Mistrzostwa Polski UKS 2018
Turniej drużynowy - kategoria chłopców

     
  53  0
 
DRAGON Janowiec Wlkp0
BCB K─Ötrzyn3
  57  0
 
 
BCB K─Ötrzyn1
13 JOKER Tomasz├│w M2
  59  0
  54  0
 
 
13 JOKER Tomasz├│w M2
FAIR PLAY Jaworzno1
 
 
 
13 JOKER Tomasz├│w M0
TCF Krak├│w3
  55  0
 
 
Promyk Czerniewice1
BARIBAL Lubin2
  58  0
 
 
 
BARIBAL Lubin1
TCF Krak├│w2
  56  0
 
 
TCF Krak├│w2
SNIKERS R─Ökoraj1
 
 
 


      Eliminacje
                                         
       
1  0
     
   
33  0
25  0
DRAGON Janowiec Wlkp3
-0
 
17  0
 
 
 
49  0
45  0
H- 
BCB K─Ötrzyn3
- 
- 
DRAGON Janowiec Wlkp2
PAŁUKI Żnin1
 
41  0
   
2  0
 
 
PAŁUKI Żnin3
-0
   
34  0
26  0
  Przegrany na A  
 
 
JBCB K─Ötrzyn2
ORL─śTA Bilcza1
BCB K─Ötrzyn2
Kostomłoty1
18  0
DRAGON Janowiec Wlkp2
BARIBAL Lubin1
 
3  0
 
 
BARIBAL Lubin3
-0
    Przegrany na I
 
 
Awans
BCB K─Ötrzyn
 
G- 
Kostomłoty3
- 
- 
BARIBAL Lubin3
ŁABISZYNIANKA Łabiszyn0
 
Awans
DRAGON Janowiec Wlkp
 
   
4  0
 
ŁABISZYNIANKA Łabiszyn3
-0
 
      Przegrany na B  
     
 
     
5  0
   
   
35  0
27  0
JOKER 13 Tomasz├│w M3
-0
 
19  0
 
 
 
50  0
46  0
F- 
BILA Zduny3
- 
- 
JOKER 13 Tomasz├│w M3
BRZOZANIN Brzoza0
 
42  0
   
6  0
 
 
BRZOZANIN Brzoza3
-0
   
36  0
28  0
  Przegrany na C  
 
 
IBILA Zduny1
BARIBAL Lubin2
BILA Zduny2
MI┼üEK Wi┼Ťlica1
20  0
JOKER 13 Tomasz├│w M2
ORL─śTA Bilcza1
 
7  0
 
 
ORL─śTA Bilcza3
ORŁY Bodzentyn0
    Przegrany na J
 
 
Awans
BARIBAL Lubin
 
EORŁY Bodzentyn0
MI┼üEK Wi┼Ťlica3
ORŁY Bodzentyn3
-0
ORL─śTA Bilcza3
Lisewo Malborskie 
 
Awans
JOKER 13 Tomasz├│w M
 
   
8  0
 
Lisewo Malborskie3
-0
 
      Przegrany na D  
     
 
       
9  0
     
   
37  0
29  0
PROMYK Czerniewice3
-0
 
21  0
 
 
 
51  0
47  0
DBOSiR Piechcin0
Lisewo Malborskie3
-0
BOSiR Piechcin3
PROMYK Czerniewice3
MI┼üEK Wi┼Ťlica0
 
43  0
   
10  0
 
 
BOSiR Piechcin1
MI┼üEK Wi┼Ťlica2
   
38  0
30  0
  Przegrany na E  
 
 
LLisewo Malborskie 
FAIR PLAY Jaworzno 
Lisewo Malborskie3
BRZOZANIN Brzoza0
22  0
PROMYK Czerniewice3
SNIKERS R─Ökoraj0
 
11  0
 
 
BILA Zduny3
-0
    Przegrany na K
 
 
Awans
-
 
C- 
BRZOZANIN Brzoza3
- 
- 
BILA Zduny0
SNIKERS R─Ökoraj3
 
Awans
PROMYK Czerniewice
 
   
12  0
 
SNIKERS R─Ökoraj3
-0
 
      Przegrany na F  
     
 
     
13  0
   
   
39  0
31  0
Kostomłoty3
-0
 
23  0
 
 
 
52  0
48  0
BYMCA Krak├│w 2
ŁABISZYNIANKA Łabiszyn1
-0
YMCA Krak├│w 3
Kostomłoty1
TCF HUB Krak├│w2
 
44  0
   
14  0
 
 
YMCA Krak├│w 1
TCF HUB Krak├│w2
   
40  0
32  0
  Przegrany na G  
 
 
KYMCA Krak├│w 1
SNIKERS R─Ökoraj2
YMCA Krak├│w 2
PAŁUKI Żnin1
24  0
TCF HUB Krak├│w2
FAIR PLAY Jaworzno1
 
15  0
 
 
BCB K─Ötrzyn3
-0
    Przegrany na L
 
 
Awans
SNIKERS R─Ökoraj
 
A- 
PAŁUKI Żnin3
- 
- 
BCB K─Ötrzyn1
FAIR PLAY Jaworzno2
 
Awans
TCF HUB Krak├│w
 
   
16  0
 
FAIR PLAY Jaworzno3
-0
 
      Przegrany na H