Lipa - UKS Lisewo Malborskie
III m. - Patrycja Musik - UKS PROMYK Czerniewice

Kategoria chłopcy pupil/młodzik

I m. - Maciej Słowik - UKS Kostomłoty
II m. - Jeremi Nowak - UKS Kostomłoty
III m. - Michał Popławski - BCB Kętrzyn
III m. - Marek Czekajski - UKS DRAGON Janowiec Wlkp.

Kategoria chłopcy junior młodszy

I m. - Szymon Bruśnicki - UKS ORLĘTA Bilcza
II m. - Jakub Kowalczyk - TCF HUB Kraków
III m. - Michal Bąbol - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.
III m. - Arkadiusz Siudziński - UKS PROMYK Czerniewice

Tabele gier dostępne są na stronie MP UKS 2018
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System