Grand Prix Polski Brze┼Ť─ç S┼éomka Ptysiowa Pol Tour 2018

Mistrzostwa Kielc w 10-bil - grupa 2

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
Aby zobaczy─ç wyniki set├│w,
kliknij NUMER MECZU.
 


Puchar    Grupa 1    Grupa 2


                                         
         1      
     33  7  25
K. Skowerski 
- 
   17  5
 
 
   49  niedziela 10.00  45  1
HK. Tanasiewicz0
A. Jakubiak2
- 
K. Tanasiewicz 
K. Skowerski2
P. Polis0
   41  1
     2
 
 
P. Polis2
K. Tanasiewicz0
     34  8  26   Przegrany na A  
 
 
JA. Giernalczyk2
S. Sadlik0
A. Jakubiak0
A. Giernalczyk2
 18
K. Skowerski2
N. Jankowiak0
   3
 
 
A. Giernalczyk0
N. Jankowiak2
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Giernalczyk
 
GA. Giernalczyk2
S. Kural1
A. Giernalczyk2
S. Hołówko0
N. Jankowiak2
M. Witkowski0
 
Awans
K. Skowerski
 
     4
 
M. Witkowski2
S. Hołówko0
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  4  27
T. Malinowski1
M. Życiński2
   19
 
 
   50  niedziela 10.00  46  2
FK. Lasota1
J. Niewęgłowski2
T. Malinowski1
K. Lasota2
M. Życiński0
M. Śniegocki2
   42  5
     6
 
 
M. Śniegocki2
K. Lasota0
     36  5  28   Przegrany na C  
 
 
IM. Turkowski2
N. Jankowiak0
J. Niewęgłowski0
M. Turkowski2
 20  8
M. Śniegocki2
S. Sadlik0
   7
 
 
M. Słowik0
K. Piekarski2
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Turkowski
 
EM. Turkowski2
K. Sz─ůszor1
M. Słowik0
M. Turkowski2
K. Piekarski1
S. Sadlik2
 
Awans
M. Śniegocki
 
     8  4
 
S. Sadlik2
M. Turkowski1
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  1  29
W. Banek 
- 
   21  3
 
 
   51  niedziela 10.00  47  5
DD. Gliński0
K. Piekarski2
- 
D. Gli┼äski 
W. Banek2
K. Sz─ůszor1
   43  8
     10  6
 
 
K. Sz─ůszor2
D. Gliński0
     38  3  30  3   Przegrany na E  
 
 
LM. Życiński1
D. Tonojan2
K. Piekarski1
M. Życiński2
 22
W. Banek2
M. Z─ůbecki1
   11
 
 
M. Z─ůbecki2
M. Potysz0
    Przegrany na K
 
 
Awans
D. Tonojan
 
CJ. Tucholski0
M. Życiński2
M. Potysz0
J. Tucholski2
M. Z─ůbecki2
J. Niewęgłowski0
 
Awans
W. Banek
 
     12  3
 
J. Tucholski0
J. Niewęgłowski2
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  6  31  6
D. Tonojan2
P. Likowski1
   23  8
 
 
   52  niedziela 10.00  48  6
BA. Guzanowski0
M. Witkowski2
P. Likowski1
A. Guzanowski2
D. Tonojan2
S. Kural0
   44  4
     14
 
 
S. Kural2
A. Guzanowski1
     40  2  32   Przegrany na G  
 
 
KM. Witkowski1
M. Z─ůbecki2
M. Witkowski2
P. Polis0
 24
D. Tonojan1
M. Skoneczny2
   15  7
 
 
A. Jakubiak2
J. Dobrowolski0
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Z─ůbecki
 
AJ. Dobrowolski0
P. Polis2
J. Dobrowolski 
- 
A. Jakubiak0
M. Skoneczny2
 
Awans
M. Skoneczny
 
     16
 
- 
M. Skoneczny 
 
      Przegrany na H