Strona główna » Puchar Polski Seniorów 2022 » Aktualności
Menu
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów
2022-04-11

Seniorów zapraszamy ponownie do Warszawy

Klub bilardowo-snookerowy 147 Break przy ul. Zamienieckiej 80 w Warszawie ma przyjemność zaprosić zawodniczki i zawodników urodzonych w 1978 roku (lub wcześniej) na:

19 września:
- Eliminacje do Mistrzostw Europy Seniorów 2021 (kat. 42+) - 10-bil
- Puchar Polski Seniorów (kat. 50+) - 10-bil

20 września:
- Mistrzostwa Polski Seniorów (kat. 42+ oraz 50+) - 9-bil

W zeszłym roku kategorię Open dwukrotnie wygrywał Tomasz Bąk: Puchar Polski w 8-bil (pokonując 5:1 Grzegorza Modrzejewskiego) oraz Mistrzostwo Polski w 9-bil (pokonując 6:3 Rafała Olbromskiego). Czy Tomek powtórzy sukces, czy może plany pokrzyżują mu: lider tegorocznego rankingu, Dominik Zając, trzeci (choć wirtualnie drugi) Bartosz Czapski, a może któryś z imienników "bączka", których nie brakuje w czołowej 15, jak choćby Tomek Walczak, który wygrał z nim finał w gdańskim Green Clubie. Czy może honor gospodarzy uratuje Roman Wasilewski, który był pierwszym tegorocznym zwycięzcą i ma patent na wygrywanie na Zamienieckiej?

W kategorii 50+ faworytem wydaje się Piotr Tomiczek, który niezagrożony prowadzi w rankingu, mając na koncie 4 wygrane w 8 tegorocznych turniejach. Ale konkurencja może być mocna: świeżo upieczony Mistrz Polski 50+ w snookera, Jacek Wrzos, czy drugi w rankingu Andrzej Nowak, który w 2018 roku zdobył w Warszawie mistrzowski tytuł. A może formę faworyta zweryfikują zeszłoroczni zwycięzcy: Jarosław Regulski i Jerzy Kudlik?

W indywidualnych Mistrzostwach Polski mogą brać udział zawodnicy posiadający polskie obywatelstwo lub kartę stałego pobytu.

Zapisy będą przyjmowane mailowo na adres Oldboys.Warszawa@gmail.com lub MGLcuesports@gmail.com. W treści nalezy podać imię, nazwisko, turnieje, których dotyczy zgłoszenie (sobota/niedziela), kategoria (Open - 42+ / 50+), (mile widziane podanie nr kontaktowego).

Koniec zapisów przewidziany jest na czwartek, 17 września, godz. 24:00.

Listy startowe (i późniejsze drabinki turniejowe):


Regulamin dostępny jest na stronie PZBil: http://bilard-sport.pl/oldboys/informacje.php?cPath=141
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System