Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour 2018

Mistrzostwa Kętrzyna w 10-bil - grupa 2

Legenda:
 - mecz nierozpoczÄ™ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakoĹ„czony
Aby zobaczyć wyniki setów,
kliknij NUMER MECZU.
 


Puchar    Grupa 1    Grupa 2    Grupa 3    Grupa 4


                                         
         1      
     33  25
M. Turkowski 
- 
   17
 
 
   49  niedziela 10.00  45
HM. _Popławaski0
D. Czubaszek2
- 
M. _PopĹ‚awaski 
M. Turkowski2
F. Kołtowski0
   41
     2
 
 
M. _Popławaski0
F. Kołtowski2
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JD. Czubaszek2
G. Lasota1
D. Czubaszek2
J. Wasilewski0
 18
M. Turkowski2
A. Guzanowski0
   3
 
 
A. Guzanowski 
- 
    Przegrany na I
 
 
Awans
D. Czubaszek
 
G- 
J. Wasilewski 
- 
- 
A. Guzanowski2
W. Gosk0
 
Awans
M. Turkowski
 
     4
 
- 
W. Gosk 
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
P. Sobolewski 
- 
   19
 
 
   50  niedziela 10.00  46
F- 
I. Ziewiec 
- 
- 
P. Sobolewski0
G. Lasota2
   42
     6
 
 
- 
G. Lasota 
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IV. Skvortsov1
A. Guzanowski2
I. Ziewiec1
V. Skvortsov2
 20
G. Lasota0
M. ZÄ…becki2
   7
 
 
M. ZÄ…becki 
- 
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Guzanowski
 
E- 
V. Skvortsov 
- 
- 
M. ZÄ…becki2
V. Liaskovskis0
 
Awans
M. ZÄ…becki
 
     8
 
- 
V. Liaskovskis 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
V. Skvortsov 
- 
   21
 
 
   51  niedziela 10.00  47
D- 
V. Liaskovskis 
- 
- 
V. Skvortsov0
K. SzÄ…szor2
   43
     10
 
 
- 
K. SzÄ…szor 
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LP. Sobolewski0
M. Kopeć2
V. Liaskovskis1
P. Sobolewski2
 22
K. SzÄ…szor2
A. Winogradow1
   11
 
 
A. Winogradow 
- 
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Kopeć
 
C- 
P. Sobolewski 
- 
- 
A. Winogradow2
I. Ziewiec1
 
Awans
K. SzÄ…szor
 
     12
 
- 
I. Ziewiec 
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
J. Wasilewski 
- 
   23
 
 
   52  niedziela 10.00  48
B- 
W. Gosk 
- 
- 
J. Wasilewski1
M. Kopeć2
   44
     14
 
 
- 
M. Kopeć 
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KW. Gosk2
A. Winogradow0
W. Gosk2
F. Kołtowski1
 24
M. Kopeć0
K. Skowerski2
   15
 
 
D. Czubaszek2
M. Czajkowski0
    Przegrany na L
 
 
Awans
W. Gosk
 
AM. Czajkowski0
F. Kołtowski2
M. Czajkowski 
- 
D. Czubaszek0
K. Skowerski2
 
Awans
K. Skowerski
 
     16
 
- 
K. Skowerski 
 
      Przegrany na H