Strona główna » Mistrzostwa Polski UKS » Aktualności
Menu
Wyniki 2020
Aktualności

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych - Tomaszów Mazowiecki 2020
2020-08-11

W dnia 11-13 sierpnia w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostwa Polski UKS-ów. Zgłoszenia rozpoczęte. Termin upływa 29 czerwca.

Zarząd Polskiego Związku Bilardowego informuje, że organizacja tegorocznych XXIII Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych, planowana jest w Tomaszowie Mazowieckim. Biorąc pod uwagę komunikaty MEN oraz Rozporządzenia Rady Ministrów i inne obowiązujące regulaminy sanitarne,  PZBil  postanowił nie odkładać organizacji tej imprezy na okres jesienny. Bierzemy także pod uwagę fakt, że uczniowie nie chodzą do szkoły od połowy marca i nie wiemy kiedy do niej wrócą, zatem nie chcemy w nowym roku szkolnym zakłócać rytmu edukacyjnego i wymuszać kolejnych dni wolnych od nauki w szkole.  Termin zaplanowany (uzależniony od nałożonych obostrzeń sanitarnych)  to  11-13.08.2020 r., z możliwością przyjazdu już  od dn. 10.08.2020 r.


Szczegóły dotyczące zmiany trybu kwalifikacji i przyjmowania zgłoszeń, oraz informacje dotyczące ograniczeń spowodowanych reżimem sanitarnym  oraz plany gier znajdują się w Regulaminie MP UKS 2020 oraz załącznikach.

 

                                                                                                                                            Wiceprezes PZBil Dariusz Kobacki  


REGULAMINY I DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE: 

 

REGULAMIN MISTRZOSTW POLSKI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE RODO 

ZGODA RODZICÓW - OPIEKUNÓW PRAWNYCH 

DANE DO FAKTURY

Data modyfikacji: 2020-08-11
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System